Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ffaaccio

przebijające majtki

Polecane posty

Gość ffaaccio

Mam takie pytanie na temat noszenia obcisłych sukienek, spodenek, jasnych cienkich spodni itp. Ja jako facet nie mogę patrzec jak kobiecie prześwitują szczególnie na tyłku grube majty. Szczególnie teraz jak jest lato i upały kobietki noszą sexi sukienki a pod nimi często ciemne np.w krate majtasy, albo spodenki bardziej krótkie niz majtki . To chyba nie modne jest i troche wieśniackie. Jeżeli nie lubią stringów no to może bez... Czy jest ktoś kto podziela moją uwagę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tego na pewno nie napisal
facet!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D tylko jakis zazdrosy babsztyl, szukajacy zaczepki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest fakt
kiedy spódnica prześwituje to fatalnie wyglądacie w tych majtkach , blee .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a wy
faceci fatalnie wygladacie jak wam ooooogrrrrroooomnne majtasy wystaja ze spodni. szczegolnie jesli siedze blisko was i moge okresilc stopien sprania majtasow. fuj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość H-e-h-e
Majtki nie powinny bc widoczne spod ubrania - niezleznie czy to stringi czy tez reformy! AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość missmarta
oj, cieszmy się dziewczyny, że nie dotarła do nas angielska moda męska nakazująca (facetom, rzecz jasna) nosić spodnie bardzo nisko na tyłku, nawet już poniżej pośladków, tak, że widać majty (bokserki na szczęście) w całej okazałości! zazwyczaj wyglada to obrzydliwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do missmarta
w stanach tez tak chodza- zazwyczaj czarni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babeczka77
To ciekawe czy wolelibycię widzieć prześwitujące majtki pod sukienką czy stringi i np. cellulit? Nie każda babeczka ma jędrną dupcię i może sobie pozwolić na stringi. Dla mnie w takim wypadku majtki są o wiele estetyczniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość detyskkkjr
NASTEPNY PSEUDOFACET KTORY MYSLI ZE KOBIETY UBIERAJA SIE DLA NIEGO, BUHAHAHAHA!!!!! co cie obchodzi co obca kobieta ma pod sukienką..ona zapewne sra na to co ty o niej myslisz..masz dziewczyne albo zone to sie nia zajmij a nie ocenianiem innych kobiet bo nikt ci nie dal do tego prawa...jak twoja dziewczyna bedzie miala okres i z jakis wzgledow nie bedzie mogla ubrac tamponow tylko podpaske a do tego stringi sie nie nadają(albo jeszcze lepiej - bez) i ubierze duze majtki to co?zerwiesz z nią? glupi fiut z ciebie, opinia takich jak ty nie interesuje nas kobiet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatijanna
a mnie akurat obchodzi co inni myślą o tym jak jestem ubrana, modne ciuszki kupuje się po to aby ładnie wyglądać nie tylko dla siebie ale oczywiscie dla innych także, jednak trzeba wiedziec co z czym ubrać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ooooooooooooooo
Jak sie nosi biale spodnie to trzeba ubrac pod to odpowiednia bielizne, czyli stringi, jak ma sie okres i sie nosi podpaski to niestety na wielkie majty tylko jeansy lub nie przeswitujacasukienki spodniczki ciemne spodnie.FACET MA RACJE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tatijanna to zniewolona
k...wa..zazdroszcze ci,oby tak dalej, ubieraj sie dla facetow a dobrze wyjdziez na tym..łaskawie moze bedą cie akceptowac:/ :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
bez sensu.. ja nie nosze stringow wogole bo nie nie pasuja kompletnie.. moze kiedys sie do nich przekonam. I jakos nikt nie narzeka na moje majtaski ;)a czesto takiie ala bokserki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
detyskkkkijr nie wypowiadaj sie za inne kobiety,prosze! i nie ma zadnego znaczenia jaki jest moj poglad na temat majtek,wiec nie powiem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzielam zdanie, ze majtki nie powinny przeswitywac w ogole czy to stringi czy jakiekolwiek inne!!!!!:) a do facetow -----> nie kazda kobieta moze czy tez chce nosic stringi wiec zajmijcie sie soba i swoimi czesto wystajacymi i mocno spranymi slipami czy bokserkami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×