Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dziewczyny pomozcieee

SZYBKI SKUTECZNY SPOSOB NA POZBYCIE SIE KG- MAM TYLKO 12 DNI!!!!

Polecane posty

Gość daj se spokoj z glodowka
polecam gotowane warzywka,szybko schudniesz a i samopoczucie bedziesz miec dobre,przerwij glodowke,warzywa i arbuz albo melon i waga bedzie spadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daj se spokoj z glodowka
wkurzają mnie osoby ktore polecaja glodowke i traktuje ja niczym diete odchudz,mylą pojecia,pFf

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sa osoby co wytrzymaly
nawet 15 dni na glodowce- to ,ze chcesz przerwac to oznacza, ze masz slaba wole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja wole moje 90 kologramow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie polecaj glodowki
jako diety,to forma oczyszczania organizmu i to pod kontrolą fachowca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość glodowka w 10 dni ok moze
byc.. tylko potem nie rzucaj sie na jedzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no i jak tam twoje chudniecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomozcieee
heja :) dzis tak jakos m iten dzien szybciuchno minal... jak sie czuje? wstalam wczesnie rano co mi sie prawie nigdy nie zdarza,no i dalej woda , woda, woda... nogi daaalej grube ale zauwazylam ze wypryski na twarzy znikaja .. tzn jest ich zdecydowanie mniej . mam rozne ochoty na jedzonko ...chyba nie dotrwam do konca tych 10 dni -moze sobie tylko do 18 zrobie... zaywazylam tez ze mam troszke jakby mniej sil -mylam okna siedzac na parapecie ... a jak tam z innymi osobami co tak glodowkowaly?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny pomozcieee
dzis kolejny dzien [a raczej noc] .dziwnie rano wstaje jak jestem na tej glodowce... kiedys bylam strasznym spiochem teraz tylko 6 h minimum snu.. calkiem nowa rzecz jak dla mnie... i caly czas pije wode... chyba od poniedzialku przestane juz z glodowka , z tego co wiem pierwszy dzien to soki trzeba pic, potem na drugi gotowane warzywa... a na 3 ??? waze 55 kilo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Calkiem Zgrabna Prowokacja
Nie wierze, ze moze istniec dziewczyna, ktora dla jakiegos glupiego kolesia bedzie w pospiechu zrzucac nadwage !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Obca89
Calkiem zgrabna prowokacja>> Ty pewnie nie masz zadnych problemow z waga wiec mozesz tyrac tych co maja. I moglabys nie wyzywac jej faceta. Nie znasz go.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nifredil
Hurra!!! SCHUDŁAM 5,1 KG Życie jest piękne. Ta dieta mnie uskrzydla. Dziś robię przerwę, ale od poniedziałku na bank zaczynam po raz drugi. Mam jeszcze 12 kg do stracenia. Jak się ktoś będzie chciał przyłączyć, to może zaczniemy razem. Mogę wam przesłać moją wersję amerykanki. 5,1kg HURRA!!!!!!!!!!!! sprawdźcie jak mi to wyszło na wątku: Dieta amerykanska-minus piec kilo w dwa tygodnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×