Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tolek26

pocałowałem dziewczynę, a ona.... pomózcie

Polecane posty

Gość tolek26

NIe wiem co robic. Pocałowałem ją, tak spontanicznie, nagle. Owzajemniła pocałunek, pocałowałem drugi razi trzeci i czwarty i nawet nie wiem ile razy. Przytulałam, tuliłam. Było fajnie, nie przespalismy sie, poprosiła zebym poszedł sobie. Posłuchałem. Jeszcze tego samego wieczora pisałem do niej, na drugi dzien równiez. Ona sie nie odzywa, owszem, odpisuje na smsy ale tak jakos chłodno. NIe wiem co robic i myslec. Dodam ze wczysniej wyraznie była mną zainteresowana. I nie jestesmy dziecmi. Pomozcie dziewczyny. Walczyc o nią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orangenlimoniade
Ten topik zalozyla laska a nie facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek26
Ale czemu odwzajemniła pocałunek, czemu sie przytulała? Była mna zainteresowana, tak mi sie wydawało. Pisalismy do siebie po 30, 40 smsów dziennie.... Flirtowała, była miła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frewgtrgwe
zdecyduj sie Tolek, jakiej jestes plci - z tekstu wynika ze nie masz pewnosci co do tego :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek26
Znam ją dwa tygodnie, moze sie pospieszyłem? Dlaczego laska? Po czym tak stwierdzasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie ona kocha innego a ty miałes byc klinem, zapominaczem jak wolisz. Myslała ze moze ty jej pomozesz zapomniec o innym i sie pomyliła. Jak zobaczyła ze ma cie w garsci, straciła zainteresowanie. Nie kocha cię. gdyby było inaczej nie byłaby chłodna, takie są kobiety, chociaz moze nie wszystkie. trzymaj sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i nzawali cię krótkim
:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamilka24
Tolek troche sie pogamtwałes. Ale obojetnie kim jestes, czy facetem czy dziewczyną to uwazam ze 2 tygodnie.....hmmm..... Nie zbudujesz związku po 2 tygodniach. A moze sie ona poporstu wystraszyła, bawiła sie tylko, flirtowała ale nie zalezy jej na związku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Orangenlimoniade
No nie obojetne, bo inaczej mozna wytlumaczyc zachowanie tamtej panny jesli tolek jest kobieta.mogla sie przestraszyc tego co zrobila, moze jej sie spodobalo a nie spodziewala sie po sobie ciagot homo.roznie mozna tlumaczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niecodziiwnygosc
Tolek jak jest flirt to prowadzi sie go tak dlugo az laska nie zmieknie. Pomysl tak. Jesli Tobie zalezy to ty sie nigdy nie odkrywaj pierwszy, w koncu ty jestes pewny, ze chcesz sie z nia spotykac, ale nie jestes pewny czy ona chce mimo, ze sie z Toba spotyka. Wtedy trzeba to ciagnac do konca, az to ona bedzie spragniona kontaktu od Ciebie. To dziala w dwie strony. Jesli jej np zalezy to ty wlasciwie nic nie musisz robic, tylko dobrze sie bawic, ona sama bedzie chciala czegos wiecej jesli bedzie chciala, a ty wtedy zdecydujesz czy chcesz z nia sie spotykac czy nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta Japonka
a moze wcale nie kochala innego? Przeciez oni się tylko calowali...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ta Japonka
niecodziwnygosc--> pewnie, gierki takie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek26
NIe długo w sumie ale był pocałunek. NIe wiem, zawsze miałem dziewczyny takie na jeden raz, teraz sie zakochałem chyba. Ale po dwóch tygodniach????? NIe wiem, nie wiem co robic. Nie chce byc nachalny. Ona nie kocha innego, od dwóch lat jest sama, niedawno wróciła z NIemczech, tam była opiekunka do dziecka, raczej nie wychodziła wiec chyba nie mogłaby kogos poznac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimiki1
ale skoro obojgu Wam się to podobalo a ona nie protestowlaa to wczym problem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimiki1
jak tak oboje będziecie czekać to się nie doczekacie, bo ona pewnie tez czeka ...i tak sobie czekacie zakochales się po 2 tyg.????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek26
problem w tym ze jej smsy sa takie chłodne teraz, a kiedys były takie ....sam nie wiem, ale inne. Wyglada jakby zalowała tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimiki1
coś jej powiedziales moze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek26
fikimiki no własnie sam nie wiem, ale cały czas o niej mysle. Ona jest taka niewinna taka slodka, no nie wiem...inna od innych lasek. Nie chce jej skrzywdzic bo jest wrazliwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek26
nie powiedziałem jej nic istotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimiki1
moze bylo dla niej za szybko? a oprocz calowania coś było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek26
nie, tylko pocalunek. Przytuliłem ją pozniej bo widziałem ze jest w szoku. Ale dała sie pocałowac znowu. Kurcze, dobrze ze nie pomyslałem zeby ją jakos popiescic....juz bym chyba nie miał wogole szans

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kmiotek
moim zdaniem - to po prostu nie przeszedleś testu ona porosiła żebyś poszedł a ty co? nie zrobiłeś nic zeby się z nią przespać ale tak żeby nie było na nią, iz inicjuje całe zajście tylko po prostu poszedłeś... jestes teraz w jej oczach facetem który nie wie czego chce bo najpierw ja całujesz a potem uciekasz... nie słuchaj co kobieta mówi - patrz co mówi jej mowa ciała - kobiety sa inne niz faceci i nigdy bezpośrednie - pora sobie to uswiadomić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimiki1
A co Ty oczekujesz po tych esemesach? kmiotek, czyli wg Ciebie powinien byl wytrwale dążyć do przespania się...ech...ktoś sobie jaja robi :( Może pomyślała, że Ty się z każdą tak od razu całujesz a to niehigieniczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek26
kmiotek ale ona prosiła. Ja widziałem ze jej sie podoba, ze sie otwiera ale ona widocznie balam sie ze jak zostane to sie przespimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimiki1
ale ty piszesz koles o esemesach a teraz cos o przespaniu. Coś kręcisz. Ładnie to tak sobie jaja robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek26
ale ja sie zakochałem. Chciałem sie przespac, bo jest seksowna, swieta i ledwo wyszedłem z domu od niej, ale wiem ze jesli pozwiołbym sobie na to, to ona by tego załowała No ale jak mozna zalowac pocałunku, to nie seks....nie rozumie jej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fikimiki1
aha...zakochałeś się:o..ja cie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tolek26
o esemsach? No tak, piszemy esemesy do siebie. Czemu krece. Przeciez pisze ze sie spotkalismy i ja pocałowałem. No i miałem ochote na cos wiecej to wiadome.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×