Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alisha

ON nie chce miec dzieci...

Polecane posty

Gość alisha

Mam 23 lata, on 25. Wszystko ukladalo sie super az do wczoraj kiedy powiedzial, ze nie chce miec dzieci. Bardzo mnie to zabolalo, plakalam. Nie rozumiem czuje sie oszukana. Tak bardzo go kocham...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieci to owoc miłości...może musi dojrzeć do tego by stać sie tatusiem...??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młodzi jesteście
poczkeaj jeszcze... Ty też już chciałabyś dziecko? chłopak 25 letni ma czas, nie dziwię mu się... a w każdym razie naciskaj, bo jeszcze bardziej się zamknie w sobie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha
wczesniej mowil ze byc moze jak dojrzeje, jak bedzie mial 28, 29 lat...a teraz co tak nagle zmienil zdanie:( ja chcialabym miec juz dziecko ale jestem rozsadna i wiem ze narazie to nie ma sensu bo nie ma ani pieniedzy ani warunkow... ale chodzi mi o przyszlosc. powiedzial ze nie chce miec dzieci bo ma kiepskie geny (???) i nie ma pieniedzy... ech juz nie wiem co z tym zrobic. nie chce byc w zwiazku ktory do niczego nie prowadzi... a jednoczesnie bardzo go kocham i nie umiem zyc bez niego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moze wystraszyl sie,ze juz teraz chcesz miec dzieci.Porozmawiaj jeszcze raz z nim,na spokojnie,faceci pozniej od kobiet dojrzewaja do tego tematu.A skad moze wiedziec jakie ma geny?Sam sobie wmawia jakies glupoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są ludzie, którzy po prostu dzieci mieć nie chcą. To nie jest powód do płaczu. Koniecznie musisz się rozmnażać?Nie sądzę, żeby 25 letni facet jeszcze mogl zmienić zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ty go nie kochasz
tylko po prostu chcesz miec dziecko.. to roznica :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wucekaczka
po pierwsze , jeszcze musie może 100 razy odmienić po drugie , facet 25-letni jeszcze zwykle nie ma ochoty na dziecko i trudno siędziwić po trzecie - może mu kipsko idzie psychicznie , najbardziej niepokojące jest to z kiepskimi genami - może ma problem ze sobą,niskie poczucie wartości itp. ale jesli po prostu nie chce mieć dzieci i juz i koniec , to się bedziesz musiała zastanowić , czy tez na to idziesz; bo to jest moim zdaniem kwestia zasadnicza w zwiazku na dłużej - czy chce sie dzieci , czy nie - akurat ta kwestia , jesli zdania są różne , chyba zawsze prowadzi do rozpadu zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha
kocham go! i wlasnie dlatego to jest trudne bo marze o rodzinie, chce by byl ojcem moich dzieci... :( a jednoczesnie wiem ze ma prawo ich nie chciec... z tymi genami to sobie wymysla, jest filozofem i za duzo mysli i analizuje co jest w nim nie tak. a jest wspanialy... zadna z was nie miala takiego problemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No żadna z nas nie miała takiego problemu, bo naszym jedynym marzeniem nie jest rozmnażanie się...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_22
Ja jestem w identycznej prawie sytuacji. Mój chłopak też ma 25 lat i też nie chce mieć dzieci, a nawet nie chce ślubu. Ja jestem 2 lata starsza. Właściwie też dzieci jeszcze nie chcę, bo warunków to im teraz nie zapewnię, ale z czasem bym chciała jednak założyć rodzinę. Ale narazie się tym nie przejmuję. Myślę, że jak już się dorobimy to na pewno go przekonam, a jak nie przekonam, to przecież zawsze może zdarzyć się \"wpadka\", a wtedy to już wyjścia nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wal sie! Nienawidze szmat, które udają że przytrafiła im się wpadka a w rzeczywistości to było zaplanowane działanie. Okłamują ukochaną osobę..to gorsze niż zdrada. I cale życie w kłamstwie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zamilcz wyniku
kiepskiej decyzji o rozmnażaniu swojej matki, głupiej kurwy, która złapała Twojego ojca na dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I potem widzimy topiki: Czemu mój mąż mnie zdradza? Czemu tak źle mnie traktuje? I takie tam...żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapewne jeden z nich
założyła Twoja matka. Łapanie na dziecko nie równa się chęci jego posiadania. A potomek to coś więcej niż rozmnażanie się. A nie zrozumie tego plama spermy, która przypadkiem przerodziła się w coś, co przypomina człowieka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alisha
stokrotka wybacz ale nie mam zamiaru czuc sie winna bo w przyszlosci chce byc matka. i nie zamierzam go lapac na dziecko to byloby jednak nieuczciwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uswiadomiony dobrze mówisz...zgadzam się z Tobą w 100% najpierw łapią na dziecko a potem boją się odzywać. Żale i płacze nie mają końca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktoras tu kobieta napisala ze chce zlapac swojego faceta na dziecko? czy ty stokrotko nie umiesz czytac ze zrozumieniem? i jesli masz pretensje o to ze cie matka urodzila to miej do niej a nie do calego swiata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lily wal się nika_22 \"Myślę, że jak już się dorobimy to na pewno go przekonam, a jak nie przekonam, to przecież zawsze może zdarzyć się \"wpadka\", a wtedy to już wyjścia nie będzie.\" Czytaj ze zrozumieniem!!!!!! Analfabetko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_22
Coś Ci nie pasuje? Ja nie muszę łapać faceta na dziecko, bo mam już go od ładnych paru lat i na chwilę obecną nie chcę mieć dzieci, to już napisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
stokrotka w koncu masz wakacje co? sluchaj dziecino z takimi tekstami to daleko nie zajdziesz -Stokrotka- A co nas to obchodzi? Bezpłodna suko? ktos cie dzisiaj zdenerwowal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nika_22
Ja myślę, że on chce mieć dzieci tylko się póki co boi tego. Ja zresztą też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dlaczego piszesz, że masz takie plany (wpadka) nie możesz poczekać? A może warto uszanować jego decyzję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×