Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narazie na pomarańczowo

Spotykamy się, ale nie wiem czy ona chce czegość więcej.

Polecane posty

Gość żadnych rad więcej
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość . . . . . .
.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcesz porady...? W życiu trzeba czasem podjąć ryzyko.Rozumiesz?... Poza tym dziwię się,bo przecież takie coś(czy międy wami iskrzy)można wyczuć,jeśli przebywacie sam na sam.A wtedy łatwiej jest zaryzykować. Przynajmniej ja to znam z własnego doświadczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To są wszystko posty nie na temat. Ja po prostu NIE MOGĘ zaryzykować. Z pewnych przyczyn, w które wolałym tutaj nie wnikać, nie jestem w stanie w tej chywili znieść odrzucenia. Po prostu muszę się upewnić bez ryzyka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro masz wątpliwosci znaczy ze nie chce nic wiecej poza przyjaznia. Gdyby chciała to byś to wiedzial. Proste?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
nie olewa cie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
ona czeka na twoj gest:) ona delikatnie daje ze chce pisze i pisze teraz ty:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
to napisała, moze nie patrzyszłes, zobacz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
ja sie nie smieje tez wiem, ze sie uda, ale musze i ja i on chciec:) ja pisze, i wlasnie chcialam tak na powaznie, aby wiedzial ze z mojej strony jets tak, zatem nie ma odrzucenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
mowie o swojej sytuacji to 2 linijiki a dolne to wpisu do ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
09.07] 23:49 ten do wpisu reszta do mnie, do mojej sytuacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
pisałam tu pod nikiem nie trzeba dotyku i po tym poznasz po za tym jak pisze do ciebie, lubi mowic z Toba, jets czuła, ale i szczera mowi co czuje, mowi co wniej, ale to nie kazdy tak ma, wiec moze to nie byc kryterium. pamieta kazdy szczegol co mowiles, moze nawet ubioru, kresli twe imie, to jest zakochana dziewczyna:) zreszta sam zobaczysz, sam wyczujesz, w koncu chodzicie na kawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie potrafię wyczuć. Czy nikt tego nie rozumie? 1Nie mam ani doswiadczenia ani talentu. Ja nie poftrafię poznać takich rzeczy. Kiedyś jedna znajoma była we mnie zakochana przez ileśtam. widywalismy się codziennie, bo razem pracowalismy. Ja nic nie wiedziałem o tym, a potem wszyscy się dziwli. Mówili ze jestem idoiota skoro tego nie zauwazyłem bo ona miała to wypisane na twarzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
jesli tak było widac nie zaiskzyło miedzy wami bo to jets tak ze ktos zakochany ale i my to odbieramy nie tylko werbalnie ale i niewerbalnie:) np zaparzała ci herbate? patrzyła? zwykle widzimy zmiany w zachowaniu np nie robiła nigdy herbaty, a teraz ci robi. a teraz jak na to patrzłes to widisz, ze inaczje sie zachowywała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dotyk motylka
pisałam w kontekscie tej znajomej co to była zakochana a ty nie widziales. teraz zauwazasz jakies inne jej zachowanie? jak patrzys na to z perspektywy czasu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie leciałem na tamtą znajomą. a z tą to nei wiem no.... bardzo przyjemnie jest jak się spotykamy i świetnie się rozmawia. co wiecej? skąd ja mam niby wiedzieć czy jest spięta czy jest nerwowa itp??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaraz, zaraz bo ja tu czegoś nie rozumiem. Czy Ty ją kochasz? Masz taką przypadłość, że nie wyczuwasz? Czy nie czujesz (bo akurat tego \"nie da\" się nauczyć) Jeśli chcesz wiedzić trzeba zaryzykować i spytać choćby czy zależy jej na Twoim towarzystwie tak na początek. Boisz się odrzucenia piszesz. To jeśli już nie Ciebie odrzuci tylko Twoje towarzystwo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
15:38 narazie na pomarańczowo roanna: spadaj stad. to nei miejsce dla ciebie.... No cóż Twój topik. Zostałam wyproszona. Piszesz, że jesteś nieśmiały ale jesteś .......sam sobie dopowiedz. Obawiasz się odrzucenia. Wiesz, że jest to nieprzyjemne a fundujesz odrzucenie? Wypraszasz? Przyznaję dotknęlo To mnie. Przewrażliwiony jesteś tylko na punkcie swojej osoby moim zdaniem. Znasz takie przysłowie \" nie czyń drugiemu\" ? i jeszcze dodam. O co Ci chodzi? Zadajesz pytanie: \"Jak sprawdzic czy ona chce czegoś wiecej. Szanse oceniam na 50/50. Ale chce miec pewnośc. Jest jakiś test......\" A mianowicie co to jest to CZEGOŚ WIĘCEJ? Domyśliłam się, że być może chodzi Ci o bliższe zaangażowanie i czy dziewczyna ma na to ochotę. Test. Test nie daje stuprocentowej gwarancji bo jest dla wielu ludzi.Tylko da prawdopodobieństwo. Aby dowiedzieć się co dziewczyna myśli, chce, czuje w stosunku do konkretnej osoby w tym wypadku Ciebie. hmm.. Ty ułożysz pytania i dasz jej prosząc o zwrot z odpowiedziami na następnym spotkaniu. Innego sposobu nie widzę jeśli chcesz n.p. testem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×