Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ojciec Dyrektoriusz

--- GRZECHU i SPOWIEDZI SPRAGNIONE ---

Polecane posty

Gość przesiadująca na forum
miałam nieczyste myśli i czyny brałam narkotyki piłam alkohol przed 18 rokiem zycia oraz paliłam papierosy byłam niegrzeczna 😭 kłamałam :o więcej grzechów nie pamiętam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to ja sie skusze pod czerwonym
mam caly czas nieczyste mysli biore narkotyki caly czas pije strasznie klamie kochalam sie dla zabawy na rozne sposoby mam straszna ochote kogos zabic ciagle sni mi sie krew wiecej grzechow nie pamietam .... Dostane rozgrzeszenie :P ?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam
Widzę, że Ojciec dzisiaj ciężko pracuje.:P Może potrzebuje gosposię? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ojcze kolejka
jak bylam ostatnio u spowiedzi to ksiadz 3 razy stukal na rozgrzeszenie.Moze Ojciec tez chce postukac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie czytam ;) choć gosposiu, przygarnę Cię pod suknię moją :classic_cool: ale przy mnie jeno w pozycji klęczącej można przebywać, by majestatu mego nie umniejszać :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to powiedz prosimy
. komu odposcisz a kto na meki wieczne skazany Ja bylam niegrzeczna, klamalam rodzicom.... Wiecej grzechow nie pamietam .... branie do buzi to nie grzech ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak sobie czytam
Oj, ciężko Ojcze mnie byłoby przygiąć do tej pozycji, kręgosłup mój sztywny! :P A pod kiecę też nie wlezę ... jeszcze bym coś zobaczyła niechcący. ;) Tylko grzechy będę Wam pomagała liczyć, bo coś sporo tych potrzebujących rozgrzeszenia duszyczek sie tutaj błąka. :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale najpierw musisz mi zapewnić ten grzech jak napisałeś. czekam :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystko w swoim czasie :classic_cool: teraz grzech nieumiarkowania w konsumpcji będę zwalczać w duszy swojej .... sumienia nie macie :classic_cool: ... tak mnie robotą zawalać 😡 do zaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uwiodłam
księdza:o:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×