Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bbbbbbbbbbbbbb

14 dzień tabletek a seks?

Polecane posty

Gość bbbbbbbbbbbbbb

czy mogę się kochać bez innego zapezbieczenia w 14 dniu brania pierwszego listka tabletek antykoncepcyjnych?? Proszę o wypowiedz bez ironii, gdyż liczą się dla mnie wasze opinie. Ginekolog powiedział że do 14 dnia, a ja nie wiem czy licząc z 14 czy już w 14:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozesz od pierwszej
wielu ginekologów tak mówi ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbbbbb
nawet jeśli to jest pierwszy listek? (opakowanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mańka21
Tak, jesteś zabezpieczona od 1 tabletki, więc możesz używać do woli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laska 20
możesz spróbowałam na własniej skórze w prawdzie do przyjęcia 5 ale przez całe pierwsze opakowanie kochaliśmy się bez innego zabezpieczenia i w ciąży nie byłam teraz skończyłam drugie i czekam na okres i czekam i się bardzo martwię bo go nie ma:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alexiss
wszystkie tabletki anty dzialaja juz od pierwszej pigulki, ale pod warunkiem, ze zostala przyjeta w pierwszym dniu cyklu!! ja kochalam sie od razu, bez dodatkowego zabezpieczenia i jest ok. po dzis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yennefer22
zgadzam sie.jestes juz zabezpieczona od pierwszej tabletki.LASKA20 nie martw sie napewno na dniach dostaniesz.To dopiero 2 opakowanie,zanim organizm sie przyzwyczai mozesz miec takie fazy ze bedzie Ci sie opozniaj o pare dni.Zreszta teraz te upaly,moze stres,wszystko wplywa na to ze moze sie pare dni opoznic.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dzis bire drugą tabletkez trzeciego opakowanie jescze nie kochaliśmy sie bo napocządku dodatkowo zabezpieczalismy sie prezerwatywą a pozniej moj chłopak wyjechał niedługo sie z nim zobacze i stasznie sie boje bez innego zabezpieczenia powiedzcie mi czy dodatkowo stosujecie jakieś inne zabezpieczenie i czy wasz partner kończy w was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia co to
prowokacja ?? zabezpieczenie przy tabletkach ? to jzu jest wystarczajace, przeciez to tabletki antykoncepcyjne, kótre z zalozenia maja przeciwdzialac zajsciu w ciaze :O nie potrzeba zadnych innych zabezpieczen. i tak, oczywiscie ze partner konczy w srodku. Nie stresuj sie tak, po to lykasz te tabletki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimiiiiiiiiiiiiii
ja kochałam się już po pierwszej tabletce i w ciąży nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×