Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pachnący_groszek

Znaki zodiaku a seks, zrobmy ranking

Polecane posty

Gość Brondynka
Nie każdy znak tak samo odbiera inne znaki. Jedne do siebie pasują, a inne nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żona Strzelca
nie zgadzam się z opinią,że Strzelec robi to bez polotu! Byk dba o partnerkę? :p totalna bzdura! Chyba nie znak zodiaku decyduje o tym, jakim kochankiem jest facet!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schutze
Ja strzelec, on lew, jesteśmy w trygonie ognia. Pieszczoty i seks nie do opisania. Odkryłam z nim wielokrotne orgazmy i cudowny romantyzm. Lew krół , stroiciel erotycznych strun. Miałam kilju partnerów , ten'" nastroił "mnie najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Schutze
To co wyżej opisała seksowna o lwie - ja to wszystko potwierdzam. Dodam że jest przystojny i pomysłowy, ma spore potrzeby i jest romantyczny( !!!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bo forum to już przeszłość
JEZU CO ZA IDIOTYZM, WG ZNAKU OKREŚLAĆ TEMPERAMENT, WEŹCIE SIĘ LUDZIE PUKNIJCIE W ŁEB:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość on spod znaku Ryb
ja Ryba więc o sobię się nie wypowadam. Moja obecna partnerka - baran - kompletna rozpacz, rzadko, a jak już to byle szybko. Kiedyś z kobietą-wodnikiem - często, bardzo często ale bez polotu i finezji. Z kobietą-skorpionem - sama rozkosz, seks mojego życia. często, gęsto, erotycznie, spontanicznie, szalenie, finezyjnie po prostu zajefajnie. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skorpion123456
Ja jestem skorpionkiem i moj maż tez takze mamy juz kilku letnie doswiadczenie w tej materii.Jest poprostu REWELACJA takiego seksu z nikim nie mialam.Wczesniej bylam z bliznietami bykiem i koziorozcem.ale nie ma co porownywac.Seks dwoch skorpionow jest jak wybuch wulkanu....niekonczaca sie namietnosc i pozadanie...Niekonczace sie pomysly , chec urozmaicenia i wciaz ta sama ochota na siebie.Polecam gooorąco....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×