Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pachnący_groszek

Znaki zodiaku a seks, zrobmy ranking

Polecane posty

Gość gość
Ja jestem lew, wcale tak duzo i czesto i nie moge, jak sie to opisuje w horoskopach dla lwow. co do wodnika, moj obecny chlopak sie zgadzam - duzy temperament i fantazja, pzrewyzzsza mnie na wszelki mozliwe sposoby. Poprzedni partner - blizniak - niezly w lozku, ale babiarz i casanova straszny, bleee:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem skorpionem. Mój partner, to rak. Seks jest bardzo częsty, burzliwy, bardzo urozmaicony, czasami szalony. Z odrobinką romantyzmu i ogromnej czułości. ;) P.S. mężczyzna rak jest zawsze \"gotowy\", co kobiecie skorpionowi baaardzo się podoba! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja-baran on -byk= eksplozja..sex-do upadłego z otwartością na nowinki..............miodzio on twierdzi ,że walimy się jak króliki:p-a po wszystkim fajeczka:p większość moich partnerów to byki..coś mnie do nich ciągnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość benga
ja jestem panną, a mój mąż wodnikiem ijest nam super; ja mam większą chęć się seksić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rybka 2333
ja ryba, a mój partner rak i jest cudownie, namietnie, slodko, szalenie itd itp. kochałam się kiedyś z wagą i bylo strasznie!!!!Odradzam!!!!Ale nie uogólniam,pewnie źle trafiłam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kobieta Rybka
mam ogromny temperament i jednocześnie potrzebę czułości i bliskości. mogę nie wychodzić z łóżka, ale.. tylko z Moim Mężczyzną. lubię eksperymenty, mam dużo fantazji i zero zahamowań, dbam o siebie i o partnera.. "jak" mam ochotę, to zależy od nastroju... ogólnie równie mocno uwielbiam czułości jak odrobinę dominacji :) hmmm.. teraz jestem z Bykiem - fantastyczny kochanek, bardzo czuły, jak spędzamy cały dzień razem, to tak z 2-3 razy dziennie ma ochotę.. dba o mnie, ma piękne ciało, bez kompleksów, ale i bez samouwielbienia, prawdziwy facet - to zalety. wady (zależy dla kogo wady) - raczej woli "spokojnie", bez większego dreszczyku emocji typu seks w nietypowym miejscu, dominacja/uległość, wiązanie itd. -skorpion - oj, nie ;) seksmaszyna. mógłby cały dzień. i w każdej chwili. raz byłam ze skorpionem i wytrzymałam miesiac, bo męczył mnie ten jego temperament, bo rozmowy i wspólne rozrywki sprowadzały się do jednego. -baran - gorący, ale szuka nowych wrażeń i jak mu się 'wyczerpują', powoli traci zainteresowanie.. musi być zdobywcą. jak sobie owinie kobietę dookoła palca, odchodzi. musi cały czas o nią walczyć.. -koziorożec - nigdy więcej. namiętnie, na różne sposoby, ale KRÓTKO! -panna - beznadzieja. baaardzo mizerny temperament. niewierny. wygodnicki. ma dużo zahamowań. nie, nie i jeszcze raz nie :) -strzelec - ciepło, czule, często. ehhh.. nie miałam zastrzeżeń. -ryby - artysta :) trochę kapryśny, ale z fantazją i lubiący seks.. podobnie rak - ale przeszkadza ta kapryśność właśnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rybko w jednym masz rację: Skorpiony sprowadzają wszystko do jednego tematu: SEKS! Wiem to po sobie :-))))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wybieram tylko 3 znaki: bezapelacyjnie skorpiony - to jedna krew przecież:D raki - są kapryśne owszem, ale dorównują temperamentem skorpionom wiec warto:D byki - nieco bardziej powściągliwe, ale po odpowiednim rozgrzaniu super:P najtragiczniejsze w łóżku sa panny - wiem po 2 przykładach i wiecej nie zamierzam testować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja miałem kobietę - pannę i była super w łózku! KOBIETA - WULKAN i ciagle gotowa :-))))))))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem gorrąca, to znaczy że tylko skorpiony są gorące zarówno M jak i K

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oo jesuss.
A ja jestem strzelec i moge codziennie albo pare razy nawet hehe ^.^ za to moj byczek srednio co 2-3 dzien , zalezy...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gorrąca a próbowałaś kiedyś ze skorpionem, bo ja kiedys byłem już blisko ale w ostatniej chwili rozmysliła się, więc nie wiem jak to jest gdy się 2 skorpiony dobiorą.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania2
waga facet nic dodać nic ująć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeannot- milo mi ze jestesmy z tego samego dnia ale ja chyba starsza jestem od Ciebie....i to pewnie o dobrych pare lat....no...to juz wiemy dlaczego forum jest takie jakie jest ...bo skorpiony w nim dominuja i nadaja mu swoj niepowtarzalny smaczek ...o yeah!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O matko! To przez to, że jestem skorpionem, siedzę na tym forum? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja tez jestem... SKORPION :D :D :D moge często i duzo i lubie o tym gadac i w ogole to zboczeniec mały ze mnie jest :P mojemu facetowi (obojetnie jakiemu :P ) nudzic się ze mną nie będzie ;) partner koziorożec: mogł czest, nie za długo, ale czesto i to chyba wazniejsze :P:D i lubił duuuuuuuzo tak jak ja :D partner panna: nie nadawał sie do niczego, nawet zacząc dobrze nie umiał :| obecnie faceta brak... ale jak sie wypowiadam to raczej na podstawie tego Koziorożca ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Są znaki, które do siebie pasuję i takie, które się odpychają. Ja Koziorożec kobieta, oczywiście, lubię często, ale nie jestem długodystansowcem i nie lubię tantrystów! Z tego też powodu nie lubię w łóżku skorpionów, bo seks w ich wydaniu to zwykła ciacharaczka, bez gry wstępnej... on robi dobrze sobie. Baran samolubny jak skorpion, tylko mniej może. Byk wspaniały pieszczoch, zawsze dba o partnerkę, ale nie jest wierny. Koziorożec, mało może, mało umie, dużo chce... ale nie bardzo miał czym. A jak powiedziałam, że może to zrobić języczkiem, to powiedział, że nigdy tego nie robił i pewnie by się zżygał :( Lew - tego się nie da opisać, podniecaliśmy sie gdy byliśmy ponad metr od siebie. Nie mogliśmy się do siebie zbliżać w pracy. Seksu z tym lwem nigdy nie zapomnę, było w nim wszystko: dawanie i branie, czułość, delikatność, dotyk, zapach, radość, spontaniczność, wzruszenie, zawrót głowy, ekstaza.... spełnienie.... Panna, obecny partner, młody, niezdecydowany, ale czuły pieszczoch i ma kondycję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×