Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szklana

ssanie oleju

Polecane posty

Gość trt
trzeba ssac w przedniej częsci jamy ustnej , podobnie jakbys ssałą cukierka Nie jest to trudne , na pewno się nauczysz Moze za duzo oleju nabierasz do ust ? Wystarczy łyzka stołowa Po jakims czasie dojdziesz do wprawy , a ta metode warto stosowac , bo jest naprawdę świetna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamwas
dzis 1 raz probowalam, oleju bylo bardzo malo (2/3 malej lyzeczki) a po 2 minutach mialam juz usta pelne sliny i bylo mi niedobrze:/ w dodatku smak oleju splywajacego po gardle skutecznie mnie odstraszyl do kolejnych prob, podchodzilam dzis do tego kilka razy pod rzad, dodawalam nawet do oleju cytryny, wtedy bylo lepiej ale wytrzymalam tylko 3 minuty. ps mialam glowe skierowana w dol wiec olej musialbyc w w przedniej czesci zebow, jednak mimo to czulam jak splywa i boje sie znow stosowam bo wiem, ze nie mozna polknac ani kropli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt
ja stosuje juz długo Moze na poczatku faktycznie miałam więcej sliny w buzi ,ale z czasem jakos nauczyłam sie ssac Nie pamietam czy było tak wczesniej ,ale teraz na pewno nie scieka mi po gardle Staraj sie nie łykac tego co ścieka ,a jesli czujesz ze masz nadmiar płynu w buzi , to moze troche wypluj Ssanie oleju na poczatku tez dla mnie było trudne , ale teraz juz umiem i nie sprawia wiekszego problemu, robie to machinalnie I nie musisz ssac 10 minut , moze krócej jesli czujesz ze nie dajesz rady dłuzej , wazne zeby olej po wypluciu był biały Ja nie patrze na zegarek , robie to na wyczucie i wiem kiedy wypluc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trt
spróbuj przecedzac przez zeby , wydaje mi się ,ze przy tak małej ilosci oleju trzymasz za głeboko i dlatego przedostaje sie do gardła Próbuj codziennie , moze po jakims czasie dojdziesz do wprawy :-) Trzeba ssac rano na czczo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamwas
Dziekuje za szybka odpowiedz:) nie wiem jak mozna polykac sline nie polykajac jednoczesnie tego oleju:D ale bede probowac codziennie i moze z cala pelna lyzeczka plus cytryna, z glową w dol... jak po tygodniu sie nie naucze to odstawie, nie chce jeszcze bardziej zatruc swojego organizmu polykajac olej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aslan
Czytalam ostatnio wywiad z Foremniakową i mowila, ze rano ssie olej na czczo. Moze ja tez zacznę? ale to ma byc taki zwykly slonecznikowy ze sklepu co uzywamy do smażenia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piszecie jeszcze
podnosze i ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ssanie jest dobre
na wszystko. Należy tylko ssać powoli i często używać języka. Jak piszą powyżej, czym wolniej tym lepiej. Aha i minimum 20 minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sok marchwiowy
tak sobie myśle ,że to działanie oleju może być związane(słonecznikowego akurat) z bardzo wysoką zawartością wit E ;) ma więcej niż tran i inne oleje jak nie największe stężenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka herbata
jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alveo jest strasznie drogie
a olej nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu jest ich kilka
ssa ktos ten olej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A bo Ty Lavera
z

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak wam idzie ssanie
na co najbardziej pomaga ? komu poprawiły się zęby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja bo co
na zatoki dobrze czyści ząbki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vege boy
SZPITALE SĄ PEŁNE CHORYCH OD MIĘSA A NIE ZDROWYCH WEGETARIAN! PRZESTAŃMY PŁACIĆ SKŁADKI NA LECZENIE NIEULECZALNIE CHORYCH MIĘSOŻERCÓW A ZAMIAST TEGO PRZEZNACZMY JE NA OCHRONE ZWIERZĄT! JUŻ NIEBAWEM DO POLSKI WEJDĄ REZOLUCJE UNIJNE WIĘC WSZELKIE INICJATYWY TEGO TYPU BĘDĄ DOTOWANE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zima precz idź sobie nooo
ja jestem w trakcie terapii olejem ale nie za długo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Niektórzy z was nie wiedzą, na jakiej zasadzie działa ssanie oleju na organizm.Otóż,podczas ssania oleju dochodzi do rozszerzenia przewodów ślinowych,rozpuszczenia złogów soli w przewodach, gruczołach i na zębach.Przewody oczyszczonych gruczołów zwiększają usuwanie toksyn,najpierw z gruczołów ślinowych, a kolejno z narządów i układów.Każdy z gruczołów ślinowych, za pośrednictwem limfy, związany jest z odpowiadającym mu narządem i układem.Wskazania do zastosowania tej metody:bóle głowy, zapalenie zatok, zapalenia migdałków, zapalenia uszu, schorzenia oczu,zapalenia okołozębowe, epilepsja,przewlekłe choroby krwi,schorzenia żołądka i jelit,serca i płuc,mózgu,choroby kobiece.Zaleca się stosować tę metodę przed oczyszczeniem wątroby.Cytowałam Jelisejewą z ,,Metody oczyszczania i regeneracji organizmu..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po jakim czasie
widac efekty jak poznać że to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
W pierwszym tygodniu wszystkie stawy i mięśnie robią się bardziej ,,tkliwe",no może tego nie można nazwać bólem, a może i tak.Może pobolewać głowa. Później jest lekko, człowiek robi się mniej ospały.Mi po ok 4 mies. przestały boleć stawy.Nie boję się już tak raka przełyku(miałam wrzód przełyku).Trudno mi tak dokładniej, bo później oczyszczałam jelito i wątrobę.Dużo dolegliwości ustąpiło, tak,że nie mogę rozróżnić co od czego.Stawy i flegmę z płuc i oskrzeli po papierosach, to na pewno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil ma racje naprawde
tak na początku pobolewała mnie głowa i stawy ;) jeszcze jedno od samego poczatku a mija kolejny tydzień wyłazi mi jakaś flegma i mam uporczywy katar(może to z zimnych temperatur)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość temat ciekawy...........
pytanie a jak sie robi przerwy to co się dzieje? ja sobie czasem zapomne po prostu właśnie głownie rano

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie farbujesz
Jak robisz przerwy to nic sie nie dzieje,przestajesz sie oczyszczac,ale ten proces jest długi i raczej lepiej byc systematyczny,latami zbierałas toksyny i smici,wiec w drugą strone tez musi to potrwac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krasnoludek na ostrym tripie
no to jak trzeba na czczo ?i nic sie nie dzieje jak sie przerwie ale lepiej byc systematycznym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lusil
Znowu Magdausia hasa po wątkach? A tak było cicho...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już magdusi nie ma tu
mało głupich postów;) może jej się znudziło wreszcie ;) każdy robi co chce jego sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afiga
jutro zaczynam trochę się boję o przełykanie śliny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość afiga
ssę codziennie dłużej, dzisiaj już 10 minut pod koniec bolało mnie ucho przypadek? hej, jest tu jeszcze ktoś z olejarzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EIKUIDA
ja ssę, ale olej rzepakowy...nie mam inego , jestem za granica i nie moge narazie kupic. moge ssac rzepakowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×