Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kiśka

co o tym myslicie?? POMOCY!

Polecane posty

ja mialam 18 a on 16 jak sie poznalismy.a ten kryzys,co u was,u nas pojawil sie tez jakos tak po 2 latach bycia razem.wiec to samo,nie kombinuj,tylko ja moze bylam starsza,wiec wiecej rozumialam,chociaz niekoniecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśka
no taki mam zamiar, bede sie dobrze bawic! :) heh moze nawet sobie poflirtuje z kims zeby sprawdzic czy nadal sie podobam komus bo troche w to zwatpilam(chyba przec mojego chlopaka-ale tak w sumie to on ze zaczal ze mna chodzic to musialam mu sie podobac, ale jak sie tak zachowuje to naprawde nie czuje sie atrakcyjna i to jeszcze z niego typ chlopaka co na niego wszystkie laski leca i wie ze ma powodzenie) ale tylko flirt i nic wiecej! brzydze sie zdrady!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestes mloda,to nie zaluj sobie,a granice sama sobie wyznaczysz.to twoje sumienie,twoja sprawa.ja mialam rozne przejscia z moim,ale teraz moge powiedziec z cala pewnoscia,ze warto bylo walczyc,czasem olac,nawet przegiac w niektorych momentach.i napewno juz zostaniemy razem:)))dasz rade:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśka
no mam nadzieje ze sie wszystko ulozy!!! :) wiesz co my juz tez po licznych przejsciach jestesmy i to jakich...wiec to chyba tez przetrzymamy ale musze sie przyznac ze ja tez niezle narozrabialam i on mi wybaczyl wtedy,nie odtracil mnie tylko po tym co zrobilam nadal mowil ze mnie kocha,a wiesz jakby on mi takie cos zrobil to ja zakonczylabym nasza znajomosc. ciesze sie ze wszystko sie uklada i zycze zeby tak dalej bylo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśka
mialo byc ze ciesze sie ze Tobie sie uklada i zycze zeby sie wam dalej ukladalo!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiśka
bardzo mi pomoglas i bardzo dziekuje za rady! :) jak to dobrze ze jest takie forum..eheh ;>dobra ja juz ide spac bo rano trzeba wstac. to zycze kolorowcyh snow, trzymaj kciuki :) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P..S..
no ja tez miales kiedys poobnie. moja dziewczyna o mnie walczyla dlugo az wkoncu nie wystarczylo jej sil i mnie poprostu zostaawila,nie chciala juz wiecej cierpiec. a ja naprawde ja kochalem ale nie wiem dlaczego potrafilem ja tak ranic-czasami potrzebowalem spokoju a jak wiedzialem ze mam ja na kazde zawolanie to mi sie poprostu nie chcialo, nudzilo mnie to. teraz ona ma juz innego faceta i jest zadowolona z zycia a ja nadal ja kocham ! kocham ja i nic nie moge zrobic bo wiem ze juz nigdy do mnie nie wroci bo to ja wszystko zepsulem.wez narazie zajmij sie soba i jak on dalej nie bedzie reagowal to poprostu go zostaw-mowie Ci on jeszcze tego pozaluje, zrozumie co stracil!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość P..S..
ja zrozumialem po jakims miesiacu ze stracilem najwazniejsza osobe w moim zyciu. i teraz bardzo zaluje ze ja tak zranilem!! ona juz sie ze wszystkiego otrzasnela a ja nadal nie umiem sie pozbierac...wiem ze to byo na wlasnie zyczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karaska
wez sie nad tym wszystkim zasanow, po co sie meczyc? a to ze placzesz to cos Ci daje? musisz pokazac mu ze on nie jest najwazniejszy, ze masz tez duzo ciekwszych rzeczy do robienia niz zajmowanie sie nim. a on niech sobie odpoczywa,musi zrozumiec co moze stracic.olej go i niech potem biega on za Toba a ni TY za nim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozumiem
znajdz sobie jakies zajecie i nie mysl o nim. daj mu odpoczac moze chlopak ma jakies problemy i potrzebuje czasu zeby wszystko sobie poukladac.moze zagubil sie w tym wszystkim jesli Ty caly czas sie narzucasz i nie powazalasz zeby on zrobil jakis ruch tylko zawsze musisz byc przy nim to nie dziwie sie mu. no jestescie WY ale tez ON i TY musicie miec troche swobody!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×