Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Verka

Jak to jest ze świadkami - kto z kim jedzie samochodem.

Polecane posty

Tak sie zastanawiam.........świadkowie jada samochodem z parą młodą........a co z osobami towarzyszącymi świadków. U mnie jest tak ze świadkowie nie są parą. Jak to jest?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzódek
od dawna wiem i widziałam ,że młodzi jada z świadkami i kierowca, nochybaze kierowca to swiadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamkaidol
U mnie świadek jedzie sam, a świadkowa z nami i swoim chłopakiem, bo to jego samochodem pojedziemy. Wszyscy się niestety nie zmieścimy do jednego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie jest tak. Obaj świadkowie jadą po pana młodego tam w domu jest błogosławiony przez najbliższych i razem z panem młodym wszyscy jadą po pannę młodą. Pan młody czeka przed domem młodej ze świadkową kiedy świadek idzie po panne młodą. Jak już zejdą na dół młoda wita się z gośćmi i z rodziną młodego i oczywiście z samym zainteresowanym ;) zaprasza na górę gdzie są razem błogosławieni. Potem tylko wyjazd do kościoła. A świadkowie cały czas jadą samochodem razem z młodą parą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zegarynka82
u mnie jest tak świadkiem jest moja siostra i moj przyszły szwagier i.... oczywiscie do mnie przyjezdzaja wszyscy ,...do koscioła ja jade 1 autem ze swiadkiem a moj przyszły jedzie 2 autem ze swiadkową....po ceremoni do lokalu jedziemu juz razem jednym autem.....moze sie zmiescimy w 4 + kierowca natomiast osoby towarzyszace swiadków pojada z inna rodziną....ale na przyjeciu bede siedziec razem ze swiadkami przy naszym stole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×