Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość NIEJAPONKA

klapki japonki

Polecane posty

Gość NIEJAPONKA

Kupiłam sobie klapki japonki ale nie umiem w nich chodzić. Przeszkadza mi ten pasek miedzy palcami a nawet sprawia bol kiedy chodzę.Czy wy też tak macie?Strasznie mi się podobaja i są modne ale jak ja mam w nich chodzić:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja tez....
mam ten problem, kiedys przymierzalam japonki i nie moglam w nich chodzic wiec nie kupilam i do tek pory nie mam i nie zaluje, jak Ci sie podobaja to pochodz w nich po domu to sie moze przyzwyczaisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinka82
Na początku zawsze tak jest,to kwestia przyzwyczajenia się.Chodź w nich po domu,a zobaczysz,że będzie lepiej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na początku zdziera się skóa i sceny rzeczywiście dantejskie, ale potem, kiedy pasek wedrze się już dobrze między palce, to się człowiek przyzwyczaja;-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEJAPONKA
kurde dzisiaj przeszłam przez męki.Wybrałam sie w nich na zakupy z nadzieja ze sie przyzwyczaję ale zrobił mi sie babel miedzy palcami buuu:-(((Tyle kobitek w nich chodzi czemu ja nie mogę:-(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wytnij moze
ten platikowy rulonik wokół paska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość japoneczki
ja tez tak miałam na pocztku..ale jak sie przyzwyczaisz to bedzie Ci w ich wygodnie..ja chodze tylko w japonkach..zadne inne klapki ni wchodza w gre..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez tak mialam na poczatku. tyle, ze ja pierwszego dnia wybralam sie pieszo na angielski (1km drogi, 1h angielskiego, 1km drogi). w polowie drogi powrotnej myslalam, ze dalej pojde na boso. mialam obtarta cala skore miedzy palcami. ale potem sie zagoilo i do dzis chodze, jesli chodzi o klapki, tylko w japonkach. bedzie dobrze, tylkonie rezygnuj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marianoo
Tak na poczatku zawsze delikatnie boli,ale po kilku dniach wszystko jest ok;) Ja osobiscie lubie smigac w japonkach oczywiscie meskich;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEJAPONKA
Troche mnie pocieszyłyście:-)))Mam nadzieję że ten dyskomfort jest przejściowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
Moje pierwsze japonki... mam niemiłe wspomnienia bo optarły mnie az do krwi :( ale tak bardzo podobały mi się takie klapeczki ze byłam nieugieta. Od 3 lat nosze i nawet jak kupuje nowe to stópka juz przyzwyczajona i sama wygoda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
japonki są suuuper :) choć na dzien dobry ;) trochę dały znać o sobie, teraz mam nawet kilka par i są wg mnie baardzo wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dama szpinakowa
żałuję , żąłuję iż tak póżno odkryłam klapki japonki :(( tyle pieknych modeli umknęło mi przed nmosem . ten pasek miedzy palcami to kwestia przyzwyczajenia . Niedawno oparłam się urokowi slicznych czarnych japonek , wysadzanych kamyczkami ... :)) z reką na sercu mogę stwiedzić , iż obecnie są to moje najwygodniejsze butki .. reszta poszła w kąt . Myślę , iż w przyszłym roku zakupię kolejną ich parę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
japonki na wyzszym opcasie sa równiez doskonałym wyjsciem jeżeli ktos ma bardzo szczupłą stope. Miałam czesto problemy z klapeczkami w tradycyjnym stylu, ze po paru noszeniach but poprostu troszke sie "rozciagał" i moja stópka nigdy nie trzymała sie stabilnie:( Teraz w japonkach moge smigac na kazdej wysokości, stópka trzyma sie stabilnie. Polecam dziewczyna które mają problem bardzo szczupłych, małych stópek :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie chodzę w japonkach bo, podobnie jak Ciebie, obcierają mi nogi i jest mi w nich po prostu niewygodnie :/ kumpelki mowily ze to kwestia przezwyczajenia ale ja jakos zmuszac sie do tego nie bede :p Chyba sprawię sobie Balerinki jakies fajne ;) choc do niedawna strasznie mi sie nie podobały, ale coz... czasem upodobania sie zmieniają ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bronka od Leszka
obklej plastrem te częśc japonki a to szpilki to pewnie tak się robi bo w płaskich nie powinno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubię =
japonki są świetne, ale jak dala mnie muszą mieć ten kołeczek pomiędzy paluszkami nie zrobiony z materiału ( szew) bo wtedy na pewno obetrze, ale z tworzywa np. plastiku. Mam mnóstwo japonek i wiem co mówię, a sporo chodzę. Minusem jest tylko to że nóżki się szybko brudzą.Już nawet nie zakładam innych butów w lato.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwaaaa
ja tez uwielbiam latem japonki.moje ulubione to inblu. mam czarne z cienkimi paseczkami i białe ze skory prawdziwej tez inblu ale z grubszym paskiem i z cyrkoniami.te drugie zwlaszcza są bardziej eleganckie i nozka zgrabniej wyglada niz w tych calkiem plaskich(czarne mam calkiem plaskie ale tez lubie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rosasita
ja odradzam japonki w cc, kupiłam i po 5 dniach wyrwał sie pasek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilimka
Japonki są świetne, noszę ten typ butów od jakich 4 lat. Najlepsze wg. mnie są te z Diversa (dużo ciekawych modeli), jednak w zeszłym roku wybrałam się do pracy w nowych i z pracy wracałam 5 km. na bosaka....zależy od modelu. Mam problemy z haluksami i japonki są dla mnie świetnym rozwiązaniem...wiem, że kostka w nich wystaje, ale przynajmniej nie jest podrażniana... Wszystkim, którzy chcieliby nosić japonki proponuję w domu poćwiczyć, bo bąble powstałe po pasku są bardzo uciążliwe....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak. Wlasnie... Nie dosc, ze mi przeszkadza ten pasek miedzy palcami to jeszcze boli przy chodzeniu :O Moze tez masz takie male przerwy miedzy palcami... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jedyne buty ktore mi nie leza od razu po ubraniu. Poza tym nie mialam i ne mam problemu z zadnymi innymi butami (ocieranie itp...) Nigdy nie kupie butow, ktore nie sa wygodne. Po jaka cholere mam cierpiec :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIEJAPONKA
A jednak to prawda że to kwestia przyzwyczajenia.Nie dawałam za wygraną i po 4 dniach moje stopy całkowicie sie poddaly.Teraz śmigam w nich od rana do wieczora i nic mnie nie uwiera,wręcz przeciwnie są bardzo wygodne:-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eve66
Z tym obcieraniem to chyba roznie bywa. Mnie nic nie bolalo , nic mnie nie obtarlo. Moze inny model , ajkas inna tkanina bedzie lepsza. Zycze powodzenia w znalezieniu odpowiednich japonek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też nigdy żadne japonki nie obtarły :) a mam ich w domu (sic!) 74 pary bo tak je uwielbiam :D kolekcjonuje je juz od 9 lat (pierwsze dostałam od ciotki z USA - w Polsce jeszcze takich nie było i jak wyszłam w nich to patrzyli na mnie jak na wariatkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja lubie japonki
Ale są strasznie niewygodne i nie umiem z nich chodzić. Zresztą nie każda stopa będzie w nich ładnie wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×