Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytambo już nie wiem

POMOCY!!!!!!!

Polecane posty

Gość pytambo już nie wiem

Mój chłopak strasznie się wkurza na mnie za to,że lubię czasem sama się zaspokoić. Normalnie się na mnie obraża! Co robić?? Jak się kochamy,to sam chce,żebym to robiła. Ponoć go to podnieca. A tak,gdy mu mówię,że to zrobiłam sama,to ma na mnie focha. Co robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie mow mu ze to zrobilas, proste:D Musisz sie tym chwalic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytambo już nie wiem
hmmm... może to i jakieś rozwiązanie,ale jakoś tak wychodzi,że mu zawsze mówię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytambo już nie wiem
i jak,pomożecie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiedz ze chcesz zobaczyc jak on sie zaspokaja albo nagraj mu filmik komórką, moze wtedy mu przejdzie ta zazdrosc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytambo już nie wiem
a więc uważasz,że to zazdrość?? Dlaczego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest zazdrosny o Twoja reke (czy czym tam sie zabawiasz) i zly, poniewaz wydaje mu sie ze nie potrafi Cie zaspokoic. No chyba ze mu sie nie wydaje - ale wtedy to juz jego problem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
On mysli, ze Cie nie zaspokaja wystarczajaco, skoro musisz sobie sama jeszcze pomagac. Powiedz mu dlaczego to robisz, ze lubisz, ze czasem masz taka ochote, a jego nie ma w pozblizu, powiedz ze wiekoszosc kobiet tak robi i ze nie ma w tym nic zlego. Ja osobiscie dla swietego spokoju bym sklamala mowiac, ze sie nie onanziuje, byle by byl zadowolony. Jesli chcesz go przkonywac, ze to nic zdroznego Twoja sprawa. Licz sie z tym, ze niektorzy ludzie nigdy nie zaakceptuja masturbacji w zwiazku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytambo już nie wiem
Nie,no w łóżku jest nam świetnie...;) Ale może faktycznie masz rację. Chociaż ja tam nie wiem,przecież rasowa kobita ze mnie:) a nie facet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytambo już nie wiem
Kurde,bo czasami to już nawet zaczynam mieć wyrzyuty,że nie powinnam tego robić. Ale ja to naprawdę lubię;) Nie przeszkadza mi to w osiąganiu orgazmu z moim chłopakiem. Cholera jasna,jak mu wytłumaczyć,żeby przestał się czepiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytaj co Ci pozdro poradzila - nie warto rezygnowac z nieszkodliwych przyjemnosci tylko dlatego ze komus sie to nie podoba. ...Prawde mowiac jestem troche zaskoczony jego podejsciem do tej sprawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Peggy Sue
podnoszę,bo mam ten sam problem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×