Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość hmmmmmmmmm

rozstepy jak je zlikwidowac?

Polecane posty

Gość russian_1407
Witam, czy te zabiegi są naprawdę skuteczne,bo jestem w ciąży zostało mi jeszcze do porodu nie całe 2 miesiące i jestem załamana bo rozstępy mi się porobiły na brzuchu i biodrach taki siniawy kolor i nie wiem co zrobić żeby się ich pozbyć stosowałam kremy zapobiegające itp i bez rezultatu tylko wydana kupa kasy żeby coś pomogło,a widzę ze piszecie ze w Polanicy Zdroju można taki zabieg SPM zrobić i ze pomaga i na cellulit i na rozstępy tylko pytanie po jakim czasie po porodzie mogę go zrobić i ile by mnie kosztował ??? czekam na odpowiedź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z doświadczenia wiem, że usuwanie rozstepów jest trudne, ale możliwe. trzeba tylko działać systematycznie i mieć motywację. trzeba też wybrać odpowiednią metodę. Najtrudniej jest usunąc już te białe prążki. Niby są mniej widoczne, ale mimo wszystko ciężko z nimi wygrać. tutaj http://rozstepy.info.pl/2012/05/31/jak-usunac-rozstepy-w-fazie-bliznowacenia/ kilka wskazówek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weddddolka
Ja wiem ze w Elite w Warszawie mozna zrobić sobie laser Fraxel. Moja siostra w tamtym roku poddała sie takiemu zabiegowi i powiem Wam ze to naprawde działa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wanda43
najgorzej zabierać się za usuwanie rozstępów na ślepo, gdy nie wiemy nic o ich strukturze, przyczynach i tak dalej. szukając informacji natknęłam się na stronę http://rozstepy.pl/, na której znalazłam wiele ciekawych rzeczy, a przede wszystkim porady ekspertów. stosuje się do ich porad i wygląda na to, że w najbliższym sezonie pokaże się na plaży bez żadnych krępacji ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Revitol Stretch Mark powinien Ci pomóc, tutaj można zamówić http://SpOSobynarozstepy.com.pl dają 90 dni gwarancji więc warto bo nic nie ryzykujesz ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mirka2090
Ja stosowałam na rozstępy Revitol Stretch Mark, jest świetny, moja skóra znacznie się poprawiła. Będzie idealny dla osób, które cenią sobie naturalne składniki. Wybrałam go, bo był wysoko w rankingu http://www.revitolstretchmark.pl/ poleciłam mi go też moja przyjaciółka, która miała okropne rozstępy związane z utratą wagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka.
Od razu Wam mówię,że ŻADNE kremy nie usuną rozstępów tylko ewentualnie zmniejszą i zmienią kolor na przybliżony do koloru skóry,jednak trzeba znaleźć dobry krem. Najskuteczniejszym sposobem jest zabieg laserowy bądź jakiś inny,który pomoże nam w walce z rozstępami. Polecam wybrać się do Polanicy na zabieg,bo wszystko jest robione fachowo i nie ma żadnego śladu po starych rozstępach.Moim zdaniem lepiej zaoszczędzić na taki zabieg niż wydawać kasę na kremy,które nic nie pomogą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja słyszałam że karboksyterapia można usunąć rozstępy. Taka informację uzyskałam jak chodziłam na ten zabieg bo miałam problem z celullitem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kobiety mniej jeść a więcej ruchu!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 13.....
Pomóżcie mi ! Mam 13 lat ostatnio zauważyłam , że mam rozstępy na udach i jednej piesi :'( Chcę je jakoś usunąć lub jakoś sprawić żeby było mniej widoczne . Mam je od około 3 tygodni i najprawdopodobniej spowodowane jest to szybkim przyrostem wagi . W ciągu ostatniego miesiąca przytyłam 7 kg.Są wakacje a mnie tu taka zmora napadła i wstydzę się pójść nad jezioro. Potrzebuję czegoś skutecznego. Mama jeszcze o tym nie wie , a ja używam kremu na blizny , bo akurat taki mam w domu ( Cepan ) . Potrzebuję szybkiej odpowiedzi ! HELP .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moje drogie Panie , jeśli macie nowe czerwone rozstępy to pomoże Wam tylko coś takiego jak hydrolizat kolagenu. Substancja ta pojawia się w takich preparatach jak Flexagen czy 4flex itp. Jeśli macie więc czerwone rozstępy to leki te MOGĄ zmniejszyć rozstępy do 70 % ,białe niestety można usunąć tylko i wyłącznie laserem bądz operacyjnie. Ważne jest to by saszetki takie pić przynajmniej 3 miesiące , wtedy widać pierwsze efekty. Najlepiej gdy preparat taki ma w sobie tez kwas hialuronowy czy też witamine C.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
widzisz, a ja czytałam, że owszem można się całkowicie pozbyć rozstępów. Są na to sposoby, tylko trzeba wybrać się do dobrego gabinetu. A o tym, jak ważny jest wybór miejsca przy skuteczności zabiegu można poczytać tutaj http://www.marekwasiluk.pl/uwaga-na-podrobki/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orzapio
W zwalczaniu rozstępów z całą pewnością przyda się Royal Collagen http://bioage.pl/ To serum kolagenowe, a jak wiemy, kolagen jest mistrzem w usuwaniu wszelkiego rodzaju blizn i radzi sobie z rozstępami doskonale!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AleksandraSana
Mi po ciąży - bliźniaczej, żadne maści ani olejki nie pomogły... a naprawdę kupowałam te z wyższej półki. Mój mąż widział jak się męczę z tymi rozstępami na brzuchu i zaproponował mi żebym poszła na zabieg laserowy. Na początku oczywiście wyczytałam wszystko na ten temat na stronie kliniki, do której miałam iść: https://goldclinic.pl/oferta/medycyna-estetyczna/ no i później poszłam. Stres był, jak to zawsze, ale naprawdę... kobiety, pozbycie się kompleksów to coś pięknego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja także polecam laser, miałam okropne rozstępy po ciąży na brzuchu, po 3 zabiegach, które robiłam w bytomskiej klinice Amaryllis z ręką na sercu mogę laser polecić wszystkim, rozstępy zrobiły się bladsze i prawie niewidoczne a skóra jest jędrniejsza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katie555
Polecam zabiegi laserowe. U nas w Krakowie robią takie np. w Vici Clinic, mają tak laser ResurFX, podobno najlepszy do tego typu zabiegów. Aby osiągnąć zamierzony efekt najlepiej poddać się 3-5 zabiegom. Ja jestem po jednym i już widzę różnicę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aleksandra333
Polecam zabiegi transdermalporacji wykonywane z wykorzystaniem urządzenia Dermation. Polegają one na reorganizacji porów błon komórkowych skóry za pomocą specjalistycznej głowicy, dzięki czemu zwiększa się przepuszczalność skóry i tworzą się dodatkowe tak zwane kanały wodne. Tą drogą wprowadza się w skórę koktajle regenerujące, substancje odżywcze, uwalniające się natychmiastowo. Efekty są super, już po pierwszym zabiegu widać ogromną różnicę. Warto spróbować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amelisuu
Jak rozstępy nie są jeszcze takie białe tylko czerwone to można je dość łatwo usunąć, sama miałam rozstępy na biodrach (a jestem szczupła...). Na szczęście znalazłam krem na rozstępy Flosleka, jest super i jak się go regularnie używa to nowe nie powstają :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najgorsze jest w rozstępach to, że ma je chyba każda kobieta! Moja kuzynka, która całe życie jest chuda, nie tyje, nie chudnie a i tak ma na pośladkach rozstępy :( Ja się duzo o rozstępach dowiedziałam z bloga http://vesuna.pl/blog/porady/usunac-rozstepy-2/ Niestety jak rozstępy są już blade to jedynie co można zrobić to usunąć je laserowo. W tej klinice własnie mają taki zabieg, ale ja jeszcze zbieram pieniądze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem po zabiegu scarlet RF w gabinecie dr Ewy Rybickiej i jestem zadowolona z rezultatu, bo miałam rozstepy już wieloletnie na łydkach , takie ze wstydziłam się pokazywać nóg, bo to jednak szpeciło ogłony widok, dlatego ten zabieg moge polecić każdemu (no oczywiscie po konsultacji lekarza bo każdy przypadek jest inny)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo fajn ą ofertę ma klinika Beauty Skin ( www.beautyskin.com.pl ). Można tutaj wykonać wiele zabiegów medycyny estetycznej – m.in. na cellulit, rozstępy, pękające naczynka. Ja korzystałam z depilacji laserowej. Wcześniej robiłam depilację inną lampą i włoski odrosły. Słyszałam, że Vectus daje najlepsze efekty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Również jestem po zabiegu Scarlet Rf :) Zabieg wykonałam w karboklinice po długim rozważaniu. Ale cieszę się, że się zdecydowałam. O dziwo zabieg nie jest bolesny, czego się naprawdę bałam, ale najważniejsze że efekty super. Rozstępy się spłyciły i zmniejszyły. MOgę każdemu polecić tę metodę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Proponuję zabieg Jett Plasma podobno bardzo dobre działanie prądem, nic nie boli, trwa kilkanaście minut. Ja dopiero wybieram się na konsultację dlatego piszę że podobno, niebawem napiszę coś wiecej :) jak ktoś jest z Warszawy i okolic to polecam http://www.kriocentrum.com/oferta/jett-plasma/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstęp to blizna, nie da się ich zredukować przy pomocy kremów. W mojej jeśli już chcemy coś działać w tym temacie, to potrzebne są zabiegi, które są w stanie przebudować skórę. Warto rozważyć połączenie zabiegów laserem frakcyjnym z mezoterapia igłową. Pozdrawiam Abigail Laskowska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się oszukiwać, jeśli już mamy problem z rozstępami to myślę, że jedynym słusznym rozwiązaniem są dobre zabiegi, na blogu dra Marka Wasiluka jest sporo ciekawych tekstów, które mówią o tym, jak się można rozstępów pozbyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Eeeee żadne kremy.... jednak jak już się one pojawiają to już po zawodach. Ja miałam rozstępy na brzuchu i udach po ciąży i nic nie działało...kremy w ciąży chyba z 10 rodzajów. Dopiero odczekałam moment po porodzie i poszła na zabiegi do www.sofibeauty.pl . Bardzo ładnie doprowadzili mi brzuch do stanu wyjściowego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×