Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość imprezowicz

co zrobic...?

Polecane posty

Gość imprezowicz

mam maly problem,wczoraj troche zabalowal z kumpeli wrocilem do domu w srodku nocy ,teraz dziewczyna sie na mnie gniewa, co byscie zrobili na moim miejscu?? bo ja jakos nie czuje sie winny,przeciez to tylko spotkanie z kumplem,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skoro
uważasz, że nic złego nie zrobiłeś, to nic nie rób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja rada
jest taka pogadaj z nia o tym wypadzie, uswiadom ja o tym ze nic nie zrobiles itd.najlepiej pojedz do niej z bukietem roz luz z innym upominkiem,zobaczysz ze wymieknie ;))) Zycze powodzenia,zobaczysz bedzie dobrze :) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja rada
Aha - no i nie zapomnij wylizać jej cipska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezowicz
tylko ze tydzien temu zdarzylo mi sie to samo:) mialem wrocic przed 12 a bylem w domu kolo 5 rano a niz zlego wczoraj nie zrobilem,tylko troszke sie pobawilem,potanczylem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja rada
tego ostatniego nie pisalam Dla podyszywaczy--???lepiej byscie wsadzili sobie ten nos gdzies indziej nawet w swoj zapierdzialy tylek a nie podszywali sie na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja rada
Po ile macie lat jesli moge spytac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezowicz
ja 25,ona starsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Moja rada
Ja jestem mlodsza takze moge inaczej myhslec o tej sytuacji,wiadomo ze macie juz inne myslenie niz ja.Ale z tym bukietem kwiatow to jest naprawde dobry pomysl :) Skoro nie raz tak zrobiles i ci wybaczyla to tym razem tez pewnie tak bedzie no moze bedziesz musial sie bardziej postarac.Zycze ci aby ci sie udalo no i zebys juz tak pzono do domu nie wracal :P pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja rada - co za problem zarejestrować nicka na hasło? Imprezowicz - żadnych kwiatów i tym podobnych! Chcesz żeby kobieta Ci weszła na głowę? Kiedyś przerabiałem coś podobnego. Np. moja eks miała do mnie pretensje że raz w tygodniu wychodzę z kolegą na piwo. Parę razy przepraszałem ją w zasadzie za nic, bo nic złego nie zrobiłem i dawałem kwiatka. Potem robiła mi jeszcze większe wyrzuty z byle powodu. Inna sprawa, że skoro obiecujesz, że wrócisz o 12, a wracasz 5 godzin później to jest już nie w porządku. Następnym razem rozegraj to inaczej. Powiedz po prostu że wychodzisz i wróciesz o 4 nad ranem. Nic złego przecież z kumplem nie robicie, to czemu od czasu do czasu nie mógłbyś z nim wyjść. Tylko wracaj na czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość imprezowicz
zadnych kwiatow,to tylko by swiadczylo ze czuje sie winny i cos narozrabialem.a ja tylko milo spedzilem wieczor w milym towarzystiwe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liselle
imprezowicz tu nie chodzi o winee poza tym morderca zabil a tez nie czuje sie winny.. ale chodiz oto, ze ona cie nie monitoruje 24h wie na slowo, ze byles u kumpla... ale wiesz jak jest noc to sie baluje np z kochankami. Ty pozno wrociles. zatem nie baw sie winny nie winny tylko powiedz kochanie mowie prawde bylem z kumplem, mam tylko ciebie, zadnych kochanek a to dowo jak cie kocham, mysle mow co czujesz. I jak kocha kwiaty daj jej kwiaty. jak kocha owowce owoce a jak muzyke daj jej ulubiona piosenke. widzisz trzeba budowac a nie wbijac klin w ryse- ona jakby nie jest pewna co robiles, wiesz to tylko ty. Zatem nie wbijaj w ryse by stala sie szczelina - niedopowiedzeniem miedzy wami, tylko utwierdz ja w przekonaniu, ze ty masz racje, ze to tylko kumpel. I nie rob tak wiecej, skoro noc jej sie kojarzy z romansami. na drugi dzien po takim spoznieniu najlpeiej spedzic go z ukochana i to tak jak ona lubi i dac jej co ona lubi. A szczerze? czesto nie na drugi dzien, bo moze rzucic kwiaty czy cos. najlepiej na drugi sie usmiechnac a na trzeci jej dac kwiatki czy truskawki czy cos, wazne to, co ona lubi. Miłosc sie buduje wlasnie slowem, ale i czynem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×