Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość powazny problem

co o tym sądzicie-boję się, tylko poważne odp.

Polecane posty

Gość powazny problem

Byłam 3lata z facetem(od17roku zycia)oi jeszcze wtedy inaczej myśklałam inaczej podchodziłam do zycia,spokojnie moge powiedziec że głupiutka byłam,nie umaiąłm tego zakończyć zwlekałąm chociaz próbowałam zerwac wiele razy ale cięzki charakter miał i tak się to wlekło bez sensu przez tyle czasu choć zawsze czułam że to nie to:( kłamał bardzo,zmyślał,nie zdradzał-juz to byłoby lepsze:/ po zerwaniu chodził po znajomych i opowiadał głupoty jaki tob ył dla mnie dobry co mi kupował ! a ja go nie doceniłam,nie potrafiłam docenić!w sumie kto go zna wie jaki jest,ale też nikomu nie powiedział dlaczego zerwaąm z nim,nie powiedział prawdy tylko ze znalazłam sobie kogoś!i ze to on ze mną zerwał!!naopowiadał swojej rodzinie strasznych głupot,Czasami wącza mi sie na gg i smuci że chciałby jeszcze raz spróbowac płacze opowiada głupoty jak bardzio teskni a z drugiej strony zgrywa twardziela i zmyśla opowiada te swoje bajki:/Boję się i boli mnie to,tzn boję się że kiedyś zrobi wszystko zeby mi uprzykrzyć zycie.Kiedyś jak to zwykle opowiadał głupoty,powiedział kumplowi ze ma ochotę na inne panienki i zerwie ze mną-a jego kumpel ze mówił tak już dawno i nic...że podobno z jakims facetem juz od dawna kreciłam:(przecież on jest chory psychicznie ,staram sie o tym nie my ślec zapomnieć,ale to wraca,jak się odezwie na gg to zaczyna być miły az za bardzo prosić,nie ma godności za grosz, a jak go olewam to zaczyna się wypominanie!! nie wiem czego i po co bo pzreciez ile razy próbowałam zrywac tyle razy mówiłam że nie kocham i nic z tego nie bedzie a on swoje że znalazłam sobie innego i rozpowiada takie plotki:( pogubiłam sie znienawidziłam tego człowieka ale nie wiem co robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wujek dobra rada..
moze mu powiedz wprost ze nie ma sie cowysilac bo i tak to wsyztsko na nic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie chce mi się czytać
tych głupot.//// wielkie zmartwienia.. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×