Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kalilka1

nie dziewica, a tu krew

Polecane posty

Gość kalilka1

współżyje z chłopakiem od 2,5 roku...podczas 1. razu nie było w ogóle krwi...bolało, ale jakoś poszło...dzisiaj podczas pettingu na jego rękach i kołdrze było dość sporo krwi...nadal gdy tam dotkne, to troche jest.Mocno dzisiaj było, ale tylko paluszkami...nie wiem co myśleć...skąd ta krew...miał tez ktoś tak? skąd mogła sie wziąć? bardzo prosze o odpowiedź...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze za pierwszym razem nie było przerwania błony dziewiczej ? i dopiero teraz doszło do przerwania? błona jest elastyczna i sie naciaga wiec wszystko mozliwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moze to okres
?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalilka1
okres to ni jest...to 14 dzień cyklu...współzyje od 2, 5 lat srednio 2 razy w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak 14 to mzoe to bylo krwawienie owulacyjne? Ja czesto tak mam kolo 14 dnia, wzielo sie znikad pewnego razu po prostu zaczelam krwawic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppppppppppppssss
leć do ginekologa, może to być nadżerka np.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalilka1
teraz to juz naprawde zacze panikować :( nigdy tak nie miałam...nie jestem znowu taka młoda...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wydaje mi sie, zeby to byla nadzerka. Czasami tak jest, ze krwawi sie jeszcze po pierwszym razie. Ja krwawialm 2 razy. Twoja dziurka nieprzystosowana jeszcze do penetracji, ot wsio. Jesli problem sie powtorzy, to pojdz do gina i koniec. Na razie odczekaj z tydzien przynajmnije, niech wszystko sie zagoi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hmm, ale zaraz, wspolzyjesz od 2.5 roku? Czyli tych stosunkow juz sporo bylo? Jesli tak, to faktycznie wyglada mi na jakis problem zdrowotny, albo tak jak napisalam - zdarzylo Ci sie krwawienie owulacyjne, norma u zdrowych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uuuuuuppppppppppppssss
kalilka1 okres to ni jest...to 14 dzień cyklu...współzyje od 2, 5 lat srednio 2 razy w tygodniu ... ta błona musiała by być bardzo elastyczna. idz do ginekologa , lepiej nie lekceważyć własnego zdrwia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Juz oczy mi sie kleja i nie doczytalam. Marsz do ginekologga, nie lekcewazy sie takich objawow!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalilka1
regularnie współżyje...tylko dzisiaj zdarzył się petting i to taki nawet ostry...być może to dlatego...dziękuje za wszystkie odpowiedzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Florek
Jeżeli petting był ostry, to prawdopodobnie doszło do przetarcia kilku naczyń włosowatych na ścianie pochwy. To są takie drobne żyłki, jeżeli ktoś się niezna na biologii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pasdrafiam was
Biologia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalilka1
zadrapanie, to raczej nie było...za dużo krwi.Krew wczoraj przestała lecieć, ale dzisiaj za to mam taki brązowy śluz, jakby upławy... wybieram sie w piątek, albo poniedziałek do lekarza, tylko nie wiem jak mu o tym powiedzieć...on zawsze tak patrzy na mnie, a ja mam mu o takich rzeczach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×