Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samochód

zawiozę do ślubu warszawa

Polecane posty

Gość samochód

zawioze pare mloda do slubu, srebrna skoda fabia kombi z klimatyzacja , caly dzien - pelna dyspozycja z dekoracja samochodu - żywe kwiaty na masce, klamki z kwiatami i kokardami, relingi ze wstazkami i kwiatami, dojazd na zdjecia, do kosciola, na sale weselna, pomoc w pakowaniu kwiatow i prezentow, zainteresowanym przesle na maila zdjecia z poprzedniego slubu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
nie ma naprawde nikogo chetnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oleccia
olenka_g@vp.pl mogłabym prosić o zdjęcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
jestem z warszawy, po poludniu przesle zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a po co fabią
po co komus płacić za fabie? to tak samo jak każdym innym autem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
bo super wyglada, jak jest przystrojony, ja daje kwiaty, wiec nikt sie nie musi o to martwic, bo moge poswiecic nawet caly dzien na zawiezenie na zdjecia, do kosciola, na sale i cokolwiek sobie ktos zarzyczy i nie licze za to 200 zl za godzine, bo ma klimatyzacje bez ktorej w taki upal mozna sie udusic, a makijaz panny mlodej splynie z twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skro komuś się podoba
ale dla mnie to chore - każdy ma jakieś auto w rodzinie podobne do fabi... płaćić za to jest dziwne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
przeciez ja nikogo nie zmuszam, to jest tylko moja propozycja, do slubu mozna jechac mercedesem, bmw, kabrioletem, dorozka i czym ktos chce, przepraszam, ale zdjecia przesle jutro rano, bo mam drobna awarie z poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
zdjecia poszly, jest jeszcze ktos zainteresowany?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co prawda nie jestem zainteresowana Pańska ofertą, ale uważam, że taka propozycja jest całkiem fajna. Wiadomo zwykle jeśli nie mamy swojego samochodu to zwykle ktoś z rodziny ma jakieś auto i zaoferuje się, że będzie robił za kierowcę. Ale z doświadczenia wiem, że to jest bardzo uciążliwe, zamiast posiedzieć pobawić się na weselu trzeba być w ciągłym pogotowiu i na trzeźwo całą impezkę. Poza tym Pan oferuje auto z klimą co przy tych upałach też jest ważne :) Gdybym brała ślub w Wawie pewnie bym chętnie skorzystała z takiej oferty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
ashia dzieki za fajne slowa, dokladanie masz racje, sam bralem slub miesiac temu i mialaaem kierowce ktory nie pil, bo nas wszedzie wozil, nameczyl sie chlopak niemilosiernie, tylko tyle,ze on byl moim swiadkiem i powinien sie wybawic... nie wszyscy w rodzinach, czy znajomi chca robic za kierowce, poza tym mam super znajomosci w kwiaciarni i kwiaty pasujace do samochodu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .Monita.
Witam! Ja też poprosze o fotki.... z góry dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
witam, zdjecia poszly, czekam na opinie i ewentualnie jakiegos maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
zdjecia poszly, mail z calym opisem tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
ktos jeszcze jest zainteresowany obejrzeniem zdjec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja raz dwa
ewaa19@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość racja z tym autem
jak mozna skorzystac z samochodu z klimatyzacja i do tego pan wszedzie zawiezie to czemu nie skorzystac? ja bylam naweselu w majau, auto bylo kogos z rodziny, osoba ktora prowadzila nie pila, do tego bylo goraco jak nie wiem co i wszyscy chcieli juz wysiadac zanim dobrze nie wsiedli, a koniec koncow auto padlo przed wjazdem na podworze przed sala weselna ( oczywiscie to moze sie zdarzyc z kazdym autem :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i ja__________________________
fenix84@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nie rozumiem , co ma do tego że kierowca wizący Młodych ma źle , bo nie może pić ??? Przecież kierowca jest kierowcą do momentu az \"podstawi\" Młodych pod salę ... ? A potem albo wraca do domu , albo siada jako gość ( jezeli jest osobą zaroszoną ) przy stole ... Zazwyczaj firmy zajmujące się takimi usługami podjeżdzają pod dom , poźniej zawożą do Kościoła i z Kościoła na sale ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
zdjęcia wyslane, ja tylko proponuje, jest to jedno z kilku rozwiazan, mozna przeciez jechac swoim samochodem, z kims zaprzyjaznionym, z rodziny, wypozyczonym mercedesem - tylko wezcie pod uwage, jakie ceny sobie powymyslali - sam chcialem sprwic niespodzianke mojej zonie,ale sorry 300 zl za godzine...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia > w teorii to może tak wygląda, ale w praktyce ... mój M. musiał całe wesele być \"w pogotowiu\" (to nie był problem bo on jestem abstynentem :)) Niby miało byc tylko od Pana Młodego do Panny Młodej, ale później były zdjęcia, wyjazd do dziadków którzy z racji choroby nie mogli być na uroczystości, a Młodzi chcieli im sprawić przyjemność i chociaż na chwilkę się pokazać i tak wyszło, że przez cały dzień co chwila trzeba bylo wskakiwać w autko i gdzieś jechać. Co do klimy to nas wtedy uratowała bo byśmy się chyba roztopili jadąc 30 km w jedną stronę na sesję zdjęciową z Młodymi. Co prawda do mojego ślubu jeszcze daleko, ale chyba za kierowcę będzie mój brat którego później zastąpi (tzn. będzie pod telefonem jakby coś było trzeba) brat dziewczyny mojego brata (hehehe coś w rodzaju krewnych i znajomych królika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samochód
ktos chce jeszcze zdjecia zobaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chao 27
Na moje klimatyzator split jest efektywniejsza do domku, koszt montażu takiej klimatyzacji może jest większy ale można lepiej dopasować moc urządzenia , agregat chłodniczy zawsze instalowany jest na zewnątrz budynku, obczaj parametry tej klimy i zobacz, ja czekam aż mi założą fujitsu http://www.mirtor.com.pl/klimatyzacja-torun/ z czujnikiem podczerwieni który automatycznie kieruje strumień powietrza na ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×