Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość smutna niezapominajka

nie mogę zapomnieć o byłym

Polecane posty

Gość gośćkingaaa
Znam bardzo dobrze to uczucie. Byłam z nim ponad 2 lata. Zostawił mnie a po kilku dniach okazalo się że ma inną. Z którą po krótkim czasie się ożenił. (Jak się o tym dowiedziałam to z tydzień płakałam mimo że nie mam z nim kontaktu) już od ponad 1,5 roku jest szczęśliwym mężem. A ja od 4 lat nie mogę się z tym pogodzić. Chwilę spędzone z nim powracają jak bumerang. Mimo że mam kogoś to i tak jakoś czuje że "jakas część mnie odszł a razem z nim". :(. Chyba muszę pomyśleć o jakimś psychologu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szoruj czym prędzej bo wygląda mi to na objaw natręctw maniakalnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćkingaaa
Wczoraj sobie siadłam wypisalam zaletybi wady byłego. Zalet była znikoma ilość natomiast wad mnóstwo i doszłam do wniosku że nie ma sensu dalej myśleć o tym chamie. Który wszystko pod siebie załatwiał był nie chamem nawet dla moich rodziców i tylko się wstydzilam za niego. Nikt z moich znajomych go nie lubiła za cięte riposty i dziwili się że taka fajna dziewczyna może być z takim chamem. Także napisanie wam o problemie pomogło. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Znajomi :o skad ja to znam :o znajomi to tylko kazdemu doopy obrabiaja za plecami, tobie na pewno tez wiec czym sie szczycisz :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Nie wypowiadasz się na żaden temat to wypad z forum!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość house iś kilta
bjutiful life ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz wiedziec co teraz zrobic, co on myśli , co czuje, napisz do mojej wróżki Sofii, jest świetna. Jej adres to tarocistkasofii@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×