Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Smutna Anielica

Jak cie odzyyskac....

Polecane posty

Witam was ;) macie jakies sposoby aby wygrac bitwe o milosc ?? Bylam z facetem 3 lata, jakies 4 miesiace temu rostalismy sie a on wrocil od razu do swojej bylej ;( , nawet zaczal sie z nia spotykac miesiac przed naszym rostaniem,..mielismy jakis tam czasem kontakt po rostaniu..Najgorsze jest to ze ja go dalej kocham ;( i Niewiem Jak mam walczyc o niego..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli kochasz - pusc go wolno, jesli wroci, jest twoj, jesli nie to znaczy, ze nigdy nie mieliscie byc razem.... to smutne, ale prawdziwe:O ja walczylam o faceta ROK, calutenki rok, robilam wszystko co moglam... i co? PRZEGRALAM! wyjechal za granice i juz nigdy nie wroci:( NIE WARTO!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dlatego ze kocham pozwolilam na rostanie mimo iz mnie to bolalo i dalej boli,,,, Ale czemu ja niejestesm szczsliwa , czemu niemoge byc bo jego tylko kocham a nikogo innego niechce;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chce walczyc bo chce miec poczucie ze zrobilam wszystko co w mojej mocy..ta glupia nadzieja nie daje mi spokoju..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laseczka**
Dziewczyny ale ja wam współczuje:*Jak ja bym nie była z MOim Miśkiem ja nie wiem co ja bym zrobiłam.Dlaczego miłośc tak boli??Dlaczego kobiety cierpią najbardziej, facet znajdzie sobie nową w ciągu tygodnia, a my ich i tak kochamy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre pytanie ...dlaczego my oddajemy im cale siebie a pozniej w przyapdku rostan ciepimy a im to nic nierobi ;( Tylko jak odzyskac milosc ktora sie starcilo;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzydla 87
kobity ktore kochaja za bardzo my myslimy o nich powarznie a oni no coz zycie jest ciezkie a podobno9s wszystko sie dzieje z jakiejs przyczyny i nie ma tego zlego co by na dobre KOMUS:( nie wyszlo i to "komus"boli ze gdy on jest z kims ty siedzisz i ulewasz lzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ekwilibrystyka si eklania
faceci dlugo pozostają pod wrazeniem..... jakie zrobili na kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
no wlasnie czy to pod wrazeniem oznacza ze jeszcze moga sie nawrocic i wrocic czy wlasnie podbudowali swoje ego a nas maja gdzies?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vickyyy
Pierwsz raz chyba popre HS POL-a. Niestety dziewczyny, nie warto marnowac zycia i czasu dla kogos, kto do Was nic nie czuje. Wiem co mowie, mysle, ze czasem lepiej sobie odpuscic. Nawet jesli bedzie to bolalo. Ale pamietajcie - po burzy zawsze wychodzi slonce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ta burza juz trwa jakies 5 miechow a niedlugo mialabyc rocznica :(( Jak sie kogos kocha calym sercem, to jak tu niewlaczyc , fakt czasem lepiej zostawic to losowi , ale w wiekoszsci trzeba tez temu losowi pomoc tylko Jak ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tyle ze mną pisał
pomoc rozmowa wyslij calus niech on odpisze moze a po mundilu sie przyda nie wracac do tego co bylo, spotykac sie, ale mowic jak sie czuje co sie widzi w zwiakzu, tak ogolem. jak sie kocha to sie uczy tej danej osoby to co ja raduje- na tym sie skupcie, tym co ja boli, tego omijac. jets lato ile tematow, spacerow, ale nie mozecie tak byc z dali, i nic nie mowic. to na takim etapie rok oddala. nie sluchac malolatwo ze cos tam. macie prowadzic dailog:) zarty, smiechy brak odzewu pogarsza sprawe. sa niejasnosci, narasta zal.. po co to/ a zaczac kontakt od czegos milego kufel piwa nie wiem wy sie znacie;) i nie zwlekac ze spotkaniami, jak nie w czas letni to tez oznaka, ze niewiele znacze no bo wakacje to z ukochana osoba itp nie pogarszac burz, tylko sloneczne dni:)))))))))))))))))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz nagorsze to to ze my juz niejestmy razem takze rozmowa o tym co boli itd niewchodzi w gre ;( a co do spacerow , piwka tym bardziej on jest zajety sowja laska takze niema dla mnie czasu nawte jako kolezanki, mysli ze jak napiszie od czasu do zcasu to zalatwi sprawe a tak sie nieda ;/... pozatym ja go dalej kocham a niewiem co on czuje, wie o mich uczuciach bo mu raz napisalam [wlasnie w tym okresie jak niejestmu razem] ale niepopelnie juz takiego bledu chociaz przynam szczerez ze jest mi ciezko ,, bo tuniebyl ktorotki zcas ty;ko3 lata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tyle ze mną pisał
nie jestescie juz razem, no to fakt inna sytuacja my razem ale dzieki innym tez mielismy pod gorke, wsystko sie klaruje:):):) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz mysmy tez mieli nieraz pod gorke a teraz to konkertna skoro niejestmy razem..pytanie tylko czy kiedys bedzoiemy bo przyznaje mis tarsznie go brakuje, jako czlowieka przyajciela, on byl moja druga polowka poiwaznie, juz niepotafie poczuyc tegp do zadnego innego faceta jego pierwszego tak naparwde pokochalam i kocham nadal ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiesz.
pisalam sms by rozbudzic w nim namietnosc. przepelnione seksem ale ze smakiem. to pomaga na facetow to dziala a na efekty czekam. ale widac ze to na niego dziala....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz ja sama niewiem co teraz dzoiala na mojego bylego, bo slowo kocham z moich ust niewiem czy cos znaczy ....a jesli chodzi o sparwy intymne to to byla jakas magoia uczucie ktorego chyba juz nigdyn niezaznam, cos niepojetego , bylismy zwarjowani ..;( fajknie tak powspominac BOze jak ja bym chciala aby to wrocilo ;) no wlasnie wybila data dzis mielisbysmy juz rocznice 3 latka razem..a on to zniszczy; :((((((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ...staram sie musze dac sobie troszke wiecej zcasu zcas leczy rany ...tzreba zaczc zyc bo on chyba na mnie niezasluguje skoro niedocenil tego co mu dalam a dawalam mu gwoiazdke z nieba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ...staram sie , ale musze dac sobie troszke wiecej czasu, czas leczy rany ...trzeba zaczac zyc, bo on chyba na mnie niezasluguje skoro niedocenil tego co mu dalam a dawalam mu gwoiazdke z niebam wszytsko milosc ale niestety on to przekreslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ...staram sie , ale musze dac sobie troszke wiecej czasu, czas leczy rany ...trzeba zaczac zyc, bo on chyba na mnie niezasluguje skoro niedocenil tego co mu dalam a dawalam mu gwoiazdke z niebam wszytsko milosc ale niestety on to przekreslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz racje ...staram sie , ale musze dac sobie troszke wiecej czasu, czas leczy rany ...trzeba zaczac zyc, bo on chyba na mnie niezasluguje skoro niedocenil tego co mu dalam a dawalam mu gwoiazdke z niebam wszytsko milosc ale niestety on to przekreslil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×