Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Milano

Dziewczyny odpowiedzcie, dlaczego pociągają was łobuzy?

Polecane posty

Dlaczego tak jest, że lubicie życ w niepewności, u boku hujtaja, u bok przeklinającego, używającego używek faceta, dlaczego :O?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dlatego
bo łobuziaki są słoskie:Lp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ggg
bo może mamay negatywne wzorce rodzinne. Ojcie c bije poniża krzywdzi to pózniej szukamy faceta podobnego do niego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha81
zgadzam sie z opinią powyzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eflinaaa23
jak mialam 15 lat to mnie pociągali...teraz takich mi żal...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-girl
buah. no wiecie, zalezy co kto lubi ; ]]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo nudziarzy zdradzamy
wczesniej czy później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emo-girl
skoro jest nudziarzem, to po co właściwie wchodzić w związek ? ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość awitka
bo daja ryzyko i ciagłe napięcie :) sto pomysłów i zero nudy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj nie jets lobuzem a ma pomysly bo jest wodniczkiem a one sa bardzoo uczuciowe i pomysłowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nigdy sie głupio nie zakochali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ście to się zdarza niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zbytdobryzebygokochac
Bo lobuzy dostarczaja kobietom tak im potrzebnych emocji bez ktorych kobiety nie moga zyc. Bez emcji kobieta nie jest nic warta, czyli, bez odpowiedniego faceta tez nie jest nic warta. Dlatego wola lobuzow bo przy nich czuja sie dowartosciowane w stosunku do innych facetow, ale nigdy do tego co zapewnia jej emocje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś tu zna się na rzeczy
nie jest taka że nie jest nic warta bez faceta to głupota tak myślec ale z tymi emocjami strzał w 10 :) ja bez tego nie mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój facet jest tak po trosze łobuzem:P nie bije mnie, chyba ze na zarty sie lejemy:P nie jest alkoholikiem ani narkomanem, ale ma w sobie to coś, nie jest taką ciepłą kluchą, słodkim misiem, który wciaż chce słyszeć że sie go kocha, chce sie przytulać itd. Mój ma swoje pasje, jest troche bezczelny, pewny siebie i nie nudzi mnie. Słodkie misie pysie mdlą, łobuzy są ciekawi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość butcher from hell
to po chuj potem płaczecie, że traktują was jak szmaty ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 22332432
suczka lubi dostawac w pyszczek hej suczki znamy wasze sztuczki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfqf
co do wzorców rodzinnych: ja znam tylko mężczyzn-ofermy tzn nie pod względem usportowienia bo tu akurat są niesamowici (sportowcy, podróżnicy) ale takie ciamajdy które nie potrafią się postawić innemu facetowi dlatego jestem z draniem, może zbyt skorym do rozrób ale przynajmniej o ustępliwość go nie posądzam :)))))))))))))))))))))))))))))))))))) przy tej zalecie nawet to że pali i klnie nie przeszkadza mi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfqf
dodam, odnosząc się do wypowiedzi autora tematu, że to iż facet nie pali i nie przeklina, wcale nie gwarantuje wrażenia "pewności' u jego boku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfqf
mój cudowny, prawdziwy mężczyzna - choć z kilkoma wyrokami na koncie - traktuje mnie jak księżniczkę, praktycznie nosi na rękach, a nasz związek trwa już ponad dwa lata i zamierzamy go sformalizować :)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ram pam pam
Tacy ludzie powinni być zamykani To kryminaliści co gwałcą i duszą 7 letnie dziewczynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfqf
Ram pam pam, tak nieco od rzeczy piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ram pam pam
Oni tylko szukają walki Tylko chore dziewczyny z nimi są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfqf
Ale skoro o pedofilach, często są nimi takie ciepłe kluchy, niewyżyte, tchórzliwe, z popapraną psychiką, które tylko słabszego potrafią skrzywdzić. Dlatego też ich los w więzieniach jest potem zapłatą za ich zbrodnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesto takie \"upodobania\" maja poczatek w dziecinstwie. Cierpia na nie wszystkie Dorosle Dzieci (DDA, DDD etc.). Czyli te osoby ktore uwazaja ze nie zasluguja na godnego siebie partnera, ktore musza cale zycie cos udowadniac (a trudny zwiazek jest wlasnie takim \"udowodnieniem\" watpliwym zreszta). I to nie zwiazki trzeba leczyc ale nas samych. Jestem DDD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fewfqf
no, ja pewnie mam jakąś traumę, bo jak sobie przypomnę moich łajzowatych krewnych, jednego z drugim (chociaż z super porządnej rodziny, z tradycjami naukowymi), to już wolę prosić mojego partnera żeby tak mocno nie lał tego kto mu podpadł ;DDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jgodka1987r
pOPROSTU tACY SA BARDZIEJ CIEKAWI JAK DLA MNIE I NIE MOZNA SIE Z NIMI NUDZIC TAKA JEST PRAWDA, JA UWIELBIAM LOBUZIAKOW:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość serce nie sluga wiec
mozna (nie chcac na poczatku) zakochac sie nawet w kryminaliscie ale to czy sie z nim bedzie to juz inna sprawa jak ja nie znosze tego rozdarcia miedzy tym co mowi rozum, rozsadek a tym co sie odczuwa ( uczuciem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×