Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kamila123

Rozstępy!! Czy ktoś mnie jeszcze pokocha???!!!

Polecane posty

mumi zgadzam sie z Toba, kiedys bylam z facetem, ktory mial rozstepy na bicepsach (ja swoich jeszcze wtedy nie mialam :)) Wcale mi to nie przeszkadzalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest prawda
ale piersi są podświadomie oznaką zdrowia, piszesz o bicepsach i kolanach ale dla facetów takie miejsca jak pupa piersi i uda należą do najbardziej pociągających i faceci najbardziej zwracają na te czesci ciala uwge a niestety najczesciej w tych miejscach i na brzuchu pojawiaja sie rozstępy :o rozumiesz? atut kobiecości cały w bliznach:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prawda jest taka, ze nie kazdy facet kocha kobiete tylko za jej idealne cialo - sa jeszcze tacy ktorzy zwracaja uwage na inne zalety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie jest prawda
mężczyźni są przede wszystkim z akcentem na przede wszystkim wzrokowcami!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozwole sobie zauwazyc ze, jako facet wiem lepiej na co zwracam uwage ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lalka007
jak pisalam mam rozstepy na pupie i udach czyli w mniescach na ktore faceci zwracaja uwage a mimo to nien spodkalam sie jak dotad ze slowem jakiejs krytyki czy chocby pyataniem skad te "kreski" ale to chyba zalezy od tego czy facet najpierw pomysli zanim zapyta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość faceci patrzą na takie rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jako facet pytam się
Czy rozstępy są też na nogach, bo chyba dzisiaj na plaży widziałem jedną kobietę z czymś takim. Wyglądała paskudnie :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej dziewczyny dajcie spokój z tymi rozstępami, o co wam chodzi? Moja bliska przyjaciółka ma rozstępy i bardzo sie do nich przywiązałem, i są nawet sexi :) nie martwcie się na zapas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lopezka
JA tesh mam rozstępy,ale mojemu Misiowi to nie przeszkadza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżanie
:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
ja też mam rozstępy a mój ukochany w ogóle nie zwraca na nie uwagi. Jeżeli ja o nich wspominam,to sam mówi,że kocha moje ciałko i że jest piękne. To dzięki niemu zdecydowałam się pójść na basen-przedtem miałam ogromne opory m.inn. ze względu na rozstępy. On naprawdę mnie dowartościował :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aliaja
A mój w ogóle tego nie zauważa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
chociaż powiem wam,że większość facetów nie ma pojęcia co to są rozstępy i cellulit. Mój też nie wiedział,dopóki sama mu nie powiedziałam co to takiego,a on tylko zaczął się śmiać, bo to prawie niewidoczne-tak mi powiedział

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Tylko moje są centralnie na brzuchu i raczej nie trudno ich zauważyc:(:(:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
ja mam na nogach,na udach i na piersiach a jeszcze nie rodziłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w takim razie
tableta uwazaj bo po ciąży mogą zrobić Ci sie głębokie i szerokie blizny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kAROLEK-korek
a moj wie doskonale co to rozstepy itp... ja mam te białe kreski na biodrach i biuscie...najgorzej z pupą eh...cala w bialych rozstepach...no ale zgrabna jest wiec nie jest tak zle .... to moj facet mnie własnie wyleczył z kompleksów ,..a swoja droga mam przyjaciółke...zawsze zgrabna zero rozstepów...ma 20 lat ....dzis urodziła synka .... nie stety wraz z ciaza pojawiły sie wielkie rozstepy na brzuchu.... i udach i piersiach eh...ja wpadłam w panike jak to zobaczyłam...dobrze ze zanim sie odezwałam z histerią ze o boshe jakie to okropne i zeby sie nie martwila bo i tak jest sliczna(mialam zamiar ja pocieszyc)spojrzałam na jej reakcje i ....ona wogole sie tym nie przejmuje ...ma super przystojnego męża ktory kocha ja i jej rozstepy i synka i sam ja smarowal ...no ale niestety mimo wszystko dziewczyna przed ciazą ważyła 45 kg a w ciazy przytyła ponad 15 kg i sie pojawiło paskudztwo.... doznałam szoku i bylo mi naprawde głupio ze ja od 3 lat sie zadręczam jakimis idiotycznymi kreskami ktore wysmiewa kazdy mój chlopak( w pozytywnym sensie-jako bzdure) a tu dziewczyna ma calutki brzuszek w naprawde głebokich bliznach ,mimo ze do tej pory nie miala zadnego i mowi mi ze najbardziej to chce zeby maluszek urodzil sie zdrowy(miala 10 dni przenoszona ciaze i bylo naprawde bardzo zle z małym no ale nie wazne bo wszystko jest juz ok)i nic ja nie obchodza jakies tam rozstepy...poszlismy wszyscy w niedziele na basen gdzie wzbudzała duze zainteresowanie ...eh a jej maz ja tylko przytulał i mowil jej ze jest najpiekniejsza na swiecie choz w około bylo mnustwo lasek bez jednego rozstepa itp..szczupłych zgrabnych ładnych ...obserwowałam go specjalnie i widzialam ze ani razu nie spojzał na zadna z nich patrzył tylko na swojego tygryska i bylo widac ze dla niego jest najpiekniejsza najwazniejsza i najlepsza.... dlatego wiem juz ze kiedy facet naprawde kocha to nie sa wazne takie zeczy jak rozstepy itp itd....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
nie straszcie mnie :( A można jakoś zaradzić tym wstrętnym głębokim rozstępom,gdy już będę w ciąży??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
zobaczymy co to będzie,jak zajdę w ciąże. Jak pojawią się gorsze,to trudno i tak nic z nimi nie zrobię-niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *tableta*
masz 100% rację,żadne rozstępy nie będą zabierało nam uśmiechu z twarzy. A co tam niech sobie bedą jakoś z nimi przezyjemy. W końcu rozstępy to jeszcze nie koniec świata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uupup

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odświeżanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×