Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pewnie tak

KTO WYPIJA PIWO A POTEM CHCE NASTEPNE

Polecane posty

No co z wami? Własnie dumnie otworzyłam piwko, zasiadłam, wchodze....a tu pustoooooooooooooooooooooooooooooo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Helol ol pipol:P Nadejszla zima i sie zimno zrobilo... wiec nikomu nie chce sie szlajac po \"kafe-barach\"... :P:P Zartuje of kors;) Pewnie kazdy zapracowany itp... coraz wiecej zajec dochodzi i ludzie sie nie wyrabiaja... Ale wierze ze jeszcze sie temat rozkreci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiałeczki ello. Właśnie zamiaruję sie położyć lulu ale zajrzałam sie przypomnieć, że pamietam o was. Mam teraz niezły orzech do zgryzienia czyli prace domową z filozofi tak trudną że az nie przeskoczenia, na temat Filozofii Boga, pytania sa tak przednie że nie pytajcie nie wspomne o tych cięzkich archaicznych tekstach, cholercia humanistyczny to ja umysł mam ale aż tak to chyba nie;) Ślęczę nad tym od tygodnia a ten projekt spędza mi senz powiek. No i jak na razie z pifka nici trza miec umysł sprawny bo termin goni jak szalony ale tak czy owak pozdrowionka i buziaczki ślę i moc pozytywnych fluidków. Pa kolorowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzilszki:) pamietacie mnie jeszcze???:P chyba topic padl:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wam:) Ja jestem niegrzeczna, ale w was moja wiara była :( No co sie dzieje? KONONOWICZ zabronił wam wchodzic na kafe?? :( :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuu wareczka sie odezwala. :) wiecie, ja mysle ze topik nie przezyje :( pare dni nie mielismy netu i telefonu :o bylismy odcieci od swiata - jakas awaria byla. honey w ksiazkach ciagle siedzi - a tymi pracami domowymi za bardzo sie nie przejmuj, ja tez takie pisalam :) lily w ogole sie juz nie pokazuje :( a ja teraz pije lampke szampana :) za wasze zdrowie kobietki. !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hejeczka honey wita was. Sorki za takie długie nieodzywanie się, wiem wiem żadnego usprawiedliwienia na moje milczenie nie ma ale naprawdę te studia +dom +inne rzeczy pochłaniaja mnie do reszy bez reszty. Mówię wam ciężko jest nawet nie zdajecie sobie sprawy jak bardzo, filozofia to porazka te archaiczne teksty rodem iście filozofów z róznych stuleci są naprawdę zajefajne, dobrze że mogę znależć w necie przetłumaczenie tego na język polski o chwało ci za to że inni to umieścili bo inaczej leżę i kwiczę jak ańćka w pokrzywach;) Gdyby nie projekty z filozofii i moje powalone mniemanie że musismy jako grupa być naj naj to pewnie miałabym czasu na wiele innych rzeczy a tak to ślęczę po nocach reazlizując te powalone projekty, ale z drugiej zaś str kiedy dostajesz np piątalka to miło łechcze Twoją próżnośc i wiesz wtedy że wykonałaś dobra robotę;) Jejku czuję że wariuję na tych stuidiach, mówie wam zanim je skończę to wyląduję w pipidówku;) Za bardzo się w nie angażuję i zawalam multum spraw bo nie wyrabiam się z niczym i mam alzhaimera w ostanim stadium , chyba musze kupić sobie bilobil bo z moją pamięcią naprawdę kiepsko. Ale jednym słowem nie żałuję tego że podjęłam się w moim wieku studiowania no bo co tu ukrywać nie należę do najmłodszych (31 stukneło mi na karku), i nawet jeśli mi się nie powiedzie--czego nawet nie biore pod uwagę ;), to nie będę nigdy żałowała tego,bo chociaz spróbowałam. Nie poddam się choćbym miała 5 razy zdawać jednen egzam, trzeba być twardym a nie miętkim;) Kiedy zaczynałam L.O nie dawałam sobie żadnych szans bałam się jak diabli ale ukończyłam je i to na samych piątkach tak więc i teraz sie nie poddam, o nie tak łatwo się nie poddam do odważnych świat należy i tak łatwo nie dam się złamać;) Nie mogę sie poddac bo wtedy mój cały światopogląd i w to co wierzę a wierzę w to że jeśli tylko człowiek chce to naprawdę dużo może ,poprostu ległby w gruzach , dlatego za wszelką cenę muszę przeć naprzód i nigdy się nie poddam bo realizuję swoje marzenia i wiem że każdy tak zrobić może oby tylko dotrwał do końca. Oki kończę bo zaóważyłam że przynudzam. Pa całuski dla wszystkich takie słodziutkie jak miodzik, który robią pszczółki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i chciałabym dodać, że jestem taka szczęśliwa bo realizuję swoje marzenia dzięki mojemu mężowi po części, bo to on sponsoruje moją szkołę,ale to się wytnie;),no a reszta to juz wyłącznie zależy tylko ode mnie. Ale mam wspaniałego i cholernie wyrozumiałego męża, kurczaki i muszę wam o tym powiedzieć że cholernie GO KOCHAM za to że wytrzymuje z taka cholernica jak ja;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba faktycznie topic padl... szkoda. W kazdym razie pozdrowionka od zony i ode mnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No chyba upadł i tak mi niewymownie żał, zalatani zabiegani posród prozy zycia zapominamy o tych bardziej przyziemnych prozaiacznych rzeczach. No ale ja pamietam. Dzis miałam kolokwium z pedagogiki wrrrr, kurczaki cięzko jest napisałam ale na jaka ocene nie wiem. Teraz przede mna nastepne egzamy, ale te to maratony;) Jakos będzie musi byc w końcu muszę sie wykształcic po to aby zmienic sposób spostrzegania padagogów;) Oki pomykam uczyłam sie do kolokwium cały tydz z małymi przerwami na sen tak więc sobie muszę odpocząć trochę. Pozdrowionka niedobrotki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc honey i reszta - pusto tu sie zrobilo , topik padl chyba - a szkoda. honey - nie przezywaj tak bardzo tego studiowania , wszystko bedzie dobrze , zdasz egzaminy bo jestes pilna dziewczyna. ja w kazdym badz razie mysle o tobie i trzymam kciuki !! wyobrazam sobie ciebie , ze jestes w ciaglym biegu - znam to. u mnie wszystko w porzadku , znowu robimy male zmiany w domu. w lutym jade do polski ale na bardzo krotko - 3-4 dni. szkoda, ze prawie nikt juz tu nie zaglada. pozdrawiam wszystkie kobietki i rodzynka , za honey trzymam kciuki bardzo mocno !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×