Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Elojza

Imię dla chłopca Allan. Co myślicie??

Polecane posty

Gość gość
Lepsze Alan niż Olaf. Dużo rodziców nazywa dziecko imieniem Olaf, a nie wiedzą że znaczy ono po prostu k***s. Hehe z jęz. niem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jacy plytcy ludzie mieszkaja w polsce!! Takie rzeczy pisac. Alan to bardzo ladne imię i ja tak właśnie dam mojemu synowi jak sie tylko dowiem czy to chłopczyk czy dziewczynka. A jak bedzie córeczka bedzie miala na imie Melanie. I mam gdzies co inni powiedza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe skąd to tłumaczenie Olafa. Chyba ktoś uraził tatusia Analka, hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przystojny87
Nadając takie imię chłopcu możesz być pewna że w szkole i na podwórku będą wołać na niego Anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
alan brzmi jak alien,no cóż twój wybór

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Melanie???????? Chyba MELANIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oj nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wolę sto razy Olafa niż Alana, nie wiem co rodzice widzą w tym imieniu, skoro wysoko jest w rankingach. Pewna grupa społeczna przeniosła swoje zainteresowania z kevina i brajana na Alana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imię śliczne przecież jak komuś się nie podobają oryginalne imiona to niech dają Staś i Jaś które dla mnie są staroświeckie a przecież świat idzie z postępem więc imiona też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A,może Alladyn,czyż nie jest to piękne imię.Na czasie byłoby Mustafa,Abdul,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przed chwilą pokazywali w telewizji matkę z synem Rogerem.Mam pytanie,czy to jest Rodżer czy może Rodrzer.A może to na cześć królika Rogera.Ale Anal mi się podoba,tak dalej ps.Co za kraj,nie tylko wybory dziwne,ale ludzie dziwniejsi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helenka184
Nie wiem skąd ta niechęć która zakrawa o nienawiść, ludzie co się tak spinacie! Ja od kilku lat mieszkam w Anglii a tu wiadomo, mnóstwo pakistańców, kurdyszy, irakijczyków, irańczyków i jakoś nigdy nie słyszałam wśród nich takiego imienia, choć to bardzo "wybuchowe" narodowości. Chyba wam się pomieszało z Ali- to jest typowe imię "wybuchowe". Będąc jeszcze w szkole średniej znałam kobietę która miała dorosłego syna o tym imieniu i od razu mi się spodobało ( nigdy go nie poznałam jakby ktoś chciał stwierdzić, że pewnie to jakaś stara moja miłość i stąd ten zachwyt). Od tamtej pory wiedziałam, że tak nazwę w przyszłości syna. Było to jeszcze zanim ktokolwiek słyszał o Alanie od pani Górniak. I przestańcie wysławiać typowo polskie imiona bo to akurat nie jest gwarancją szczęścia i braku docinków ze strony rówieśników, dzieci są okrutne i nawet ze zwykłej Kasi zrobią szkaradę jak będą chcieli. Mnie skrzywdzono właśnie typowym polskim imieniem Helena, w czasie gdy rówieśniczki to zwykle były Kasie, Asie, Anie, Magdy moje imię było na świeczniku, nawet ze strony imienniczki jedynej jaką znałam tj. Nauczycielki matematyki, która nie powstrzymała się przed oświadczeniem klasie, że to jedyna jej uczennica w karierze o takim imieniu a była dość leciwa. We Włoszech natomiast usłyszałam na temat mojego imienia " mam nadzieję, że nie taka sama k..wa jak trojańska. I co? Ułatwiło mi życie moje typowo polskie imię? Boicie się czy co, że tak sączycie jadem? mam nadzieję, że autorka postu szczęśliwie wychowuje ośmioletniego już Allanka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alan to ładne imię i nie dajcie się zwieść jakimś analom etc... Pracuję w szkole i znam wielu Alanów i nigdy nikt nie skojarzył tego imienia z analem. Nie mam pojęcia skąd takie skojarzenia biorą się w sieci. "Powiem" więcej- imię Alan bardzo się dzieciom podoba. Chłopiec o imieniu Alan ma wielu kolegów, przyjaciół czy sprzymierzeńców. To tylko moje obserwacje ze szkolnego światka. Piszę,bo rozbolała mnie głowa czytając na forum co ludzie myślą o tym imieniu. Nie słuchajcie- ładne, lekkie imię. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wybierałam imię dla Syna odkąd dowiedziałam się, że to będzie On. Przeanalizowałam kalendarz i sieć. Syn urodził się martwy. Przy drugiej ciąży w ogóle do końca nie zastanawiałam się nad imieniem. Urodził się znów Syn. Szybko nadałam Mu imię Alan. Pewnie gdybym spojrzała do internetu,to bym się zastanowiła. Teraz jak tak Was czytam,to jest mi niezmiernie przykro,że być może skrzywdziłam moje ukochane i zresztą jedyne dziecko. Chociaż nie jestem zbyt praktykującym katolikiem,to wiem,że w świecie musi być równowaga. Musicie wiedzieć ,że ile razy Wasze dzieci wyśmieją Alana,tyle razy kiedyś sami zostaną wyśmiani,co szczerze nikomu nie życzę :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
daj na imię synkowi Alan będziesz miała poważanie w Mopsie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję Ci mój poprzedniku za ten gwóźdź do trumny. Może znajdź sobie inne zajęcie, niż docinki w sieci..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarnookaasia
O tak... jeszcze Milan bardzo modny... ludzie ogarnijcie się umie jest ladne,ale dla psa!!! Pracuje w Mopsie i zawsze sie śmiejemy,ze Analowe przyszly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To fajna z Ciebie pracownik Mopsu, skoro tak podchodzisz do ludzi. Myślę ,że nadawałabyś się raczej do tarcia chrzanu, niż jako urzędnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To sie pochwaliła klasą urzędniczka!!!!! Dziewczyny nie ma sie czym przejmować. Jestem mama Alana i nie zamienilabym tego imienia na żadne inne. Mam pieknego syna i często slysze ze ma ladne imie. A ludzie wyśmiewajacy sie i obrażający tylko pokazuja jacy sa plytcy i pusci . Takie obrażające wypowiedzi tylko swiadcza o człowieku. Coraz wiecej mam decyduje sie na to imie :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Równie dobrze możesz go nazwać Burek. To jeden pies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W SP może jeszcze dzieci niezdemoralizowane i się nie śmieją ale w gimie obleśne aluzje do tego imienia będą na bank! To trudny wiek po co dziecku go kaleczyć imieniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej, ja mam problem z tym imieniem. Nie wiem dlaczego. Ostatnio na wakacjach poznaliśmy parę z synkiem i on miał na imię Alan. Ja bałam się do niego zwracać żeby się nie przejęzyczyć na Anal... Dla mnie ten układ literek jest zbyt blisko ALAN -ANAL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój 8-letni dziś synek ma na imię Alan, moja kuzynka świeżo narodzonemu synkowi nadała również to imię, a na podwórku słychać coraz częściej imienników mojego synka. Nigdy przed wyborem imienia dla synka nie pytałam, czy będzie ono do niego pasowało, czy nie. Teraz wiem, że pasuje idealnie. Ja sama noszę imię Anna i bardzo dobrze mi z tym, chociaż w podstawówce go nie znosiłam. Imię, w mojej ocenie, nie wpływa w żaden sposób na to, kto jakim człowiekiem jest. Ostatnio poznałam 30- latkę o imieniu Bogusia i.. miałyśmy świetny temat do rozpoczęcia rozmowy. Urodzisz niebawem? Nadaj imię takie, o jakim marzysz, aby nosiło Twoje dziecię! Z wyrazami szacunku dla wszystkich wyborów, tych trafnych, jak i tych mniej! Mamy do nich prawo. Miłego wieczora :) Anna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polki są p******e. Co ma imię do życia człowieka. W Anglii polki nadają Alan Aaron Oscar Emma Emily mia i nikt się z nikogo nie śmieje. Czego w uczycie swoje dzieci? Aby na kogoś wołać anal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Katastrofa :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Imie Alan -anal to nawet w angli jest OBCIACHOWE .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój SP.brat miał na imię Franek i przez jakiś czas dzieci wolała na niego Franek burczymucha nie wiem skąd się to wzięło z czasem ucichlo i potem był bardzo dumny ze swojego imienia dziś by miał 23 lat a teraz to imię jest zapomniane Do każdego imienia można coś dopisać wymyślić ja jestem Anka oklepane jak diabli ale teraz już nikt tak dzieci nie nazywa a mój mąż Michał i takich małych Michalkow nie ma w naszej okolicy żadnego Tylko Alan Kacper Bartek Mikołaj Iwo i tak w kolko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam synka Alana jest śliczny i zdrowy i ma piękne imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Qrwa jak mozna tak skrzywdzić dziecko? Dając na imię Anal WTF sranal Allan jak dla bedzwała Anala będzie walił w kakao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie czy wy powariowaliscie do reszty?! Zacofany kraj!!! Allan to sliczne nie spotykanie piekne modne imie dosyc juz tych leszkow Julek mackow Antkow Olkow itp...przejzyjcie na oczy k***a mamy 2018rok wszystko sie zmienia nawet imiona a wy dalej w sredniowieczu chcecie zyc!!i dawac dziecia takie brzydkie starodawne imiona wezcie sie opanujcie ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×