Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

łe rety...

Feniks

Polecane posty

Szelka, Twoje Dziewczyny są śliczne :) Jedna ładniejsza od drugiej! W takim razie zakładam, podobno w życiu trzeba spróbować wszystkiego :) Agucha, napisz nam coś o sobie, bo nas troszeczkę już znasz. ;) Jak masz ochotę to slij od razu fotkę i podaj swojego mejla to wyślemy Ci swoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha --> czyli jestes na symaptii :) Wykupiłas wejscie na miesiąć?/ Bo o ile mi wiadomo ten serwis jest platny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee rety nie mam nic :D Ja nie wiem co sie dzieje a dobrze e mail wpsiałas moze do kogo innego poszły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój mail jest jak na mnie klikniecie w wizytówce :) i oczywiście chcę zdjęcia i już ślę :) tylko odszukam wasze maile :) Otóż, jestem po zerwanych zaręczynach (dramatycznych bardzo, ale o tym w praniu) po 4 letni związku. Otrząsnęłam się już co prawda, bo minęło 7 m-cy, ale nadal jestem sama. Mam jakiś awers do Panów. Właśnie skończyłam studia i nie wiem co dalej... Ma z tego powodu kryzys, bo pracy na razie dla mnie nie ma. A mi z tym bardzo dziwnie, bo nie potrafię tak nic nie robić. Pytaje o co chcecie :) odpowiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vesnna tak na sympati, ale możesz się zarejestrować za friko, tyle, że nie możesz odpisywać na maile i takie tam np. A wykupiłam na m-c, bo co dalej to zobaczymy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A buu... No to wysyłam jeszcze raz, najwyżej będę razy trzy u Ciebie :) Ja myslałam o założeniu w randkach na o2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vesnna, masz pocztę na o2 może to dlatego, tam zawsze wszystko wolniej idzie :o Wiem z doświadczenia. Agucha nie wiem czy chcesz ale wysłałam Ci swoją fotkę :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łee rety ja wlasnie na o2 byłam. Mam nadzieje ze wreszcie dojdą chocby 3 :) Agucha to smutne co napislas. Zerwane zareczyny to muis byc przezycie. ciesze sie ze udalo ci sie jakos dojsc do pionu.chcoiaz jak wiemy wsteczny czesto włacza sie gdy tego najmniej chcemy. Wszytko powraca jka bumerang. Mozna wiedziec ile masz lat? i z jakiej czescie polski jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łe rety ano mam na o2 :D Miejmy nadzieje ze dojdzie. Moze fakt wolno chodzi ale od szelki mi od razu przyszlo wiec cholera wie o co tej poczcie chodzi :D Juz dzis cie meczyc nie bede. Poczekamy do jutra moze cos sie ruszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już, już, tylko zdjęcia Wam wyślę i wszystko mówię. Zdjęcia chcę :) Vessna nie mam Twojego maila, odezwij się pierwsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamy juz 100 wpisów :D Pomarańcza już wysyłam, i Tobie Vessna też :) Agucha ja też szukam pracy, będzie nam łatwiej :) A zaręczyny, rzeczywiście to smutne :( Jeżeli mogę spytać co się stało, że zerwaliście zaręczyny? Nie odpowiadaj jeżeli nie chcesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No własnie ciekawi mnie czy to dobry pomysł?! Nigdy nie miałam doświadczenia z czymś takim i pojęcia nie mam z czym to się je :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańcza, Agucha, kurcze śliczne z Was Kobietki, uśmiechnięte od ucha do ucha :D Same śliczne Babki tu siedzą ;) Pomijam siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wysłałam zdjęcia, Kto nie dostał niech głośno krzyczy :) łe_rety 🌼 Twoje dostałam, dziękuję :) Vesnna 🌼 od Ciebie też dostałam i już wysałam swoje. pomarańcza 🌼 twoje też mam :) Jak je wszystkie obejrzę to się wypowiem :) A na razie odpowiadam na pytania :) Vesnna 🌼 przeżycie... ech, brak słów, żeby to opisać... Nikomu nie życzę. Tym bardziej, że zostałam wymieniona na młodszy model. Lat mam jeszcze 23 :) i jestem z podlasia :) łe_rety 🌼 ja zostałam postawiona przed faktem dokonanym, nie miałam nic do powiedzenia... tym bardziej bolało...boli... pomarańcza 🌼 jestem po pedagogice niepełnosprawnych intelektualnie :) A czy z portalami dobry pomysł. Nie mam pjecia. Wyjdzie w praniu. Ale gdzieś tych Panów muszę poznawać. Szczęściu ponoć trzeba pomagać:) Jestem dobrej myśłi, zobaczymy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agucha zdjecia Twoje dostałam. Chyba sie powtorze ale fajna Agucha z Ciebie :D Z włoskami widze tez miałas przeboje. Ale ze na krotkie sie odwazylas to podziwiam . chociaz ladnemu we wszytkim ladnie. Wiesz ten twoj niedoszły mąż to jakis niepowazny chyba. Zosatwić taka fajną babke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łe rety i pomaranczka od was ciagle nie mam :D nie bijcie Poczekam do jutra spokojnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh... To chyba najgorsze z możliwych, nie mieć nic do powiedzenia :o tym bardziej ciężko zaakceptować :( Hmm... Ok. Zakładam, będę Wam na bieżąco zdawać relacje :D I same się przekonamy jak to jest ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vesnna dzięki :) Miło, że tak mówicie. Ale On faktycznie nie poważny... do tego tchórz. Sam nie wie czego chce, jego problem. Ale ja wiem czego ja nie chcę: jego. Nigdy więcej. A odnoścnie włosów, hihi to mam nowe średnio co 5,6 tygodni i takie cuda, że łoje. Po rozstaniu potrzebowałam zmian i zmieniłam fryzjera. I teraz za każdym razem szaleję na max. Mówię Wam, odżyłam :D A ja mam wszystkie foty i mówię, że kochane wszystkie jesteście ładne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam Mam wszytkie !!!! Nie wiem jakim cudem ale wasze zdjecia trafily do spamu . Buzki symaptyczne :D jęzor siostrzenicy łee rety czadowy No nareszcie juz wszytkie wiemy kto tam po drugiej stronie siedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja przyjaciółka ostatnio spróbowała z tymi portalami randkowymi. Dostała dużo odpowiedzi, umówiła sie z kilkoma chłopakami, stwierdziła że to sztuczne i że jej sie nie podoba. ale to tylko jedna opinia w sumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomarańczka nie napisała czy fotki doszły, mam nadzieję, że tak :) Vesnna, fotki dojdą nie mają innego wyboru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no cóż, zobaczymy jak będzie z nami. Jak na razie, to żaden nie chciał się ze mną umówić, tylko te oczka. Cóż, nie wiem czy odpowiadać? Dziwne uczucie, bo ja jednak wolę jak to Panowie o mnie zabiegają, a przynajmniej proponują spotkanie. A nie odwrotnie. Ale cóż, takie życie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×