Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość george007

... co ma robić meżczyzna dla kobiety aby pienęgnować związek ??

Polecane posty

Gość george007

Witam. Co ma robić meżczyzna dla kobiety aby pienęgnować związek ?? Chciałbym aby ten temat był dla nas facetów takim kompendium o waszych potrzebach więc uprzejmie zapraszam do wpisów. Każdy nawet najbardziej kontrowersyjny wpis jest będzie mile widziany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kanidura
Co ma robić? Ma z nią uczciwie rozmawiać, nie bagatelizować jej słów, nie rzucać swoich na wiatr. To chyba najważniejsze. Bo w związku najważniejsze jest porozumienie i zaufanie, a nie ma go gdy zabraknie siły na rozmowy i wsłuchanie się w drugiego człowieka. Ja dzisiaj zrozumiałam, że chociaż starałam się zrozumieć mojego faceta i słuchać, co mówi, tak do końca chyba go nie słuchałam bo to co sie stało dzisiaj uderzyło mnie w samo serce - moj facet woli być z facetem niż ze mną. Boże, jak mi źle!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma ogólnej recepty. Sporo zależy od tego jak pojmują męskość i kobiecość. Powód dla którego połączyli się w stadło (indywidualny dla każdej ze stron) też jest krytyczny. Samo pytanie wydaje mi się nieco absurdalne. Pielęgnuje się zazwyczaj coś zewnętrznego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adorować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wciąż się o ni8ą starać
choćbyście byli juz małżeństwem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kimo
pamietać o kwiatkach dla Niej, ale nie tylko w Dzien Kobiet :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość george007
Oczywiście no6477, że nie ma ogólnej recepty, ale jak będziemy tu mieli kilkadziesiąt przykładów to każdy facet wybierze coś odpowiedniego dla siebie. Poza tym nie krytykuj pytania, tylko dorzuć metody stosowane przez Ciebie – niech inni też skorzystają – i nie czepiaj się słów, bo każdy wie o co chodzi bez względu na to czy nazwiemy to „pielęgnacją” czy jakkolwiek inaczej. Ja, na pewno, będę tu zaglądał od czasu do czasu i przypominał sobie to, o czym zapominam omamiony szarością dni i będę korzystał nie tylko ze sposobów sprawdzonych, jak kwiaty, ale też ze sposobów odkrywczych, które na pierwszy rzut oka, będę wydawały mi się nieodpowiednie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×