Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość krzysiek159

problemy z miłością francuską

Polecane posty

Gość krzysiek159

moja dziewczyna nie chce pieścić mnie oralnie. Poradźcie jak ją do tego zachęcić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszeczkaaaaaa
A Twoja higiena? Może tu tkwi problem? No bo jaka może byc przyczyna? Może jest młoda i ma jeszcze zahamowania? Ile ma lat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krzysiek159
nie no z higiena nie ma problemu. Naprawdę oboje przykładamy do tego dużą wagę. Zaś co do jej wieku to ma 30 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... ja myślę, że gdybym z jakichkolwiek powodów nie chciała, to nikt by mnie nie namówił. a na pewno nie sam facet! :P nawet z wrodzonej złośliwości. poza tym czułabym się okropnie gdyby mnie do czegoś namawiał w łóżku. gdybym uległa... jakby to wyglądało?! może gdyby jakaś przyjaciółka mówiła jakie to fajne, to bym spróbowała. ale ty jej nie namawiaj. bo zrobi ci laskę dla świętego spokoju a potem pobiegnie do łazienki zwymiotować... a to nie będzie miłe zakończenie dla żadnego z was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz odpowiedź
Masz problemy z miłością francuską ? Spróbuj miłości radzieckiej :P !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Ci sie nie spodoba na pewno
Nie namowisz, jak nie lubi to nie lubi. Ja nigdy nie lubilam, zmuszalam sie do tego... dwa razy do roku, dla niego, a on wiedzial, ze nie lubie i mysle, ze nie mial z tego przyjemnosci zbyt wielkiej, ale zawsze myslal, ze polubie i... dawal do zrozumienia, ze by chcial, a czesto spotykal sie z odmowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To Ci sie nie spodoba napewno
I w końcu odszedł do innej, która takie rzeczy lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś
???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ci sie nie spodoba na pewno
Do podszywacza powyzej: Nie prawda. Ja go zostawilam ale to zupelnie inna historia. Moze tez dlatego nie potrafilam tego robic. bo byl wobec mnie nie fair i w zwiazku z nim, w lozku - nie potrafilam mu sie calkowicie oddac. Byly momenty - jak pisalam powyzej, ze to zrobilam, ale potem zalowalam, on przez swoje zachowania zabijal cala namietnosc we mnie. Po czasie nie moglam sie zmusic by z nim spac, a co dopiero tak go... nagrodzic. Ja nigdy za tym nie przepadalam i mezczyzni z, ktorymi bylam sie do tego przyzwyczajali, kazdy tam sobie oczywiscie po cichutku marzyl, ze bedzie tym jedynym, ktoremu bede to lubic robic... ale... Jakos to nie przeszkadzalo i nikt mnie przez to nie rzucal. Przeciwnie, wydawali sie rozumiec, byla lagodna persfazja, przekomarzanie sie, pikantne zarty, ale nic poza tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ci sie nie spodoba na pewno
Oj nieładnie Krzysiu ;) , nie podszywaj się :D .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ci sie nie spodoba na pewno
Jeszcze raz do podszywacza powyzej, naprawde uwazasz, ze wszelkie zalety jakie moze miec kobieta niweczy... niezdolnosc do obciagania? Mam to robic ze strachu bo odejdzie? Co to za bzdura! Nigdy o tym nie pomyslalam. Nie wiedzialam, ze mozna miec faceta, oddanego, kochajacego tylko dla tego ze bede mu serwowac loda na zawolanie, ze cala reszta niewazna, ale sie smieje, kto to wymyslil?!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ci sie nie spodoba na pewno
Nie mam na imie Krzysiu i jestem kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś
lubie podszywy :D i nie jestem `Krzysiem` lubie taki seks ale tylko z osobą ktoraj ufam i ktora b.kocham.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś
Czy tu ktoś sam(-a) ze sobą rozmawia ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś
tak Krzyś rozmawiamy `sami ze sobą`:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś
Jak jesteś kobietą i nie lubisz obciągać z połykiem to się wstydź. Ja jestem facetem i lubię, a ty kobieta ... ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ci sie nie spodoba na pewno
Krzys 159 - ja pisalam, ale sie ktos zaczal podszywac pode mnie, a i widze, ze pod ciebie tez. W kazdym razie moje wpisy sa te powazne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś
Nie było Krzysia 159 był krzysiek159 :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ci sie nie spodoba na pewno
Podszywacz-Krzys, ty jestes facetem i lubisz obciagac z polykiem? To ty jestes homoseksualny to po co sie wpier... w rozmowe heteroseksualnych? Nudzisz sie? Musisz byc bardzo nieszczesliwy badz samotny badz niezrownowazony, mozesz oczywiscie rownie dobrze byc nieszczesliwa badz samotna badz niezrownowazona... W kazdym razie gadaj co ci lezy na sercu, moze bedziemy w stanie ci pomoc... Nikt nie robi takich rzeczy - chodzi mi o zlosliwosc - bez przyczyny. Co sie dzieje? kawa na lawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś
Opowiedz mi bajkę bo nie mogę zasnąć :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazny Ass
Przepraszam. Siedze tu i mi palma odbija.Denerwuje sie ze gadacie o takich glupotach a mnie wczoraj z roboty zwolnili, i nie ma nawet widokow na nastepna.Wczoraj sie upilem a dzis nie wiem co ze soba zrobic. Kredyt na auto, czynsz do zaplacenia, rata za telewizor...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ci sie nie spodoba na pewno
Gerwazy To dobrze, ze sie przyznales. To nie glupoty jednak, bo mezczyzna, tez moze miec kompleksy, ze partnerka nie kocha go calego, ze tego jednego fragmentu nie lubi i... go omija. Przegladales gazete. Popytaj przyjaciol. Posprawdzaj. Nie masz zadnych zaskorniakow? Ile na nich przezyjesz. Picie nic ci nie da ani podszywanie sie dla relaxu, ha ha ha. Szukaj na necie a nie zajmuj sie pierdolami, ha ha ha ha. Bedzie dobrze, glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś
jem kolacje , może śniadanie:D małosolny , malinowka . pasztet i krakowska suszona:P mniamuś:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazny Ass
Jedyne co mam na oku, to klikanie w płatne reklamy. Ale i to niepewne :( .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazny Ass
Cos tam mam oszczednosci, ale na dlugo nie starczy. No i przerazony jestem, bo co jak nie znajde roboty. Az mi ciarki przechodza. Jutro obudze sie znowu o piatej i co? Co mam robic. Czuje sie do niczego. Chlop bez pracy. Bezrobotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krzyś
Gerwazy, głowa do góry. Poszukaj sobie sznurka i grubej gałęzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazny Ass
O nastepny podszywac sie pojawil, gdy ja skonczylem. Teraz rozumiem dlaczego to wkurwia... wypierdalam stad z przysiega na ustach, ze bede sie wpisywal zawsze jako Gerwazy Ass.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gerwazny Ass
O ja skoncyzlem nastepny podszywacz sie pojawil, teraz widze jak to wkurwia, wypierdalam stad z przysiega na ustach ze podszywal sie nie bede.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość To ci sie nie spodoba na pewno
Gerwazy Ass - nie przejmuj sie, jutro bedzie nowy dzien, zacznij szukac! Glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podszywac
A kiedy wreszcie zrozumiecie, że podszywanie to istota tego forum ??? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×