Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytam z ciekawości

Pytanie do PANÓW

Polecane posty

Gość pytam z ciekawości

Ostatnio przeczytałam gdzieś ,że mężczyźni średnio co 4 minuty myślą o seksie :) Jak to jest u was? Czy to jest prawda czy tez lekko przesadzone badania:) no i pytanie : Mam znajomego( 30 lat)- bardzo przystojny facet podoba sie wielu kobietom- i jak on ze mną rozmawia jak jesteśmy sam na sam gdzieś to albo patrzy w podłoge albo na boki czasem kilka sek.popatrzy mi w oczy i od razu potem w podłogę :) Czy facetowi może byc głupio ze przychodzą do niego takie myśli? Czy może zachowuje sie tak, zeby dac mi do zrozumienia ze mu sie nie podobam albo nie chce w taki sposob zeby on mi sie spodobal? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tu same kobiety siedzą
:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
do a ja mam więc Ty mi nie pomorzesz rozwiazać tej zagadki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
pomożesz ło matko:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
to moze zawołaj tu swoich bardziej doświadczonych kolegów, bo wnioskuje ze skoro nie masz dziewczyny to masz wielu kolegów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
nie no zawiodłam sie ze nie ma tu panów :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie się wydaje, że właśnie mu się podobasz i dlatego boi się dłużej patrzeć Ci w oczy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
anonimek nie napisales jak to jest z tym mysleniem co 4 min i waszymi odczuciami w zwiazku z tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój powiedział
że mysli co 3,5 minuty o seksie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tyle ze mną pisał
brawo wlanise o to chodizlo, podobasz mu sie:) kazdy tak mial a jak nie to byl tego swiadkiem:) facet jak mysli o sexe to mu sie oczy robia jak u jastrzebia, patryz jakby ja zjesc zaraz mial, patryz na pewne miejsca. Az mu sie zrenice otwieraja.:) bystra jestem widzialam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
z zegarkiem ?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój powiedział
ze stoperem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
moze są tacy u których to nie idzie w parze z zasadami i wlasnie dlatego nie chcą patrzec w ten sposob zeby pokazac ze nie tylko o to mu chodzi albo ....sama nie wiem albo co :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mój znajomy też tak sie
zachowuje ale on jest księdzem więc chyba tak musi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, ja czytam to forum już od pół godziny i dopiero teraz jak trafiłem na ten wątek to pomyślałem o seksie ;) A ten facet może jest nieśmiały po prostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewert
to ściema z tym co 4 minuty.Co pół godziny może .Czasem żadziej.NAtomiast na pewno to raczej trzeba liczyc w godzinach ,a nie minutach .Seks jest raczej jedna z rzeczy ,a nie dominujacą o ktorej sie mysli no chyba ,ze lezy przed toba naga kobieta ,ale wtedy wiadomo ,ze meski mozg ma słabosc do gołych bab i widzi tylko sek nie co 4 minuty tylko co 4 sekundy Gdy jest ubrana to zupełnie inaczej jest..To sie liczy raz na godzine albo rzadziej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja. Z tym myśleniem o seksie co 4 minuty to całkowita ściema i mit. No chyba, że to jest ocenione na podstawie badanie pewnej populacji erotomanów :O ale wtedy to pewnie wynik wypadłby jeszcze \"mocniejszy\" (w sensie mniejszej ilości minut - pewnie liczony w dziesiątkach sekund).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to dobrze ze facet
nie patrzy/ czy nie dobrze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam z ciekawości
no tak :) wprowadziłam wątek seksualny i wszyscy mi tu tylko o tym seksie a o patrzeniu to nikt:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×