Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

czesc! dziewczyny jak zrobic sok z cebuli na bolace gardlo dla 6 i pól miesiecznego szkraba? niemam pojecia jak to zrobic? pomozecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka...
Kroisz cebulę w plasterki zasypujesz cukrem,odstawiasz na jakiś czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiem jak się robi syrop z
cebuli ale nie wiem czy 6miesięczny niemowlak może to pić. Bierzesz 3-4 plasterki cebuli ,dodajesz 3-4 łyżki miodu naturalnego, zostawiasz na okolo 2-3 godziny. Po tym czasie syrop jest już gotowy (nie jest gęsty, nawet jak dodałaś gęstego miodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Inka67
Pokrój cebulę w talarki i zasyp niewielką ilością cukru zakręc słoik postaw w cieple za godzinę puści sok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to zasypac cukrem czy miodem bo slyszalam ze cukier w tym wieku niezabardzo,dziekuje za odpowiedzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale miód ma silne własciwosci alergizujace wiec trzeba uwazac moze poprostu kup syrop nam lekarz przepisał eurespal i przeszło po kilku dniach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 999
dzieciom do 2 roku zycia nie wolno podawac miodu bo moze silnie uczulic ! poczytajcie troszke a pozniej radzcie innym! a z dzieciakiem do lekarza i zapytac co mozna mu dac a nie faszerowac chocby naturalnymi rzeczami na wlasna reke !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aneczko jakos nie zauwazyłam że to TY piszesz uwazaj na tewn miód bo moja mala jest na niego uczulona :( pozdrawiam Cie pa, moze juz lepiej ten cukier choc tez nie zalecaja a nie masz mozliwosci isc do lekarza z tego co sie orientuje u Was nie daja od razu antybiotyków jak u nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie dzis bylam u lekarza,powiedzial ze nic mu nie jest,ze moze to byc lekka infekcja,obsluchala go i powiedziala ze wszystko ok,ale on strasznie kaszle to nie taki tam suchy kaszel tylko taki specyficzny jakby mu cos sie z oskszeli odrywalo,niedala zadnych syropkow bo niema goraczki itd,ale niemoge to tak zostawic bo ten kaszel mnie przeraza! ja mialam taki jak mialam zapalenie oskszeli:( on jak kaszle to powietsza niemoze zlapac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aneczko....
czy jesteś pewna, że to nie zapalenie krtanii?? Wtedy też jest charakterystyczny kaszel. Na pewno nie zaskodzi jeżeli zrobisz następującą rzecz. (chociaż nie wiem czy do przeprowadzenia w takim upale:( ) W łazience zamknij okno i drzwi i puść gorącą wodę, tak aby łazienka zaparowała. Posiedź tam trochę z maaluszkiem. Chyba,że ktos ma inne , lepsze na disiaj, pomysły z barzdo inyensywnym nawilżeniem powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 999
Zapalenie krtani to suchy "szczekajacy" kaszel ! Najlepiej jak juz cos chcesz na wlasna reke dawac to kup syrop prawoślazowy i go podawaj po pol lyzeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas niema upalow:) jutro tak zrobie bo juz synek spi.Niewiem co myslec on tak strasznie kaszle a ta pani dr,powiedziala ze wszystko ok,przeciez tak niejest:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 999
dzieciak moze sie nawet uduusic wiecnie ryzykuj ! Zreszto w google poszukaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdaleno 999,naszczescie ,,dzieciak\'\' sie nieudusil po soku z cebuli i miodu:) widze poprawe:) DZIEKI DZIEWCZYNY:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 999
to tyle dobrze :) ale pomysl co by bylo gdyby jednak ? do konca zycia bys sobie tego nie darowala wiec moze jednak nie warto ryzykowac i eksperymentowac zwlaszcza na dzieciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na temat miodu są różne opinie i nie przesadzajmy jeden lekarz powiedział mi że miód to bardzo dobra rzecz bo wpływa na rozwój komórek mózgowych a drugi stwierdził że faktycznie może uczulać zale bez przesady żeby zaraz się dziecko miało dusić moje obie córki jadły kaszę z miodem i obu nic się nie stało i proszę nie konemtować z wykrzyknikami i oburzeniem moich porad bo doradzam wtedy gdy sama doświadczyłam i spróbowałam i wynik był pozytywny a jak coś się nie udało to odradzam i nienawidzę wyrazu \"DZIECIAK\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja napisalam w cudzyslowiu ,,dzieciak''' poniewaz taz nielubie jak ktos tak mowi o dziecku chodzilo mi o magdalene999,podalam synkowi sok z cebuli i miodem a szczeze balam sie reakcji, ale wszystko jest wpozadku:) i pomalu mija kaszel(choc jeszcze jest) fajnie jest gdy sa mile odpowiedzi na forum od osob z doswiadczeniem ktore chetnie chca pomuc.Dziekuje kochane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 999
Ciesze sie ze wasze dzieciaki pozytywnie zareagowaly ale dzieciak mojej sasiadki dostal wstrzasu anafilaktycznego po miodku dlatego ostrzegam ale skoro lubicie ryzyko prosze bardzo tylko dzieci szkoda ! A slowo dzieciak wedlug mnie jest ok i bede go uzywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 999
Do mamy dwóch córeczek jezeli twoim dzieciom nie zaszkodzilo nie znaczy ze innym nie zaszkodzi! wszak nie kazdy palacz ma raka pluc! A takie myslenie ze skoro ja dawalam to inni tez moga nie prowadzi do niczego dobrego, zawsze nalezy zachowac ostroznosc i pamietac ze strzezonego Pan Bóg strzeze! Zwłaszcza jezeli chodzi o dzieci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------b............
Magdalena jakaś nerwowa jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 999
nie jestem nerwowa tylko nie lubie jak ludzie eksperymentuja na bezbronnych dzieciach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------b............
niby każda matka wie co najlepsze dla jej dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 999
wlasnie "niby" a pozniej szpital,płacz i lament :P ale tak jak napisalam skoro chca ryzykowac nawet juz nie zdrowie a zycie wlasnego dziecka prosze bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ---------------b............
ty nie jesteś nerwowa tylko przewrażlwiona, czyżbyś miala jakies złe doświadczenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to lepiej sie nieprzejmowac dzieckiem zeby mu sie pogorszylo niedj Boze przenioslo sie na pluca i dopiero bylaby rozpacz i lamet,lepiej nic nierobic tak! zeby dziecko sie meczylo bo moze to moze tamto.Oczywiscie ze po podaniu tego soku obserwowalam dziecko,oczywiscie ze sie martwilam,ale bylamostrozna i podawalam po tyciu,tycu.Niewystarczy?????Magdaleno999??? widze ze nalezysz do takich osob jak moja wspaniala bratowa ,lubi nazywac dzieci bardzo specyficznie ,,bchorki\'\'itp.uwza ze to pieszczotliwie bleeee!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalena 999
poki co nie ale to pewnie przez moje "przewrazliwienie" jestem poprostu ostrozna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wole dziecku podac cos naturalnego niz cos co mu zaszkodzi na watrobe.Jest malutki przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×