Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość O masz zaraz padnę

Duszę się w te upały!! Mam już dość!!

Polecane posty

Nie spimy ja mialam pobudke po 8 dziecko mnie obudzilo.Pozno poszlam spac siedzialam po nocy na balkonie bo tylko wtedy da sie troche oddychac.Od rana ciepelko ale to juz norma.Dobrze ,ze masz humorek moze to z powodu malego ochlodzenia co sie zbliza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
a ja miałam pobudke o 7 :) taki grzmot pierdyknął że się zerwałam na równe nogi :) potem poadał deszcvzyk :) nie ma upału więc od razu zkorzystałam i wziełam się za ćwiczonka :) :) :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ohohoh ja tez zbieram sie do cwiczen ale jakos jak patrze na bieznie ktora mam w domu to goraco mi sie robi ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamcia86
do mam lepszy sposób? jaki deszczy?k, skąd się wziął?, gdzie Ty mieszkasz? Ja tez che deszczyku!!!!!!!!!! a u mnie o tej godzinie juz 28 stopni w cieniu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurcze ale zazdroszcze tego deszczu u mnie nic nie padalo od dawna .Marze o burzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest 34st.Okropienstwo .Za nic mi sie nie chce brac a moja coreczka sobie tanczy.Dzieci to mają silę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe no dzieciaki to energia rozpiera:) a coreczka ile lat? u mnie to 29 w cieniu :( az strach myslec ile w sloncu ,ale chociaz da sie jako tako zyc bo jest niezly przeciag;) chociaz wczoraj to tak sobie wiatrakiem dogodzilam kark ze teraz nie moge szyja ruszyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam lepszy sposób
ja mieszkam na samej północy mazowsza :) .....już nie pada ale przynajmniej nie ma słońca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coreczka ma 3 latka i tyle energii ,ze ja wysiadam a upaly to dobrze znosi ale po tatusiu.A ty anabelka posmaruj sie jakas mascia u mnie tez wiatrak chodzi non stop nawet spie przy nim boje sie zeby tez mnie cos nie polamalo.Zapowiadaja u mnie deszcz ale juz im nie wierze oszustom.Jak tu juz ktos pisal tez niedobrze mi sie robi jak te prezenterki mowia ze smutkiem w oczach ze sie zepsuje pogoda i bedzie ochlodzenie na 26 stopni a potem znowu pelnia lata a my tak marzymy o chlodzie.I kto nas zrozumie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dopiero wrocilam ze sklepu...i chyba juz dzis sie nie ruszam :(jest strasznie....w sklepie zaslabla jakas mloda dziewczyna.... a w ogole to widze ze mamy kontra topik :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez zauwazylam ten topik.Nie jestesmy same.Ja nawet nie wychodzilam dzisiaj jakos glowa mnie cmi,u mnie duchota a to nie nowosc.Czy u was cos padalo ja sie chyba nie doczekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nad stolica zebraly sie juz chmury od rana ale guzik z deszczu,to samo co wczoraj-duchota i jeszcze raz duchota :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W okolicach Lublina od dwoch tygodni nie bylo deszczu i sie raczej nie zanosi 😭 Jak nic zostane uduszona przez ten skwar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja mam okres
a okres w taki upal to smierc dla dobrego samopoczucia ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz że pada u Ciebie
u mnie w okolicach Opola spiekota i duchota:-oLudzie dajcie mi tlenu bo nie ma czym oddychać😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz że pada u Ciebie
ja akurat mialam okres ja te upaly sie zaczynaly,a początku lipca:-oOkres w taki skwar to koszmar:-oAby do zimy a przynajmniej jesieni;-)Tesknię za takim październikowym dzionkiem....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pada i grzmi caly czas ale zrobilo sie teraz jak w saunie :( chyba jeszcze gorzej juz nie wiem co byloby lepsze:( a co do okresu to ja tez teraz mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to nie dziwne, że większość kobiet na tym topiku ma teraz okres ;) Podobno jak kobiety mieszkają dłużej razem pod jednym dachem, to im sie okres zbiega. Więc tutaj z racji przebywania na tym topiku Wam się zbiegły :D Ja na szczęście nie mam. Uff...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaahha kasiulek dobre:D ale tez o tym slyszalam i podobno jest tak ze najsilniejsza osobowosc jednej kobiety dostosowuje do siebie wszystkie pozostale czyli ze jak ta naislnijesza w grupie ma to i reszcie tez sie po czasie przestawia i maja w/g jej planu miesiaczke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiika
nie czytalam jeszcze wszystkich waszych wypowiedzi ale co do tego tematu to JA TEZ NIE CIERPIE UPAŁU. Czlowiek sie zle czuje nie ma czym oddychac nie ma sil , masakra, cogodzinne prysznice letnią woda i inne triki nic nie daja , nie przynosza ulgi,my Polacy mamy takiego pecha ze zyjemy w klimacie umiarkowanym!!!Czyli albo jest za zimno i ponuro albo za goraco ( moze jakbysmy mieszkali w arfyce to by nas to nic nie obeszlo nie poczulibysmy ze jest 35 stopni bo bylibysmy do tego przyzwyczajeni i nie mozna porownywac ludzi cierpiacych upal w takim kraju jak Polska z Afryką bo to jest zupelnie co innego) Jacy wszyscy by byli szczesliwi gdyby lekko swiecilo slońce, wiał lekki wietrzyk i byloby gora 25 stopni.Lekka przyjemna rześka pogoda , deszczyk od czasu do czasu u nas nigdy chyba nie bedzie takiej pogody , czasem jest ale rzadko niestety :( ciagle tylko zima albo tropikalne lato , cierpimy przy takiej pogodzie bo nasze ciala maja problemy aby sie do niej przystosowac jak i do jej zmiennosci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiika
aha i jeszcze do tych wszystkich wyrazających sie w sposób wulgarny itp : jak sie ktos nie potrafi zachowac i wypowiedziec to niech tego nie robi albo niech idzie tam gdzie jego miejsce jak tu jedna z osob napisala pod tą najtańszą budke z piwem. a jak ktos tu chce narzekac to niech spbienarzeka , wydaje sie ze po to ten watek zostal zalozony , ewentualnie aby moze kogos wesprzec pomyslami jak sobie z tym calym upalem radzic ja sie nie dziwie ze ludzie narzekaja , maja do tego prawo.I to nie znaczy ze ktos jest gburem czy ponurakiem od razu przeceiz moze sie komus cos nie podobac i moze tez o tym powiedziec :)) uszy do gory , od soboty ma byc lżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moniiika ma rację
w Polsce nie żadnej rownawagi pogodowej,jest albo bardzo zimno albo barzo gorąco:-oNie ma zadnego wypośrodkowania:-(Nic więc dziwnego,że nasze organizmy tak reagują na tak rózne emperaturyw zimie bylo minu 30 teraz jest plus 30:-oRożnica aż 60 stopni!!!!!Dla ludzkiego organizmu to sozk,ledwo sie przyzwyczai do upalow juz jets zimno,ledwo sie skonczy zimno nstają tropikalne mrozy:-PNic dziwnego,ze organizm szwankuje o tych chustawek pogodowych i tych rastycnzych zmian temp.:-oJa takze nie lubue upalow,duszą mnbie one po prostuy,lubię jak jest cieplo,z rzeskim wiaterkiem ale nIE UPALNIE!!!!!!!Mam nadzieje,ze wkrotce sie ochlodzi;-) Pozdro dla wszytskich bywalcow tego topiku:-)Nie dajmy sie upalow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewcyny jest bosko! po tej burzy myslalam ze bedzie gorzej ale zrobilo sie rzeskie powietrze! ludzie chodza w sweterkach :D jest po prostu chlodno ...ile ja na to czekalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz że jest u Cebie
ześkoi chlodno:-)U mnie dzisiaj cąly dzień smazylo,jest duszno i zero deszcu czy burzy:-(Ale mamnadizeję,że wkrotce w claej Polsce sie ochlodzi i skonczy sie ta fala upalow:-oFajnie jaks smazy 2 dni ale ten upal jes juz ponad miesiąc:-oco za duzo to niezdrowo.Niech sie wreszcie ochlodiz,wted mozna zyc!!!!!!!!!!!!!!!!!!:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajnie masz że jest u Ciebie
przepraszam za te koszmarne literówki,tam miało być RZEŚKO a wyszedł mi jakiś dziwoloąg:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze Wy dziewczyny bedziecie wiedzialy,gdzie moge znalezc wykaz ulic danego panstwa?jest wogole taka stronka na necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też zmęczona upałem
niestety nie wiem gdze można to znaleźć:-oMoże wpisz w google"wykaz ulic" i nazwę miasta lub państwa,które Cię interesuje,może coś będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie cud wreszcie spadl deszcz krotko ,ale zawsze cos.Calkiem inaczej wyszlam z mezem i dzieckiem na spacer.Pierwszy raz od wielu dni mozna bylo w miare normalnie oddychac.Oby tak juz zostalo,ale niestety jutro ma byc jeszcze cieplo.Pisalyscie dziewczyny o tym okresie ja mam jeszcze czas i mam nadzieje ,ze mi nie przejdzie od was ,ja tez mialam w najwieksze upaly ,koszmar.Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×