Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość nargis

Łuszczyca a ciąża

Polecane posty

Gość nargis

Witam choruję na łuszczycę od 6 lat.Mam ją głównie na skórze głowy i troszkę na brzuszku.Ujawniła mi się po pierwszym dziecku.Obecnie jestem w piątym miesiącu ciąży i nie ma większego wysypu.Jest tak jak zawsze.Stan się nie zaostrzył,choć liczyłam na to,że w czasie ciąży objawy będą łagodniejsze lub całkowicie ustąpią (tak czytałam w wielu książkach). A jak jest u was? Czy któraś z was też choruje na to świństwo i jak sobie z tym radzicie?? Najgorsze jest to,że podczas ciązy nie mogę używać żadnych sterydów i maści i już nie wiem czym mam nawilżyć i złuszczyć głowę. Pozdrawiam serdecznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma luszczycy tylko azs ale moge Ci podpowiedziec ze najlepsza na natluszczenie jest clobaza.ja musze non stop uzywac stedydow a okazuje sie ze sama masc natluszczajaca robi to samo.w aptece kosztuje kilkanascie zlotych ale jest rewelacyjna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pewnie ta clobaza jest bardzo tłusta i ciężko będzie zmyć mi ją z głowy tzn.włosy są po niej bardzo tłuste jak po innych maściach :((.Próbowałaś na skórę głowy,czy tylko na ciało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy mogę jej używać w ciąży??? Tak bardzo chciałabym być zdrowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajda
Mam łuszczyce prawie od zawsze i to w różnych miejscach.Mam dwóch synów,którzy juz są dorośli i oni nie mają łuszczucy.Wiem,że nie moge pić alkoholu i jeść dużo soli ,bo to najgorsza rzecz dla łuszczycy.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kajda
A na czaszke dawaj dwa razy w tyg. olej z wiesiołka i worek przez godzine na głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzka333
myślę, że pomysł jest całkiem niezły, wiem że wiesiołek jest naprawdę dobry na zmiany skórne, łuszczycę też no i powinien być bezpieczny chociaż skonsultowałabym to oczywiście z lekarzem _______________________________ http://luszczycaleczenie.net.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Luszczyce mam na glowie, 3 paznokciach, pod okiem, na piersi i pachwinie od 18 roku zycia. Sa to male ogniska no oprocz skory glowy bo tam jest najgorzej. Teraz mam 26 lat i jestem w 6 miesiacu ciazy i luszczyca zniknela calkowicie. Mialam tylko na samym poczatku ciazy bo wiadomo nie mozna sie leczyc to uzywalam kremu Hud Salva i szampon do wlosow physiogel-polecam. Sa to tak naprawde delikatne hipoalergiczne kosmetyki do codziennego uzytku oczywiscie bezpieczne w trakcie ciazy. Dermatolog wlasnie mowil ze tak bedzie ale najprawdopodobniej okolo 3 miesiece po urodzeniu wroci i to z podwojna sila. Dzieje sie tak gdyz kobieta jest zmeczona, oslabiona, niewyspana itd. A dodatkowym czynnikiem jest znowu niemoznosc leczenia sie w trakcie karmienia piersia. Jesli powroci po narodzinach i nie dam sobie z tym rady lekarz mowil ze najlepiej wtedy przejsc na butelke i zaczac leczenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli jesteś w ciąży i masz nawrót choroby to polecam krem Beta-Skin Natural Active Cream (https://sklep.betaskin.pl/Beta-Skin-Natural-Active-Cream-150-ml/102) , który poradzi sobie z objawami łuszczycy i nie zaszkodzi dziecku. Preparat jest bogaty w składniki aktywne takie, jak beta-glukan, olej kokosowy, srebro koloidalne, estry wyższych kwasów tłuszczowych, które nawilżają oraz zwalczają uciążliwe dermatozy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×