Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość prosze podpowiedzcie mi

DOSTALAM SMSA OD...

Polecane posty

Gość prosze podpowiedzcie mi
kobietki dziekuje Wam za wsparcie napisze jak sie sprawa potoczyla kobietka--->on mnie nie zna, masz racje, pisze tylko wtedy gdy jest sam, teraz siedzi z kumplem wiec ma mnie gdzies wychodze z domu dziekuje pozdrawiam napisze jak wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...a
Baw sie dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
źle zrobiłaś wg mnie... powinnas mu odp dopiero za ok. 2 dni albo 3 i to tylko tak półsłówkami ABSOLUTNIE nie powinnaś mu pisać że go kochasz! teraz to on już wie że jesteś jego. to on powinnien za Tobą biegać a nie odwrotnie. ja bym napisała tak w odp na 1 sms za 2 dni! \"no cześć cieszę się że tak piszesz ale wiesz nie miałam czasu odpisać Ci wcześniej i teraz też jestem trochę zajęta więc napisze może jutro co o tym myślę, ok? no to pa \" I tyle, po takim sms to on byłby baardzo niepewny co się dzieje i w ogóle. źle zrobiłaś bardzo źle że mu tak odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pedagogiem
zgadzam sie z kobietka...taka pewnie smutna prawda:( .... Ciezko tak sie odciac,bo zawsze sie wierzy,ze ta druga osoba zmieni sie dla nas jesli kocha :(:(:( to zludne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem pedagogiem
abika wlasnie o tym pisalam,mam dokladnie takie samo zdanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPISZ MU
ZE TAKICH RZECZY NIE ZAŁATWIA SIE PRZEZ SMS tym zmobilizujesz go do dzialania i bedzie mu głupio ze napisal a nie zrobil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NAPISZ MU
i odpisz mu za 2 dni zeby czekal napisz ze bylas ze znajomymi nad jeziorem i zapomnialas komorki i dopiero teraz przeczytalas:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
abika no tak masz racje, ale nie chcialam sie juz z nim bawic, chcialam postawic kawe na lawe, nie zalezy mi rozmyslac co on o tym mysli, jak zareaguje, mam dosc polslowek i wiecznej gry, boi ja nie jestem lalka do cholery poszlam do kumpeli, pogadalysmy, posmialysmy sie, odpisal mi na gg cos czego nie zrozumialam, tlumaczyl sie ze swoich klamstw i napisala cos o tej szansie i chyba ze "po co pisal" i ze juz nie napisze pa tak to pokretnie napisal(analfabeta kurwa czy co?) ze nie zrozumialam i postanowilam sie z nim pobawic, przed chwila wyslalam mu smsa "ze mu odpisze za 2 dni, bo teraz czasu nie mam" jasne ze nie napisze ale niech on sie teraz zastanawia o co mi chodzi, nie? to juz tylko gra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość romantycznaaaa
nie baw sie w gry typu abiki. takie wiesz a nie mialam czasu, a nic nie robila tylko siedziala. nie rob tego, w malzenstwie takice cos nie przechodzi. zatem i na poczatku badz soba i nie graj jak aktorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
no tak macie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
no tak macie racje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość K...a
No cóż widzę, że po wizycie u koleżanki masz juz lepszy humor...niestety nie mogę się zgodzić z tym co pisza dziewczyny,że trzeba czekać 2 dni i dopiero potem mu powiedzieć...przecież to dziecinne zagrywki, przecież z tego co widac jemu generealnie chyba tak strasznie niezależy skoro niepostarał się o Ciebie poraz kolejny. Myslę, że on specjalnie się nie przejmie tym,że znów mu wysłałaś smsa, a to tylko znów sprawi, ze będziesz się denerwować...no ale skoro tak postanowiłaś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze podpowiedzcie mi
no ja wiem, ze z tego juz nic a nic nie bedzie;/;/;/ kochajacy facet zachowalby sie inaczej podziekowal z okazanej szansy, a nie unosil sie duma czy jeszcze czyms innym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×