Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Gość zaglosowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wacik nasączony ranną biegunką
jak można pić siuśki? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglosowałam
ja tznigdy nie narzekam jak jest poniżej 25 stopni;-)ale powyżej to masakra:-oja chcę zeby bylo zimno!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam ochlody
poza tym lawiej się ogrzac w zimne dni niż ochlodzic i wogole funcjonować w te upaly:-onawet odychać normalnie nie można😡Kurwa jak ja nienawidzę taaaaaaaaaaaaakich upalów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zagłosowałam-powodzenia:):) Wiecie co-a może przeniesiemy się na biegun północy-zawsze o tym marzyłam??? A przy okazji przejdziemy do historii?? A Norwegie na stare lata sobie zostawmy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze a więc jedziemy
na biegun pólnocny:-)i żegnajcie męczące,duszące,nieznosne upaly🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam na pewno nie bedziemy miłay czasu aby marudzic-więc nikt nie będzie nas się czepiał i będziemy szczęsliwe, a jeżeli bedziemy narzekać to zostanie to tylko w naszym małym kregu:):):D I facetów nie zabieramy:) to może załóżmy topik Biegun północny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heheheheheh ok zalozmy
topik"Mieszkanki bieguna polnocnego-lączmy się":-)Bedziemy sobie tam mieszkaly,szczęśliwe,z dala od upalo,bedziemy mogly narzekac do woli i nik się nie przyczepi do nas ze narzekamy i marudzimy:-PJak jakis facet będzie grzeczny to go zaprosimy do siebie,moze nawet kilku faceto ale muszą sobie a to zaluzyć!;-)Nie ma tak latwo,o nie!:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok to ja dziewczyny wyjeżdżam z Wami, ale faceta zabieram ze sobą, bo nie umiem bez niego żyć :D Ale żeby od razu na biegun??? E tam, ja się upieram za Norwegią. I to za tą południową, bo zawsze chciałam mieszkać nad morzem :D Kto chętny na wyjazd z nami? Tylko cholera języka nie znam. (chociaz podobno w Norwegii spokojnie sie dogadasz po angielsku)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wyjeżdżam z Wami
;-)I to jak najszybciej to te upaly w Polsce mnie wykończą:-oa wogóle sie nie zanosi na to aby w nabliższych dniach mialo się choć troskę ochlodzić:-oWyjedziemy do Norwegi,tam jest chlodniej i mozna normalnie funkcjonawać bez obaw że sie roztopi,udusi lub przegrzeje przez te kosmarne upaly:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi ja Ci dam wspólnota majątkowa :P Facet będize tylko mój :P W Norwegii nie dość że chłodniej, to jeszcze kaczki nie rządzą krajem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie mówmy o tym chociaż tutaj-ja żałuje,że na nich głosowałam,. Totalny nacjonalizm...................nie wiem co mam o tym myśleć:( Może rzeczywiście wszystko będzie dobrze...............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie cierpie upalow.Jest okropnie ,mieszkam na 4 pietrze to nagrzewa sie od dachu jest okropnie kupilam wczoraj wiatrak troche lepiej ale malo.Ani spac,ani jesc to nie zycie to wegetacja.Mam male dziecko na spacer mozna wyjsc dopiero wieczorem ale tez duchota.W samochod nie da sie wsiąsc.Czlowiek jest normalnie ograniczony i nie ma na to wplywu.W dzien zasloniete zaluzje siedzi sie jak w norze.Zazdroszcze ludziom ktorzy lubia taką pogode ja wysiadam,kiedys mi to nie przeszkadzalo moglam smazyc sie na sloneczku ale teraz jest coraz gorzej z roku na rok chyba mi sie po ciazy cos pozmienialo w organizmie.Ledwo chodze ,zawroty glowy i na to zaden lekarz nic nie pomoze i jeszcze jak sie ma niskie cisnienie a ja mam to ponoc upal jeszcze poteguje oslabienie.Niech by bylo tak ze 20-23st.wtedy jest ok.ale taka temp.jak teraz to dla mnie koszmar.Dobra wyzalilam sie troche podrawiam wszystkich ktorzy tak sie mecza jak ja !Zycze wam i sobie chlodu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaś taka bylejaka
Monola mam to samo. Kiedyś mi nie przeszkadzało,a teraz nie wytrzymuję. Nic nie moge robić,ani w domu,ani w pracy.Lepiej jest dopiero po 22-giej,no ale wtedy to już trzeba iść spać. Mam takie zaległości przez te upały .Czekam na lekkie ochłodzenie i deszczyk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj u nas tak lała pod wieczór-ziemia pieknie pachniała-byłam wtedy z dzieckiem na spacerze:)pieknie:)Ale dziś znów słońce i na słońcu już 35

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądałam wczoraj prognozę pogody i niestety zapowiadaja do piątku 30-33 stopnie!!!!!!!!! Jak sie to sprawdzi, to już koło środy się wykończę 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wszystkim jak sie czujecie?Ciepelko od rana nastepny dzien zmagan z upalem .Moj maz sie cieszy ze taka pogoda ,coreczce tez nie przeszkadza ma sile biegac a ja mam dosyc .Czytalam w internecie prognoze to pisza ,ze w sobote ma byc 23 to temp.w W-wie.ale ciekawe czy sie sprawdzi oby .Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie ciesze z pogody ale czasem mam juz dość. dobzrze ze nie pracuje obecnie bo bym chyba umarła gdzieś w biurze...matko czasem sie dusze, jedyny plus to to ze schudłam bo nie mam wogóle apetytu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
~~Kasiulek~~nie wykanczaj sie wiedz ,ze jest nas wiecej przetrwalysmy tyle to moze i te kilka dni wytrzymamy.Ciekawe jak bedzie w sierpniu mam nadzieje ze chlodniej.Ja to juz jakiejs obsesji dostalam kilka razy dziennie ogladam prognozy z nadzieja ,ze cos sie zmieni wy tez to macie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wlasnie jestem w trakcie diety na przytycie juz 11 dzien musze minimum jesc 2100 kcal.dziennie udawalo mi sie dochodzic do 2900 ale w taki upal ledwo wyrabiam dolna granice przechlapane jeszcze stac w garach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja to samo mam ze sprawdzaniem tej pogody :D Ale na onecie nigdy sie nie sprawdza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj to jest okropne nie do wytrzymania:( a ponoc caly lipiec ma taki byc:( nie wyobrazam sobie tego,nawet przeciagu nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe monola jakbym czytala siebie:D ja co ruch kilka razy dziennie sprawdzam...tak samo jak wczoraj miala byc burza i dupa:( ochlodziloby sie moze....albo jeszczegorzej byloby jak w saunie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co mnie najbardziej wkurzyło? Że pod koniec maja wszędzie trąbili jakie to w tym roku będzie zimne i deszczowe lato!!! Że tylko pod koniec czerwca maja być upały a potem przec cały lipiec i sierpień chłodno i deszczowo. No i właśnie widać jak się te przepowiednie sprawdziły. Po co trąbić 3 miesiące wcześniej skoro i tak taka długotermonowa pogoda się nie sprawdza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×