Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość munina

testy!

Polecane posty

Gość munina

czy jesli wyszedł negatywnie po 16 dniach, to znaczy ze sie nie mylił? skąd wiec te moje dziwne dolegliwości? co to za chorba? Okres jednodobowy, bol jajników i ciagle mam zachcianki na jakies jedzenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to jest chyba
EBOLA :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gin powidziała mi, że testy się raczej nie mylą, organizm odrazu po zapłodnieniu wytwarza hcg, testy są na tyle czułe, że wykrywają go już po 6 dniach, słyszałam jednak że niektórym wychodziły negatywne mimo ciąży najlepiej zrób test krwi, bedziesz miała 100% pewności, a tak na marginesie, to mi @ spóźniał się raz 5 tygodni, dolegliwości też były i nic z tego nie wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munina
ja juz przegladałam stronki w necie. wiec mam albo torbiel na jajniku, albo odmiedniczkowe zapalenie nerek albo zapalenie przyadtków. zapalenie pęcherzyka żólciowego wykluczam, bo juz go nie mam. pozostaje jeszcze woreczek robaczkowy, ale ja nie mam jadłowstrętu. Moze to po prostu nadmiar stresu. Mój gin. jest na urlopie. :) Pozdrawiam i dzięki za rady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie musi oznaczac choroby - moze ostatnio przezyłas jaki stres albo cos - takie niby nic, a potrafi popierdzielic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żordelka
a mi nie wyszedl po ok 16 dniach od zaplodnienia:) a zanim sie dowiedzialam, tez bylam okropna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość munina
juz mnie dzis znowu wszytko bolało. ale bede zyła. dzieki za wszytkie rady. :) i pocieszenia Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×