Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elojza

Imię dla chłopca Allan. Co myślicie??

Polecane posty

Gość Elojza
Mia Chanel, Fabienne, Xawier, a Allan to zupełnie różnie imiona. Nie odważyłabym się wsadzić je wszystkie do jednego wora. Allan to amerykańskie imię, ale powoli na stałe przyjmuje się w Polsce. Anna też ma w Stanach swój odpowiednik, a nikt w Polsce nie narzeka, ze Anna to udziwnione, zerżnięte z Ameryki imię. Mam pytanie- znacie kogoś o imieniu Allan?? A i moi rodzice wcale nie wydziwiali z imionami- Ja mam na imię Magdalena, mój młodszy brat Piotr, a tylko najstarszy brat ma w miarę oryginalne imię Ariel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zolta kaczuszka
mi sie ariel kojarzy z proszkiem do prania... : "ariel, idz do sklepu po ariel! "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deanoreksja
Mia chanel jest do dupy osoba ktore je dała musi byc straszna materialista i prozna osoba, dawac dziecku imie po marce chanel a mia to juz w ogole nie na Polskie warunki, przede wszystkim inaczej sie mowi i naczej pisze, poza tym nie zauwazyłam zeby anglicy dawalai imiona dzieciom piotrek marcin eheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fabienne, Xavier to imiona francuskie. Mia, Chanel i Allan angielskie. Mianownik wspólny wszytkich tych imion??? NIE SĄ POLSKIE. I na tej podstawie SĄ we wspólnym worku. A imię Allan przyjmuje się w Polsce na takiej samej zasadzie jak Fabienne czy Xavier i fakt, że jest angielskie nie czyni go w wcale mniejszym stopniu dziwnym... A gwoli ścisłości to imię Anna jest pochodzenia hebrajskiego, pojawia się w Starym i Nowym Testamencie i zagościło w Polsce na długo przed odkryciem Ameryki... :O Dziewczyno, skoro sie tak uparłaś nazwać syna Allan to pewnie tak zrobisz bez względu na to co tutaj przeczytasz... Odnoszę wrażenie, że przez wykłocanie swoich racji chcesz się usprawiedliwić sama przed sobą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jesteś z Białegostoku? Poznałam kiedyś chłopaka, który się nazywa Ariel. Miaszkał na Dziesięcinach albo Antoniuku. Nie pamiętam dokładnie. Zapadł mi w pamięć właśnie ze wzlędu na dziwaczne imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deanoreksja
niektorzy to daja dzieciakom imion jakby to był jakiesmpsy rasowe..a nie ludzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Rh minus
Anagram od ALAN=ANAL. Proste, jestem na nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lorneta
To w zasadzie, po co ten topik? Zakładająca go chciała dowiedzieć się, jakie mamy zdanie o imieniu Allan, a tymczasem próbuje wykłócić się z nami, że to jest najwspanialsze imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 0 Rh minus
a Natan kojarzy mi sie z Patan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa_t
Ja tam wolę bardziej polskie imiona, podoba mi się Paweł, Krzysztof, Bartosz też mi się podoba. Jak taki Pawełek dorośnie to będzie miał oryginalne imię, bo mnóstwo będzie Allanów, Xawierów czy jakichś tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja tez
mam na imie Maja i bardzo mo sie podoba:) pozdrowka dla Sakiry, toże Mai.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękne imię
Allan to nie imię oryginalne, ani specjalnie udziwnione. Na stałe wszedł do polskiego języka właśnie dlatego, że w brzmieniu jest tak samo polskie jak np. Aleksander. Ja znam jednego Allana, wszyscy mówią na niego Alek, a i on sam też nie narzeka na swoje imię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nmhfv
a ja mam na imie Maria. w podstawowce, lata 80-te, koledzy szczegolnie, troszke sie ze mnie nabijali.. Marysia - sierotka marysia itp.. i przestalam lubic siebie, wstydzilam sie swojego imienia. z biegiem lat jednak zaczelam odkrywac jego piekno. Teraz je uwielbiam. Jednak, nie zyczylabym zadnemu malcowi, zeby przechodzil przez katorgi, doswiadczal kpin, obmow za plecami z powodu imienia.. w moim przypadku byly to zachowania raczej rzadkie, a jednak doswiadczenia te na wiele lat odebraly mi pewnosc siebie i poczucie wartosci.. pomyslcie, co bedzie jesli dziecko, jak np. maly Alan, bedzie wysmiewane codziennie przez rowiesnikow.. to dopiero zasieje spustoszenie w psychice.. a dzieci naprawde potrafia byc wredne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilka dni temu
matka głośno wołała za córką" Nikola, Nikola, a ktoś z boku powiedział Ni-pepsi. To samo z Alan = anal. Zastanówcie się zanim dacie głupioe imie dziecku, to ono będzie zmagać się z kpinami i w rezultacie stresem. I po co to fundować dziecku, tylko dlatego by spełnić swoje niedorzeczne zachcianki? Pomyślcie o dziecku bo ono przez całe życie może mieć do was żal za durne imie. Ja swojego dziecka nie skrzywdziłabym od samego urodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość REBEKA...........
popieram... czy nie moze byc Krzys, PAweł, Wojtek tylko jakis ALLAN???? co to imie znaczy, jaka ma historie i pochodzenie????????????? Ludzie jestescie Polakami, nazywajcie dzieci po polsku a nie snobujecie nie wiadomo na co i osmieszacie sie tylko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość synka nazwij Alan
a jak sie kiedys urodzi jeszcze córa, to dasz jej Mulan, będzie ładnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys myslalam o tym imieniu
lubilam je ze wzgledu na Alana Alexandra Milne, autora Kubusia Puchatka,. Ale potem stalo sie zbyt pospolite i to w sferach opisanych w artykule.Szkoda, bo ładne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elojza
Nie chcę się tutaj z nikim wykłócać, ani iść w zaparte i z zapałem godnym maniaka bronić tego imienia:PAle nic nie poradzę na to, że nie cierpię imion w stylu Krzyś, Paweł, Wojtek, jak dla mnie wsadziłabym je wszystkie do jednego wora i wysłała do Ameryki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedys myslalam o tym imieniu
ale o co ci chodzi? Jak bedziesz bronic i tak, no to nazwij i czesc, twoje dziecko. Niektorym sie bedzie podobac, innym nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mjowk
wybor imienia zalezy tylko od rodzica jezeli tobie to imie sie podoba dlaczego pytasz o zdanie innych ludzi to nie istotne co pomysla inni oni po prostu musza je zaakceptowac ty jestes kowalem wlasnego losu imie oryginalne why not / ?? TEZ ZASTANAWIALAM SIE CZY MOJEMU SYNOWI NIE NADAC IMIE ALLAN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo ładne ale przez jedno l ! Alan nie Allan, potem bedzie mial problemy wszedzie i bedzie mowil ' Alan przez dwa l' dziwnie, a poza tym Alan wyglada bardziej polsko a Allan jakoś hindusko, cygansko. Piękne imię Alan, Pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imion czepia się tylko pokolenie 20-30latków . W szkole moich dzieci są Alany.Brayany i dla dzieci to takie samo imię jak kazde inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alan to imię bardzo pretensjonalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Anal, nowocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alan, znaczenie kamień. :D :D :D Kamień, po mamusi tępej jak głaz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Imię jak imię i nie myślę o nim nic za to o tobie autorko myślę,że jesteś zdrowo szurnięta zakładając taki temat.Co ciebie obchodzi jak ktoś dał na imię swojemu dziecku?Powiedz jak twoje ma na imię albo jak będzie miało i wtedy też o tym tu podyskutujemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Piekne imie Alanek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piękna i mądra blondi
u nas na osiedlu jest pedalski Alanek który bawi się z dziewczynkami, ma ok 11-12 lat :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, nie, nie i jeszcze raz nie. Miszkamy w Polsce nie w Arabii Saudyjskiej. U mnie w rodzinie jest maly Alan. Juz sie przyzwyczailam, ale dla mnie to takie strasznie wschodnie imie... Wybuchowe... Tyle pieknych imion meskich i w dodatku polskich... Ale teraz wszyscy chca byc "oryginalni". Tylko z tej "oryginalnosci" nic nie bedzie, bo teraz wiekszosc dzieci ma takie imiona... A szkoda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×