Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

słodko-gorzka

Cuda się dzieją, życie erotyczne ... zanikło!

Polecane posty

Zamierzałam to słowo dać w cudzysłów, ale … ;) Cisza niesamowita nastała, aż w uszach brzęczy, wygląda na to, że tylko my obie/oboje na erotycznym jesteśmy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nawet pomarańczy brak
:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca, kto widział, spać do południa! Ja już od 5,30 na nogach jestem! ;) Seks w taki upał może być rozkoszny, ciało nagrzane od słońca uwielbia pieszczoty. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przed, po, czy w trakcie? ;) pot w trakcie erotycznych igraszek jak najbardziej wskazany, a przed i po ... trzeba się wykąpać i ... mozna zaczynac od nowa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja tez jestem na erotycznym! :D Sex w te upały też może być super - na łonie natury na przykład ;) Gdzieś nad wodą, albo w lesie (tylko trzeba na robactwo uważać) :P A jak w domu, to zapuszczasz wiatraczek i po sprawie - możesz sobie nawet wyobrazić, ze nad morzem jetseś - ta bryyyyyzzzzaaaaa :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to co 1 turnus kolonii się zaczął 10 latkowie wyjechali...opiekunowie razem z nimi więc cisza jak makiem zasiał:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jadę do pracy:P mam na zmianę na 8 - 9 i dziś tel lepszy dzień bo na 9:D nie chcę się powtarzać ale na seks i upały polecam jeziorko wieczorowo - nocną porą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Movering, w końcu ileż można? ;) Jest tyle innych zajęć, które potrafią sprawić nieopisaną wręcz przyjemność, a seks… też potrafi się znudzić. Widzę, że nie uda mi się z Tobą podroczyć, mam trochę podobne zdanie w tej materii. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...bo trzeba sobie urozmaicać życie, a nie tylko sex, sex i sex....Jak wcinasz ciągle czekoladę na śniadanie, obiad i kolację, to też masz po jakimś czasie dosyć...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz ile to poświęcenia? Najpierw trzeba dojechać, a na miejscu... a to komar, a to mrówka, a to ostra trawka… i gdzie tu przyjemność? To nie dla mnie już, czasy szaleństw mam już za sobą. :P Gorąca, widzę, że już dojechałaś do pracy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w jeziorku? ... niech no się jakiś węgorz otrze o nogę ... albo jakaś pijawka przyssa, z krzykiem z wody człek by uciekał ! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gorąca, no widzisz, a do Ciebie to musiałabym przez połowę kraju jechać, to i ochota dawno by minęła :D ... tak więc życie erytoczne zanikło, uczuciowe też się wypaliło, więc co pozostało? 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×