Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość asiiiiiaaaaa

OKRES CZY NIE OKRES??????

Polecane posty

Gość asiiiiiaaaaa

Więc sprawa wyglada tak, kochłam sie z mezem bez zabezpieczenie i to nie tylko raz, i to w dni plodne, wczoraj myslałam ze dostałam @ włozyłam sobie tampona, ale gdy go wyjęłam okazało sie ze tylko wierzchołek był lekko rozowy, dzis rano włozyłam sobie nowy, ale gdy kolo poludnia wyjełam okazal sie czysty. Zgłupialam. Okres powinnam miec, brzuch mnie boli. Nie martwie sie ze jestem w ciązy, bo bym sie cieszyla, test sobie kupilam , zrobie rano, ale ciekawa jestem co wy forumowiczki o tym myslicie. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline22
Witam, Czasami jest tak, że pierwszego dnia okresu ma się tylko plamienia (ja tak częśto mam), dopiero później jest obfita miesiączka. Może u ciebie teraz też tak jest, albo dzidzia:) Chciałabym też już mieć dziecko, ale mój mąż jeszcze mówi, żebyśmy się wtrzymali. Pozdrawiam ciepło i życzę tego, czego ty sobie wymarzyłaś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
he he,tez myslałam ze mnie cos \"zaczopowało\", a to ciąża.Tylko troche poplamiłam w dniach,w których miał byc okres,napisz jaki wynik testu.powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiiiiaaaaa
juz sie nie umie doczekac rana, niby moglabym teraz, ale w aptece pani mi mowiła ze lepiej rano bo pewniej wychodzi. Chcialabym zeby to byla ciaza, martwi mnie tylko ten bol brzucha, bo kilka dni juz trwa, ale tak dziwnie bo od bioder. A co do okresu to jescze nigdy takiego nie mialam zawsze jak sie zaczal to sie lalo na calego. no to do jutra, chyba ze wczesnie dostane@ to nie bedzie na co czekac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline22
cierpliwa jesteś:) ja nie doczekałabym rana. Jak będziesz wiedziała daj znać, bo czekam na odpowiedź. A tak swoją drogą zazdroszczę ci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiiiiaaaaa
no i tak to wygldało , obudzilam sie o 5 rano i nie moglam wytrzymac wiec wzielam test podreptalam do lazienki i zrobilam balam sie spojrzec, po 3 min zajrzalam i byly!!!!!!!!!!!!!!!!!! byly 2 krechi , rany jaka jestem zadowolona, sama nie umie uwierzyc w to co sie stalo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A widzisz! A nie mówiłam! U mnie było tak samo!! Ja to przezyłam w maju,w dzien matki na dodatek:)Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiiiiaaaaa
dzieki za graulacje szczerze mowiac jeszcze to do mnie nie dociera , a nie jestem nowicjuszka bo to moja druga ciaza. Ale jestem zadowolona, no to co, rodzimy w kwietniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie tez druga ciaza! ja rodze w styczniu:) tez byłam w szoku z tymi plamieniami,bo w pierwszej ciazy nie miałam takiej niespodzianki,zero plamki od poczatku do konca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Staramy sie od 11 cykli i nic ale mam nadzieję, bardzo chciałąbym ja Ty kiedyś zobaczyć II kreski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość caroline22
gratulacjjjjjeeeeeeeeeeeeee!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! NO TO TERAZ ZADBAJ O SIEBIE I MALEŃSTWO. Cieszę się waszym szcxęsciem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość asiiiiiaaaaa
ja tez martwie sie tymi plamieniami i tym ze boli mnie caly czas brzuch. Ale jeden objaw sie zgadza, znow trace apetyt, dobrze ze mam w nawyku branie codziennie witamin, ale to i tak nie wystarcza. A swoja droga to mam niezlego stresa, bo calkiem przypadkiem mamy dzis gosci, beda tez moi rodzice, wiec im powiemy, ciekawe co oni na to. A wy dziewczeta nie martwcie sie napewno i wam sie uda, pozdrawiam i zycze owocnych staran :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×