Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

taka se gałązka

ZEGARYNKA OSZALAŁA! POLONIŚCI NA POMOC!!!!

Polecane posty

Gdyby było tak jak ongiś tzn. podawanie tylko godziny i minuty to faktycznie opcja gałązkowa jest oczywista. Lecz jeśli podaje się także sekundy - tzn. dziesiątą, dwudziestą itd to gdyby nie piknięcie nie można byłoby ustalić, kiedy ta sekunda minęła. Na początku wypowiedzi Pani Zegarynki, w środku, na końcu? Stąd ten PIK. A wiem, że są przypadki kiedy bardzo dokładne ustawienie czasu (nawet co do tej sekundy) ma znaczenie i pewnie niektórzy korzystają z takiej zegarynki. Tyle, że jak już pisałem - sformułowanie jest trochę niefortunne i kanciaste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kirdan! Et tu Brute?...... !!!!! Założę się, że większość "użytkowników" zegarynki to normalni ludzie, którym potrzebna godzina teraz i już. Jak mnie, dzis rano! W nocy nie było prądu, komórka mi wysiadła i chciałam wiedziec, która TERAZ jest godzina :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz? Otóż informuję, że będzie dziesiąta dziesięć trzydzieści sekund ;-) :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość święcie oburzona
A ja sie zgadzam z gałązką! Pani mówi, że będzie taka i taka, po czym następuje przerwa. KTO ma takie wyczucie czasu, żeby utrafić z sekundnikiem w piknięcie, które się pojawia nie wiadomo kiedy? Poza tym jestem oszołomiona bezmiarem oszustw w Polsce. Proszę! oto kolejny przykład: http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3269374

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo uprzejme! :D Cała Polska w napięciu czeka na piknięcie, a ci, co nie trafią muszą brac leki uspokajające :D:D:D I czekac na kolejne \"pik\"! :D:D:D Kojarzy mi sie to w jakiś pokrętny sposób z \"niezabezpieczonym\" seksem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a widzisz! Mieszkasz w normalnym regionie! :D GRATULACJE! I nikt u Ciebie nie mówi, żebyś \"włożyła buty\", albo, że \"woda w saganie jest juz gotowa na herbatę\" :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mędrzec nad mędrcami
I czemu się tu dziwić, jeśli czołowe postaci w kraju źle mówią po polsku? Taki Gosiewski w rozmowie z Kolendą-Zaleską w kółko z uporem maniaka powtarzał "preszę panią" .....Flaki się wywracają! Taki Giertych minister EDUKACJI mówi " SOM"....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mędrzec nad mędrcami
"bendOM"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja bym założył zegarynkę z atrakcjami. Za odpowiednią dopłatą można wybrać by różne opcje: Zegarynka \"ruletka\" - dla lubiących ryzyko: podawana by była losowo wygenerowana przez komputer godzina Zegarynka IV RP - czas byłby podawany głosem Romana Giertycha oraz Przemusia Gosiewskiego. Za dopłatą można by od razu usłyszeć krótkie \"kazanie dnia\" od ojca Tadeusza. Zegarynka \"enigma\" - dla miłośników łamigłówek- czas byłby zaszyfrowany w postaci wzoru czterech równań z udziałem pochodnych i różniczek Zegarynka \"Adaś\" - dla nudzących się i mających dużo czasu - godzinę podawałby specjalnie w tym celu zdenerwowany Adam Michnik. Zegarynka \"Znaszli ten kraj\" - podanie godziny byłoby nagrodą za odbycie podróży do oddalonego o cnm. 250 km miasta wojewódzkiego. Warunkiem wypełnienia usługi byłoby dostarczenie listem poleconym nie budzących wątpliwości dowodów odbycia podróży przez Klienta. Na początek biznesu może być, nie? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość catalina243
;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o teraz to pojadę
a pamiętacie : pazurki dziecięce :D (grabki) Zwis czteroramienny (żyrandol) Tak mi się przypomniało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten ordynus to by było coś :-D :-D :-D Włączę go do repertuaru. I jeszcze zegarynka-podszyw: \"Z wielkim skupieniem malującym się na mojej słoniowej trąbie i z rozwartym do nieprzytomności odbytem nakładam sobie na głowę opakowanie zbiorcze od wafelków Prince-Polo i żegluję na zdechłym krokodylu po Jeziorze Mamry czując jak ze wzruszenia moje gardło zaciska się i wydaje charakterystyczne dla posłani Senyszyn skrzeki ps. to nie podszyw, jest 11.05.\" :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rozamunda Dziupla
dobre :-D dzięki Wam na bieżąco wiem któa godzina :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dariusz Szpakofsky
...a więc proszę państwa naal 1:1, dogrywka nie przyniosła zmiany rezultatu pomimo dwóch stuprocentowych okazji z obu stron no i teraz prosze państwa loteria - będą PIK! rzuty karne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kto pamięta co robił: 11 lipca 2005r. o godzinie 8.57 ???? bo ja nie pamiętam, może byłam w pracy i siedziałam na kafe ??? nie wiem mam lukę w pamięci :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może tego dnia tej godziny nie było, może ten czas zapodział się gdzieś i teraz odnalazł się i próbuje wcisnąć swoje 3 graosze między czas obecny, a jak uda się to czy coś się zmieni??? a może całe nasze życie stanie do góry nogani, nie wiem czy lepiej żeby udało się, czy lepiej żeby pozostało tak jak jest ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maciej_wawa
jaki numer na zegarynke ?? zprawdze u mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×