Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prawdziwa_milosc

Zycie daje kazdemu jedna szanse na PRAWDZIWA MILOSC

Polecane posty

Gość prawdziwa_milosc

Czy tez tak uwazacie? Tylko jak nie przegapic tej szansy? Jak nie przegrac zycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mysle ze cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaczynasz mnie juz irytowac twoimi wstawkami ze nigdy nie miales dziewczyny.na kafe jej nie znajdziesz.rusz swoj szanowny tylek i zacznij szukac zamiast uzalac sie nad soba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość
Prawda,życie daje nam szansę,ale niestety czasami okazuje się,że zbyt póżno zdajemy sobie sprawę,że to było właśnie \"TO\".U mnie tak było odrzucilem dwa razy osobę,którą póżniej doceniłem-jak ja straciłem i nie mam odwagi spróbować jeszcze raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jasne....
..a niektórym daje zero szans ,w ięc po co ten tekst:(????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dfhrergffs
niestety :( przed smiercia czlowiek nie mysli o tym co zrobil tylko czego nie zrobil dla milosci . czesto tracimy z wlasnej woli ukochana osobe a gdy sie ockniemy jest juz za pozno na powrot. potem szukamy , przebieramy, nawet zwiazujemy sie na stale z kim innym ale mamy poczucie , ze to nie to, ze to nie ta osoba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"(...)zwiazujemy sie na stale z kim innym ale mamy poczucie , ze to nie to, ze to nie ta osoba\" :(( :(( :(( :(( :(( :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja w to nie wierzę tak do końca...bo gdyby tak było, osoba która miłość przeżyła i której by się wydawało, ze jest tą prawdziwą a później to by się skończyło musiałaby być sama do końca życia, wkońcu nie można być z kimś kogo nie kocha się tak na prawdę...a miłość ma wiele twarzy i różne odcienie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tam pieprzycie. Każdego człowieka jestesmy w stanie pokochac..jednych mocno drugich mocniej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi się wydaje, że to od nas nasze życie zależny. Nie ma żadnych kurwa reguł, żadnych połówek, żadnych "przeznaczonych" dla siebie ludzi. Pojawia się miłość i trzeba o nią dbać inaczej usycha ;) Związek to wiele chemii i "docierania się" (w każdym sensie :P)... Nie przegapić miłości można tylko wtedy gdy wie się czego chce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ło jezusicku
nie pierwsza milosc jest najwazniejsza, ale ostatnia. razem do konca... i to jest ta prawdziwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wydaje mi się ;) Moja prababcia byłą ponad 30 lat z pierwszym mężem. Zginął w wypadku samochodowym. Następne 30 lat spędziła z 2 mężem, była z nim aż do jego śmierci. Przeżyła dwie wielkie i PRAWDZIWE miłości. I to jest piękne :) Że można tak kochać jak ona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi daje szanse co tydzień na nowa prawdziwa miłośc, tylko ja taka głupia, ze się ciagle jednej trzymam:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Można kochać wiele razy i każda miłość będzie inna..ale taka prawdziwa MIŁOŚĆ chyba zdarza się tylko raz.Ja juz nie mam szansy być z kimś kogo kochałam, chociaż serducho tęskni do tej osoby cały czas.Jestem z kimś innym związana uczuciem-nie tak silnym jak tamtym, ale to musi mi wystarczyć do końca życia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ofe rma
" ..a niektórym daje zero szans ,w ięc po co ten tekst ????" bo ta jedna to jest srednio. niektórzy mają więcej a inni zero.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×