Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łe rety...

Feniks

Polecane posty

Cześć :) A u mnie dzisiaj zimno :o Jakoś tak jesień czuć. Aga, o której się spotykacie? Może do tego czasu przestanie padać. Oby! I gdzie w ogóle się spotykacie? Cały czas opcja ze spacerem czy jakaś kawiarenka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o 18, ale tak leje, że chyba nie przestanie :O pójdziemy gdzieś posiedzieć, bo o spacerze w taką pogodę to raczej nie ma mowy :O A Ty masz jakie plany na dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To rzeczywiście :o Coś macie szczęście do deszczu. A ja nie mam żadnych specjalnych planów, pewnie tak jak zwykle wieczorem pojeżdzę rowerem, a w ciągu dnia coś poczytam, posłucham muzyki, posprzątam, pobiegam z Siostrzenicą, ogólnie to co zwykle :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien doberek :) Ja juz po kawce u koleżanki tak wiec ciśnienie mam w w normie.. Zaraz uciekam do miasta. Jutro ide do kuzyna coreczki na impreze urodzinową i musze jakis drobiazg kupić małej. łee rety--> siostrzenica słodziutka :) Ehh i te blond kręcone włoski...poprostu aniolek. Domyslam ze ze w skorze dibałeka ale i tak niezmienska :) Za pare lat zapewne bedzie miala kolejke przed drzwami do jej ręki hihi :P Kurde nieladnie ze storny T. ze tak olał sprawe. Widocznie traktuje wasza znjamosc jeszcze \" na luzie\" .Ciekawe jaką histroie przedstwi jutro gdy wroci...Moze to jakis znak łee ret ze facet nie jest wart zachodu...Wrrr nie lubie takiego zachowania. chcoiaz z drugiej strony mamy swiadomosc ze zadnymi obietnicmai nie jestescie zwiazani i ma prawo robic to na co ma ochote. Agucha--> czyli dzis jest ten sądny dzien :D Jestem ciekawa jak sie to wszytko potoczy ... Ale nie zostawiasz nas prawda ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haha, dokładnie na zewnątrz aniołek ale pod skórą diabełek i to chyba niejeden :D A w kolejce to już ja, moja Siostra i Szwagier zrobimy przesiew ;) Kurczę dokładnie jest tak jak mówisz Vesnna, ja nie mam prawa niczego wymagać, bo to tylko znajomośc przez net, na dodatek krótka, tylko, że skoro coś niby zaiskrzyło to On powinien tego chcieć, a najwyrażniej nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do \"sądnego dnia\" to ja jestem bardzo dobrej myśli, z tego co Aga opisuje to dogadują się, mają wspólne tematy więc zapowiada się obiecująco ;) Nam pozostaję trzymać kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vesnna no coś gdzież bym mogła Was zostawić? A z kim będę plotkować?? :D Słuchajcie wróciłam do domu, kupiłam parasol, ale tak leje, że zanim doszłam kawałeczek dosłownie (pod parasolem) to miałam mokre do kolan spodnie, a jak wróciłam to do ud:O Grrr :O To pijemy :D szampana oczywiście :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I spotkanie odwołane :( zaczyna mnie to już po woli meczyć. Tak leje, że jest aż biało. A następny temin to po niedzieli czyli za jakiś tydzień :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha--> Cholera no ! A kto przełozyl spotkanie? Kurde moze sie wypogodzi do 18. I czemu nastepny termin :P tak pozno ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
T. się odezwał, zadzwonił, ale rozmawialiśmy chwilkę, bo powiedziałam mu, że wychodzę (rzeczywiście wychodzę ale na spacer z przyjaciółką) a On zna wersje o babskim wieczorze w pubie ;) Niech mysli za karę ;) Jedyne pocieszające to, to, że podczas rozmowy ze mną tak był tym faktem zaabsorbowany, że fala troszkę go podmyła :D Haha, pewnie miał wodę w butach ;) Hihi, to też za karę! ;) A co do smsa, to nie zaczynałam w ogóle tematu, jego sprawa czemu nie odpisywał ale teraz ma u mnie wielkiego minusa i to na własne życzenie. Ciekawe jak tam u Agi ;) No nic wychodze na spacer, będę pózniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee rety --> to jednak mu sie przypomniało ze mial gdzies zadzwonic :D ehh faceci. Ale dobrze ze w ogole sie odezwał. Moze kiedys sie wyjasni czemu tyle milczał. Dobrze ze nie pytalas sie czemu nie odpowiedzial. Moze wystraszylby sie ze ty z tych zaborczych hihi co lubia miec kontrole :D A tak niech zyje sobie w swiadomosci ze nawet o nim nie myślałas .... U Aguchy chyba sie dzieje :D bo juz 22 a ona nie wraca:P Ehh mam nadzieje ze wiele poztywnych rozmow wyjdzie z tego spotkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agucha odpisalam :D Zrobilam odpisz wszytkim zebysmy wszytkie wiedzialy o czym sie gada :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu mam internet, rany cały wieczór nie mogłam nigdzie wejść. 😡 Kurczę, żadna poczta do mnie nie przyszła :( Mam nadzieję, że to przez te problemy, może rano dojdzie. Bo ciekawi mnie strasznie jak poszło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguś od Ciebie nadal mi nie doszło :o Na szczęśćie doleciała odp. zrobiona przez Vesnnę więc jestem w temacie ;) Na mejla podam Wam prywatny adres mejlowy na wp. bo onet coś ostatnio coś mi się psuję i to prawdopodobnie dlatego nie dochodzą do mnie niektóre mejle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×