Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem ale mnie nie ma

PANOWIE KOŁO 40......

Polecane posty

co myślicie na temat panów koło 40 którzy sypiają z młodymi dziewczynami , które mogłyby być ich córkami????? co sądzicie o tych facetach a co o tych dziewczynach????? zakładam znów ten tpoik mam nadzieje ze teraz bedzie wszystko oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A cóż tu sądzic...faceta ktory sypia z mlodą panną latwo zrozumieć:P Natomiast dziewczyny ktore na to idą...to albo poszukują doświadczenia, stabilizacji i dojrzałości...albo chca się ustawić...no cóz...w obu wypadkach nie wykluczałabym jednak, że może zrodzić się jakieś uczucie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czemu winna? Każdy robi co uważa...i nikt tego nie ma prawa osądzać tak długo jak długo moja wolność osobista nie ogranicza cudzej:P Czyli...sypima z kim chcę i z takich powodów z jakich uważam....i nikomu nic do tego:) No chyba że facet jest zonaty..czyli...że to moje "sypianie" wyrządza komuś krzywdę...to gorzej:/ A masz może taki wląśnie problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydall
ja mam lat prawie 30 a mój ukochany 20 wiecej- jestesmy razem ok 5lat, mieszkamy razem i bardzo sie kochamy, wkrótce weźmiemy ślub. nie czuje sie niczemu winna. uwazam sie za mądrą, fajną dziewczyne z perspektywami- a rówieśnicy byli po prostu neidojrzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam miałam na mysli ze nikt wiecej ja nie mam z tym problemu ale na moim innym topiku o tym ze bede na zawsze sama dyskusja zeszła własnei na taki temat wiec postanowiłam załozyc nowy topik własnie o takich relacjach 20 parolatka i facet koło 40

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja się wypowiem
Taki facet to dupek. A dziewczyna... Cóż, pieniądze (w formie prezentów, wycieczek, odrobiny luksusu) nie śmierdzą. Jak to się mówi na te które .... za pieniądze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiemy jak się na nie mówi.....:P Ale to generalizowanie to wkurzające chyba musi być dla tych...ktorzy serio się kochają w takich ukladach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja...
Mam 28 lat ,miałam kochanka w wieku 47.było cudownie,moj mąz to doswiadczenie zdobedzie za kilka lat.Cóz poczekam.Zostały mi tylko mile wspomnienia.Warto było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydall
ale zo zlego jest w róznicy wieku- spotyka sie dwojesamotnych, wolnych ludzi, czasem po przejsciach- chca byc razem, cos zbudowac, stworzyc- czy to ze on jest 20 lat starszy dyskredytuje ją lub jego? niee maja prawa do szczescia? sorki, ale ja uwazam ze mają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja się wypowiem
Pewnie, że się kochają. A co innego mogliby robić? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam 23 lata
mój partner 41. Nie ma góry pieniędzy, nie funduje mi wycieczek, ani nie robi drogich prezentów... Nie uogólniaj, bo możesz tym komuś zrobi krzywde

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi chodziło o to ze miedzy nimi nie ma uczucia tzn moze po stronie dziewczyny a facet przewaznie ukrywa fakt posiadania zony , dzieci i tak dalej a dziewczyna nie robi tego za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
mój partner 41. NIe ma góry pieniędzy, nie funduje mi wycieczek, nie robi drogich prezentów... Darujcie sobie uogólnienia, bo to jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi ............
że w tym kraju zaraz wszystko musi być odpowiednio skomentowane ocenione...... ehhh te stereotypy, jak ktoś wystaje poza te nasze zaściankowe rameczki to zaraz afera każdy urządza swoje życie jak chce i z kim chce przez takie pieprzenie wpedzacie ludzi w poczucie, że są inni, przez to mają potem jakieś wątpliwości , poczucie winy, itd a co to ma za znaczenie czy ona jest mlodsza, on starszy, on mlodszy , ona starsza ....... nie od wieku szczeście zależy jak sie ludzie kochają to trzeba życzyć tylko szcześcia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
mój partner 41. NIe ma góry pieniędzy, nie funduje mi wycieczek, nie robi drogich prezentów... Darujcie sobie uogólnienia, bo to jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi chodziło o to ze miedzy nimi nie ma uczucia tzn moze po stronie dziewczyny a facet przewaznie ukrywa fakt posiadania zony , dzieci i tak dalej a dziewczyna nie robi tego za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
mój partner 41. NIe ma góry pieniędzy, nie funduje mi wycieczek, nie robi drogich prezentów... Darujcie sobie uogólnienia, bo to jest bez sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi ............
że w tym kraju zaraz wszystko musi być odpowiednio skomentowane ocenione...... ehhh te stereotypy, jak ktoś wystaje poza te nasze zaściankowe rameczki to zaraz afera każdy urządza swoje życie jak chce i z kim chce przez takie pieprzenie wpedzacie ludzi w poczucie, że są inni, przez to mają potem jakieś wątpliwości , poczucie winy, itd a co to ma za znaczenie czy ona jest mlodsza, on starszy, on mlodszy , ona starsza ....... nie od wieku szczeście zależy jak sie ludzie kochają to trzeba życzyć tylko szcześcia !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mi chodziło o to ze miedzy nimi nie ma uczucia tzn moze po stronie dziewczyny a facet przewaznie ukrywa fakt posiadania zony , dzieci i tak dalej a dziewczyna nie robi tego za kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydall
sa pewnie dziewczyny które lecą na piniązki i prezenty- ale to z reguły młode blond siksy w różowych sweterkach i metrowych tipsach- a taklim wszystko jedno czy on on ma 20 czy 50- tylko ten drugi zdążyl sie czegos dorobic i nie jest juz wpatrzony w zone wiec łatwiej go uwiesc. ale nie wolno wrzucac wszytkich do jednego worka- sa tez inteligentne, wykszta łcone dziewczyny które sa ze straszymi mężczyznami, bo potrzebują fajngo, dojrzałego partnera a nie malolata z dyskoteki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale o co chodzi ............
no coż jeżeli tak sie okaże to niestety, życie to też zbiór doświadczeń , dobrych i zlych, zbieramy i jedne i drugie w końcu nie wszystko da sie przewidzieć.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
Jak to nie ma uczucia? Miał żone i nie ukrywa tego, ma dzieci z którymi jestem w dobrej komitywie mimo tego, że dzieli je na prawde niewiele ode mnie. Myślicie, że ludzie po 40 nie mają prawa do miłości? Właśnie to zdanie usłyszałam od NIego, kiedy poddałam jego uczucia w wątpliwość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja się wypowiem
Facetowi imponuje młoda laska Młodej lasce jego kaska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
To ja się wypowiem --> przeczytaj moją pierwszą wypowiedź na tym topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja się wypowiem
Wyjątek potwierdza regułę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
Nie sądze. Zresztą nigdy nie zagłębiałam się w motywy innych dziewczyn. Ja wiem, że miłość jest możliwa przy takiej różnicy wieku i nie cierpie uogólniania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×