Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Leea

sobie przeznaczeni, jeszcze nie gotowi... ktos tak ma??

Polecane posty

Gość Leea

ja i on, na bank pasujemy do siebie idealnie... oboje to czujemy lecz zadne z nas nie jest gotowe na nowy zwiazek teraz. poznalismy sie 2 lata temu- od razu wiedzielismy ze jest niewyobrazalnie dobrze jednak spotykalismy sie tylko tydzien, ja zerwalam kontakt... po tych 2 latach odezwalam sie i wciaz czujemy to cos. to jest absolutnie niesamowite! ale nie mozemy byc razem.. chcemy poki co zostac na stopie kolezensko-przyjacielskiej... juz sie boje co z tego wyniknie... ktos tak mial??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leea
bo mamy problemy sami ze soba.. kazde z nas jest zdania,z e najpeirw trzeba siebei wyleczyc, zeby zbudowac trwaly zwiazek w zasadzie jest tak ze 2 lata temu to ja nie bylam gotowa, teraz bardziej on. choc w sumie ja tez dopiero co rozstalam sie z innym i wole sobie wszystko poukladac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leea
sorry za literowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agattaa
moze nie badz taka tajemnicza, bo kompletnie nie wiadomo o co chodzi :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leea
agatta- a mi sie wydaje ze napisalam dosc jasno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leea
...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pessstka
ja tak mialam. poznalam chlopaka. milosc od pierwszego wejrzenia. obustronna...jednak po miesiacu on doszedl do wniosku ze nie jest gotowy i ze wszystko poszlo za szybko...nie zostalo nic innego jak czekac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leea
pessstka eh... tylko skad wziac te cierpliwosc?? mam nadzieje ze dobrze sie to wszystko skonczy, nie chce go znowu stracic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×