Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila123

Rozstępy!! Czy ktoś mnie jeszcze pokocha???!!!

Polecane posty

Gość kamila123

Witam wszystkich mam 24 latka i 10 miesięczną córeczkę po której odziedziczyłam straszne rozstępy na brzuchu:(:( jak myślicie czy jestem skazana na samotnośc????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123
jesteśmy po rozwodzie!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123
niebędę się poniżała!! przed facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Lusesita napisz jak to było gdy po raz pierwszy rozebrałas się przed nim? uprzedzałaś wczesniej, że jestes tygryskiem? czy wogóle nic ani słówka no i jak on to odebrał? no chyba, ze Wy jeszcze nie ten tego ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123
Właśnie głupio tak pytac ale jak jest z tymi sprawami i jak było za pierwszym razem gdy stałas sie tygryskiem:) ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> kamila to wcale nie jest głupie pytanie :) przecie tu chodzi o wzajemne wspieranie się :D tygrysy - trzymajmy się razem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam rozstepy i moj facet za bardzo nie zauwazyl ich w ogole. Kiedys wspomnial ze mam \'jakies kreski na piersiach\' ale to bylo raczej stwierdzenie faktu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123
tez masz rozstępy na brzuszku?? i ile masz lat jak niechcesz to nie odp:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zawsze tak jest
ze jak kocha to nie zwroci uwagi ani na rozstepy ani nawet na gorsze blizny Lusesita---->zycze szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-> Lusesita cieszę się, że jestes szczęśliwa :D a facet też niezły skoro nie spietrał się, żeś dzieciata :D pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamila123
ja przytyłam 18kg i ciężko mi sie oswoic z tymi rozstepami na brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już klęczę..tylko nie wiem po co :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka007
ja mam rozstepy na pupie i udach:) mam 28 lat ostatnio rozebralam sie przed nowo poznanym facetem oczywiscie belna kompleksow mialam treme ale zero kometarza na ten temat:) zachwycal sie tylko moim "boski9m cialem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka007
to racja :) my tez czasami przymykamy oko na niektore rzeczy i wszyscy sa szczesliwi:) a przeciez o to chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tygrysy :) fajowe określenie :D ... Powiem mężowi, że jestem tygrysem :D ... Z rozstępami da się żyć... Choć są specyfiki, które mogą je zniwelować :D ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, my sie rozstepami przejmujemy a faceci tego nie widza, ja tez taki tygrysek jestem a slysze jaka to piekna kobietka ze mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość są rozstępy i rozstępy
niektórzy mają tylko białe baski i to juz jest dla nich problem a inni blizny bardzo głębokie na kilka milimetrów, szerokie nawet na 1,5 cm i długie przez co skóra wygląda strasznie i nie da sie tego nie zauważyć te duże bardzo oszpecają skórę :o i mogą odrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Na kolana
Mam rozstępy na kolanach. I się nie wstydzę. Dlatego wszyscy... na kolana!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy wasze rozstepy na udach
są duże? czy to tylko biale paski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wiem jak wygladaja rozstepy, prawda jest taka ze niestety niektorym facetom tez sie takie rzeczy przytrafiaja (fakt ze rzadziej, zapewne z racji na grubsza skore) :P ps. nie przeszkadzaja mi u kobiet, zapewne dlatego ze przy nagiej dziewczynie cala moja uwaga skupiona jest na innych hmm.. obiektach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka007
fajnie ze facetom to nie przeszkadza ale szkoda ze dziewczyny o tym nie wiedza i sie takimi sparawami katuja:) a jak sie opale to i tak ich perawie nie widac... zreszta juz sie do nich przyzwyczailam do piegow rowniez i pomyslec ze kiedys spadzaly mi sen z powiek moje kochane biedronki hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest prawda
kiedys podsłuchalam rozmowe dwóch facetów w knajpie ok 30 lat mieli i jeden opowiadal drugiemu o tum jakie to "jolka" ma strasznie oszpecone ciało i ze w ogole sie tego nie spodziewal bo przeciez szczupla i zgrabna ale jak zobaczyl jej rozstepy to go odrzucilo i wszystkiego mu sie odechcialo:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie tez od facetow zalezy... Niektorzy sa tak plytcy, ze szkoda pisac.. A jak ktos kocha, to nie zwraca uwagi na takie rzeczy. Bo w koncu to nie jest najwazniejsze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest prawda
zaraz mi napiszecie ze jak ktos kocha to nie patrzy na takie rzeczy tylko ze w zyciu najczesciej najpierw jest zauroczenie potem łóżko a potem rodzi sie wieksze uczucie albo i nie i para sie rozchodzi z chwilą kiedy minie pragnienie.... wiec ja rozumiem ze ktos moze miec problem z samoakcepracją i strachem przed odrzuceniem ,bo jest skazany na to zeby byc pewnym uczuc, zeby sie zblizyc do kogos fizycznie...takie rozstepy których nie widać po opaleniu to żadne rozstepy, są wielkie rozstepy których nic nie zadłoni ani opalenizna ani kremy , jak ktos nie ma ręki to to widać i idąc do łózka z kims bez reki wiemy z góry czego sie spodziewac, a takie rozstepy są na codzień niewidoczne wiec mogą "przestraszyć" potencjalnego faceta który sie czegoś takiego w ogóle nie spodziewa po zgrabnej i szczupłej kobiecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedyś gadałam z facetem który ćwiczy na siłowni, gadalismy b.szczerze, pokazał mi swoje rozstępy na bicepsach..pytam, co na to Twoja dziewczyna..on - że Jej to wcale nie odrzuca i jest spox, zresztą na forum kulturystów jest full facetów, którzy mają ten sam kompleks :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest prawda chyba Cie uprzedzilam. Ja mam takie rozstepy, ktorych po opaleniu nie widac, i pisze za siebie, nie chce generalizowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×