Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Fredrich

JAK ZDOBYC DZIEWCZYNE?

Polecane posty

Gość Fredrich
Po prostu w prost? "czy czujesz cos do mnie?" Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Mam wrażenie że Ona wtedy zasmieje mi sie w twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Tyle co ja 22

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy...mam was w dupie
może sprobój pytania czy byłaby skłonna umówić się z Tobą,jak chłopak z dziewczyną...jak ma wyczucie taktu to powie ,że dziękuje ale nie jest zaintersowana,nie bój się odrzucenia bo jak będziesz zwlekał rozczarowanie będzie tym większe, nie chcę uprawiać czarnowidztwa no ale na prawdę szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Nie próbowałem... nawet nie wiem jak doprowadzic do takiej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Bylismy .. ale nie zrobiłem tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Jak umówic sie "jak chłopak z dziewczyna" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Troche boje sie jej reakcji.... dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy...mam was w dupie
ono żeby nie była zdziwiona ,że na dla niej zwykłym spotkaniu ty robisz niewiadomo skąd maslane oczy.....umówić się wspólnie na impreze....jesli taniec nie jest ci obcy to takie rzeczy zbliżają...a jak nie to do restauracji albo pubu...gdzieś gdzie można spokojnie pogadać i nie o studiach czy o pogodzie tylko o Niej..jej sprawach...daj znac ,że sie nią interesujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Mam kolejna zła wiadomość ... taniec jest mi obcy... ... Chodzi Ci o spotkanie 1vs1 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Jetsem wyjatkowo beznadziejnym przypadkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy...mam was w dupie
oczywiście ,że jeden na jedną:) przy 'obcych" będziesz skrępowany, przy niej też ale słowa ,które mają być przeznaczone tylko dla niej takimi będą....porozmawiaj o jej zainteresowaniach...jak siebie widzi za pare lat,,,z resztą po ewentualnym spotkaniu masz szansę jesli bedziesz uważał ,że wszyskto poszło dobrze, pocałować ją w policzek albo mocno się przytulic na pożegnanie....hmm trochę jadę trywialnymi przykładami no ale najprostrze metody sa zazwyczaj najskuteczniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Bylismy już na kilku takich wspólnych wypadach... sami we dwoje ... rozmawialismy ... śmialismy sie ... było fajnie ... później pozegnalismy sie i ... tyle... bez uscisków ... bez całowania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja nigdy...mam was w dupie
spróbować nie zaszkodzi...może ją to drażni i też czeka na jakiś bezpośredni sygnał od Ciebie...bo niby po co miałaby spędzać z Tobą czas...nie wiem czy masz spytać czy możesz ją pocałowac czy co...to by było dość dziecinne no ale po co masz robić usta w żółwia i zbliżać się do niej a ona np. Ciebie powstrzyma...to by było chyba gorsze...tak jakbyś sobie za dużo wyobrażał.....no nic...chłopie podejmij meską decyzję bo i pewni ona na nią czeka..czego Tobie życzę..powodzenia i nie przejmuj się ewentualnym niepowodzeniem..wciąga się wnioski i żyje dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Czemu do cholery to musi byc takie trudne, skomplikowane i nielogiczne ? :( ... Wszystkie metody wydaja sie byc dziwne... Mam wrazenie ze zadajac jej pytania w stylu "Czy czujesz cos do mnie?" , "czy nie chciała bys być moja dziewczyna?" spowoduja że dziewczyna mnie wysmieje i bedzie miała ze mnie ubaw przez długi czas... tez działania typu 'sproboj ja pocałować/przytulic" moga sie spotkac z jej dezsaprobatą przez co sytuacja może zrobic sie mało przyjemna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
dobra... ide sie przespac troche... dobranoc wszystkim i do ok.12...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Po prostu nie wiem co i jak to zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
Ma ktos jakies rady ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
może zaprosisz ja gdzieś na wakacje....na takich wyjazdach atmosfera zawsze jest nieco inna, raczej sprzyjająca zacieśnianiu pewnych więzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fredrich
No ale mi chodzi bardziej o to jak oficjalnie byc z Nią ... mam sie jej o to spytac ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -----
Chyba byłoby najprościej, uwierz, kobiety tez lubią jasne sytuacje...powiedz, że myslałeś troche na ten temat i zapytaj ją, co mysli o tym ,gdybyscie byli para , czy to mozliwe, nie mów, że Tobie bardzo na tym zalezy, bo może uznac , że jesteś zdesperowany...ale zrób to tak z wyczuciem i delikatnościa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×