Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

jestem ale mnie nie ma

PANOWIE KOŁO 40......

Polecane posty

Gość babydall
ja tez to wiem- mozna kochac ponad zycie pomimo 20 lat róznicy! a pozatym - Englert i ścibakówna, holoubek i zawadzka, Urszula i jej ochroniarz- ze niby co na kase polecieli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja się wypowiem
Lejesz miód na moje sece :) Bo mam cztery dyszki :):) A panie w moim wieku, to już jakieś takie starawe... :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydall
mój mezczyzna tez byla żone(od 10 lat jest ex) i syna kilka lat młodszego ode mnie- z którym sie lubie, jego dziewczyna tez mnie uwielbia- wychodzimy razem do kina i na piwo i jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
;) Ehhh. Nie zrozumie ten, który tego nie przeżył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot to
nie zrozumie!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
ot to --> a ja Ci tego nie wytłumacze. Bo niby jak??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja się wypowiem
Chyba chcę zrozumieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna-bardzo
ja to przezylam i przezywam :( tylko, ze on zonaty, i chyba o tym zapomnial :O samo cierpienie dla mnie, 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a spotykacie się z jakąś nieprzychylnością ze strony ludzi...wiecie...tak w codziennym życiu? Pytam bo ciekawi mnie jak wielkim zaściankiem jest ten kraj:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
To się ładnie postaraj ;) Nie zależy mi na pieniądzach, a na poczuciu bezpieczeństwa, jego opiekuńczości, dbałości o mnie, tego co mi daje w sensie niematerialnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ja się wypowiem
Zapomniał, że żonaty? To tu geriatra potrzebny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
satinelle --> pewnie, że się spotkaliśmy! Niestety widok młodej dziewczyny i starszego mężczyzny (nie daj boże trzymających się za ręce!! :P ) w naszym kraju nie wywołuje pozytywnego nastawienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydall
ja mieszkam w wawie i nigdy nie spotkalam sie z nieprzychylnoscia- ale obracam sie w dosc inteligentnym towarzystwie (nie obrazajac nikogo) - wszyscy moi znajomi barzdo lubia i szanuja mojego mezczyzne- bywamy zapraszani i my zapraszamy przyjaciół. ale mój ukochany rewelacyjnie sie trzyma- dba o siebie, ma pajee i zanteresowania, uprawia sporty i nie stosuje uzywek- i powiem szczerze , ze wyglada lepiej niz niejeden 30 latek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smutna-bardzo
tzn, ma zone, zakochal sie obok, na dodatek jest b. religijny i teraz nie moze ze mna gadac, :O a chcialam go jako znajomego, szkoda, ze nie wzial sobie tego do serca i troche rozkocha mnie w sobie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydall
w w łazienkah i na starówce mozna na ppeczki zobaczyc pary gdzie różnice wieku widac- i wielka milosc tez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mam 23 lata
tak jak mówisz. Wszystko zależy od towarzystwa, ale czasem trudno trafić na to odpowiednie. Nie zwracam absolutnie uwagi na kąśliwą krytyke w takich sytuacjach. To ja z nim jestem, a nie "obserwatorzy"...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babydall
i tak damy rade- nie ma sensu sie martwic docinkamiu jakeigos motłochu, który nie ma pojecia co to prawdzoiwe uczucie- ja wczesniej bylam w różnych zwiazkach z chlopcami w moim wieku- ale dopiero teraz wiem co znaczy jak facet kocha, daje wsparcie i opiekuje sie kobieta- a to ze mial zone kiedys i ze sie im nie udalo- sprawia, ze wie co teraz robic zeby bylo dobrze i zeby nie powtórzyc błędów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ot to
wiem, trzeba to przeżyc samemu i ja... to rozumiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja kocham 43 latka
sama mam 23 lata byłam w 2 związkach z rówieśnikami ale teraz kocham naprawde i wiem ze on mnie kocha......tak strasznie sie boje reakcji rodziny i otoczenia:( on to rozumie sam powiedział ze lepiej abym znalazła kogos w swoim wieku ale mimo wszystko wiem ze mmoge na niego liczyc zawsze...jest moim najlepszym przyjacielem......ALE NIGDY NIE BEDZIEMY RAZEM!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba lepiej.
Debilnych dzieci byście narobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość małatakasobie
od razu debilnych???????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To chyba lepiej.
No niekoniecznie. Mogą narobić kulawych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×