Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodko-gorzka

Cuda się dzieją, życie erotyczne ... zanikło!

Polecane posty

to tylko wanna zostaje, ale to już nie ten urok ;) i rozmiar :) pijawki, muł, węgorze, bleeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marudy jesteście, albo wiek już nie ten?..... :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ona, z wiekiem człek marudny bardzo się staje, ;) więc już wiesz dlaczego prawie wszystko na \"nie\". Wygoda, wygoda, wygoda. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba aż takie stare to nie jesteście co? Gorrąca ma 25 toż to siła wieku!!!! ;) Ale to prawda, że z wiekiem człowiek coraz bardziej wygodny...hihi też tak mam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja całkiem niedawno rozpoczęłam tzw życie dojrzałe (po 30-tce) i wcale to nie wpłynłęo na moje umiłowanie komfortu :) Byłam i jestem wygodna :D I tak samo odczuwam radość z chwil w przybrzeżnym mule, czy na ostrej trawie z mrówkami, aby potem wrócić do wygodnej wanny i czystego łóżeczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje nie zanikło. Tylko chujowo gorrąco w trakcie! wczoraj np. podczas seksiku samochodowego około 23ciej... nie dało sie wytrzymać! jak tu sie bzykać jak sie po plecach leje? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znudzona, o życiu dojrzałym to pogadamy za kilka lat. ;) Choć mimo wszystko nie narzekam. :) A Tobie Gorąca do czego się spieszy? Nikt nie jest w stanie zatrzymać czasu, ale może to i dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonki....
:classic_cool: widzę słodka że dojrzałaś do swojego założenia tematu. Bedę czytać.Nie pisuje tu niestety.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słodko-gorzka, no już, nie gniewaj się :) Masz buziaka! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japonki :D Fajnie, że choć zajrzałaś tutaj. 🌼 Kiedyś w końcu trzeba dojrzeć. :classic_cool: Mojego „pupilka” unicestwiono jak wiesz, a mam dzisiaj ochotę popisać. Pisz i Ty, co za różnica gdzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japonki....
Wiesz to były jedyne topiki gdzie pisywałam:D:D I chyba tak juz zostanie. Miłej zabawy zyczę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze na parkingach szalejemy, boję się ciemności :classic_cool: Pare razy byliśmy w lasku.... ale raz nagle nadjechał rolnik na traktorze :O z daleka go było widać to gapimy sie i gapimy, żeby tylko w naszą dróżkę nie wjechał...a tu kapa. Facet gapił sie jakby gołej baby nie widział. Trza było wiać, w dodatku zablokował nam tym traktorkiem wyjazd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Japonki, dzięki, choć pewnie niedługo ta zabawa się skończy. Ja też tam lubiłam czasami coś napisać, choć więcej czytałam i nieźle czasami ubawiłam. Mam nadzieję, że się ulubieniec odrodzi ... jak feniks z popiołów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loża, to Tobie się chyba pole z lasem pomyliło. :D :D :D Miałeś szczęście, że orczykiem Was nie potraktował, jak to nijaki Rolnik z tego forum czyni. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w lesie też nie jest zawsze bezpiecznie:P kiedyś wiechaliśmy sobie w jakąć leśną dróżkę i w najlepszym momencie jakieś auto zajechało nam drogę - 4 łysych w czarnej bumie - trąbili i krzyczeli bo nie mogli wyjechać - nie chcę wiedzieć co robili w tym lesie:O mało tego zaczęli nas gonić po polnych drogach jak chcieliśmy zmienic miejsce, mimo że już drogi nie tarasowaliśmy - tak z czystej złośliwości - jazda na maksa - nago i na boso prowadziłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D wypas:D Nam tez raz w lasku ktos nagle wyjechał...ale chyba przybył tam w tym celu co my, bo jak zobaczył co jest grane, zgasił światła i kulturalnie wycofał i poszukał sobie pewnie innego miejsca :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na chwilę musiałam zniknąć. Gorąca, po przeczytaniu tego, co wyżej napisałaś, nieźle się uśmiałam! :D :D :D Wyobraziłam sobie Ciebie w tym momencie za kierownicą - naga... bosa ... przerażenie pewnie w oczach ... i powiedz, jak tu seks na łonie natury ma sprawiać przyjemność. :P Jak widać nie tylko mrówki i komary ...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze naprawdę się wystraszyłam!!! w końcu ich zgubiłam na jakimś osiedlu, ale za to nocne marki miały ubaw jak się ubierałam na parkingu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×