Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość narazie na pomarańczowo

Spotykamy się, ale nie wiem czy ona chce czegość więcej.

Polecane posty

\"Jak sprawdzic czy ona chce czegoś wiecej. \" hm, hm.... Biorąc pod uwagę pytanie przyszło mi do głowy.... podarować jej Lampę Alladyna. Lub powiedź Od dziś jestem Twoim Alladynem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
roanna: spadaj stad. to nei miejsce dla ciebie. Omawaimy tu powazne sprawy, a ty sobie jaja robisz. Wywyższasz się, myslisz ze jesteś lepsza (a jakbyś była to byś nie siedziała na kafeterii) Wez się odczep. Jak masz jakieś konsktruktywne rady to chętnie wysłucham, jak nie to spadaj. Masz kupę innych tematów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Jak sprawdzic czy ona chce czegoś wiecej. \" Moim zdaniem mówienie wprost oszczędza nieporozumień :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowaa
fajne, z tym alladynem jak ona ma poczucie na miare pani eli, zrozumie:) ja widziałam jaka kampanie maja on i ela, byly roznice ale poziom empatii, humoru i zrozumienia drugiego ten sam i zdanie te same, ale i rozne. zwiazek ma podobnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rumiankowaa
tak mowienie wprost:) zgadzam sie ale odnosnie pocalunkow, to zabija klimat chwili:) ale takie cos jak moge cie pocalowac? to kobieta bedzie chciala cala, ale powie nie w 90%. a facet powie ee nic dla niej nie znacze:) tu sie nie pyta pyta sie oczami i delikatnoscia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Dotyk , dotyk :classic_cool: A szanse 50/50 tzn.wszystko moze się zdarzyć ;) , czyli to duże szanse .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeooo
tak czytam co piszecie i nie moge sie oprzeć wrażeniu , że jest coś nie tak z komunikacją miedzyludzką :) na innych topicach dziewczyny zastanawiają sie nad podobnymi problemami, być może , któraś z nich to wlaśnie obiekt waszych rozterek dziewczyny piszą " spotykamy sie już tyle a tyle a on nic, co mam o tym myśleć ??? " wy boicie sie porażki..... trzeba znalezć jakich sposób żeby to rozwiązać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
50/50 to tylko moje odczucia :/ ja nie znam się na związkach i sprawachj damsko męskich. Są ludzie którzy odrazu wiedzą czy to będzie cos z tego czy nie i potrafią odczytywać emocje innych. Ja nie :/ kompletnie nie mam głowy do tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
no to powtórze "przypadkowy" dotyk , ale nie nachalny . Jakieś mimowolne dotkniecie dłoni , objecie . Cos czego ona nie musi odczuwac jednoznacznie i obserwuj reakcje . Z tym pocałunkiem tak z mety byłabym ostrozna , z mówieniem wprost tez niekoniecznie. Ale to nie znaczy ,ze nie możesz lekko dotknąc tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dotknąć
ja mysle, ze masz wiecej niz 50/50:)mysle, ze umiesz odczytywac, ale pare razy doswiadczyles zmiennych kobiet i teraz nie wierzysz ze umiesz:) to robic:) a kobiety tak maja, mowia nie, znaczy tak albo bawai sie a potem mowia nie lubie tylko, ale nie wszytskie. Przewaznie z tego co zauwazlym maja tak bywalczynie lokwlao, disckotek, takie imprezowe damy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie na pomarańczowo \"roanna: spadaj stad. to nei miejsce dla ciebie. Omawaimy tu powazne sprawy, a ty sobie jaja robisz.\" O sorry piszę jak można ten problem rozwiązać. \" Wywyższasz się, myslisz ze jesteś lepsza (a jakbyś była to byś nie siedziała na kafeterii)\" no, no posiadasz umiejętność odgadywania myśli? A co do wywyższania to się mylisz. A po co mi się wywyższać? \" Wez się odczep. Jak masz jakieś konsktruktywne rady to chętnie wysłucham, jak nie to spadaj. Masz kupę innych tematów.\" Pomysł Ci podsunęłam. Bezpieczny, skuteczny i elegancki. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dotknąć
jak jej powiesz chcialbym byc Twoim Alladynem, pojawiac sie ilekroc o mnie pomyslisz, facet jaka cie splawi?:) a ten buziak na dobranoc i pozegannie to super sprawa:) daje do myslenia:) i obserwacji nad kolejnym krokiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Ja za Alladyna bym spławiła ;) No ale moge mówic tylko za siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
I jeszcze jedno , nie dotykac ale buziak na dobranoc ? Jak w takim razie ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, nie. z tym alladynem to nie za dobry pomysł. tym bardziej buziaczki na dobranoc :/ nie dla mnie. muszę mieć coś w swoim stylu. Pozatym ja po prostu chę się po cichu dowiedzieć czy ona chce, tylko tyle. Jakiś test czy cos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Dałam Ci sposób na test - jeśli nie bedzie unikać Twojego dotyku znaczy dobrze jest .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dotknąć
u gory brak przecinka;) nie, ma dotknąc czyli buziak na dobranoc:) w policzek na poczatek;) jak tu czytam to mysle, ze ona chce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile Ty masz lat
Nie łatwiej powiedzieć jej co do niej czujesz?Jeśli umówiła się z Tobą do parku czy na kawę to na pewno Cię lubi i lubi z Tobą przebywać;)i nawet może coś czuje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Przypadkowe dotknięcie do dłoni , czy takie m"mimowolne objecie jest zbyt smiałe ? :) Nie jest , a z buziakiem poczekaj az zobaczysz reakcje na powyzsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dotknąć
tez tak mysle, spedza z Toba czas, a jesli ceni czas i te parki, ławeczki i dzieli to, co cenne z Toba, sam pomysl;) mały test to ten z buziakiem, alladynem, ditykiem, spojrzeniem potem test ten sam a potem juz wiekszy w stylu chce byc Twoj, albo ze miło by było tak ciagle byc ze soba tak jak tu, teraz;) bedzie dobrze, bo poczatek sie toczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dotknąć
kkkjjj własnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mondeooo
no widze że nie za bardzo to idzie wiec ja Ci napisze tak : mam kolege, przjaciela z, którym umawiam sie na kawe, na piwo , na spacer ale nie bedzie z tego nic wiecej z mojej strony dlatego : czasami jak proponuje spotkanie odmawiam bo mam coś innego do zrobienia albo zwyczajnie nie mam ochoty , nie mam ochoty na jakikolwiek dotyk i nie prowokuje takich sytacji, jeśli rozmowa schodzi na tematy uczuciowe to tylko jeśli rozmawiamy o kimś innym, jeżeli przechodzi na temat ty i ja , reaguje żartem i zmieniam temat może to troche rozjaśni Ci sytacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkkjjj
Ehhh widze ,ze najbardziej odpowiadałoby Ci gdyby to ona zrobiła pierwszy krok , ale nie kazda to zrobi . Dziewczyna tez człowiek i moze sie zdziwisz , ale też może się bac reakcji , być niesmiała itd. Jesli taka jest to jesli nie zrobisz nic to do końca swiata będziecie mogli tak na tych krzesełkach w kawiarni czy w knajpce przesiadywać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A ile Ty masz lat
wiesz ona też może sądzić, że Ty traktujesz ją jak koleżankę??i boi się zrobić pierwszy krok, bo nie wie czy Ci na niej zależy;)Odwagii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ma dotknąć
odwagiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×