Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sunshine.

Co może mieć na myśli czuć 30-paro letni facet do...

Polecane posty

Gość Sunshine.
tak teraz sobie mysle, po przeczytaniu tych wszystkich rad, ze jednak dam mu dupy. bo wiem ze tak naprawde to chodzi mu wlasnie o to. marzy mu sie masaz palki. a ja taka zdolna i dojrzala 16 - latka dam rade. mtak wiec dziekuje wszystkim za dobre rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rece opadaja
glupia gowniara. ten koles to niezly zasraniec... za 16 latke sie brac to juz w tym wieku prawie pedofilia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine.
Zawsze fascynują mnie podszywacze na tym forum :) Macie nieziemską wyobraźnię. I po raz kolejny powtarzam, że on sięnie dobiera i nie zabiera za mnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hmmmm......
sa faceci, którzy każdej kobiecie będa mówić miłe słowka, komplementy... tacy uwodziciele. Może on ma po prostu taką nature .. ale.. ja jednak sceptycznie podchodze do takich facetów. Osobiście wolałabym już mieć faceta, który nie będzie wszystkim kobietom prawić komplementów :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine.
Ja również w przyszłości chciałabym aby mój facet był miły, ale w te nszczególny sposób tylko dla mnie :) Nie lubie się dzielić swoimi skarbami. Tak sobię teraz rozmyślam i dochodzę do wniosku, że gość chyba też ma dystans do tego i może niepotrzebnie go osądzam o jakieś niepoprawne myśli. Czasem potrafi być tak oziębły jak mało kto, a to chyba coś znaczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
spróbuj byc bardziej oziębła do niego i bardziej na dystans, mniej entuzjastycznie reagowac na jego zachowanie a pewnie od razu zobaczysz to inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunshine.
Zaczęłam go olewać. Zobaczymy jaki da to skutek. Aaa mogę nadmienić, że ten topik znalazła moja mama. I chyba nie muszę mówić co było dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faccio30+
też bym sie wkurzył, że zamiast pogadac z rodzicami szukasz rozwiazania problemów u obcych, matce musiało sie zrobic przykro , ze nie masz do niej zaufania i może ją masz za nie dość kompetentną. no ale to pewnie jest jej odczucie, przecież nie z wszystkim nalezy biec do rodziców.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×