Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Jogurt waniliowy.

Bardziej beznadziejnej sukni to jeszcze nie spotkałam.

Polecane posty

czesc dziwna:D nudiz mi sie w work i nie ma z kimpogadac... a coniektore panny to o polemice to wiedza tyle... moj bosze... od razu o uposledzeniu umysłowymm... chryste chyba czas isic gdzies gdzie wiecej madrych ludzi:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do nowozrobionej
wiesz to co robisz jest troche smutne i przykre:O wklejasz tysiace linkow sukien i nabijasz sie co nie tak wg Ciebie jest w nich, publiczne wysmiewanie i szydzenie:O kazdy ma prawo ubrac, co mu sie podoba....a Tobie jesli sie nie podobaja (na marginesie - mi tez sie nie podobaja) nie wysmiewaj tego chociaz publicznie..... nigdy nie wiadomo kiedy Twoja sukienka nie 'zablysnie' na glownej stronie forum jako szczyt wiesniactwa:O rozni sa ludzie, niektorzy sa wrazliwi i moze byc im przykro! PS a mozesz dla odmiany podac wzor czegos co wg Ciebie jest gustowne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka dziwna
no chej:D oglądam sobie tu te kieski i chyba w tych ostatnich linkach ktoś przesadził. Owszem sa moze nie takie jakie bysmy chciały no ale zeby odrazu zaliczyc je do beznadziejnych to chyba przesada:(. Te wczesniejsze które gdzies na poczatku oglądałam to dopiero baryłki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nowozrobiona
95% sukien jest bardzo ładna. A te, do których wkleiłam linki, są wg mnie okropne. To jest moje zdanie. Tobie mogą sie podobać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała duszyczka
Jogurt wciągło cie ? albo co ? nie boj sie odpowiedz tylko na nasze pytania :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka ja
a moim zdaniem, ta: http://komisslubny.pl/index.php?module=oferty&oid=11177&limit_od=0&limit_do=21 nie jest taka najgorsza, tylko kompletnue nie pasuje do urody tej Pani na zdjęciu; a od tej to nie wiem co chcecie, całkiem w porządku: http://komisslubny.pl/index.php?module=oferty&oid=11139&limit_od=0&limit_do=21 nie ma co się nabijać, bo może z waszych sukienek też ktoś się będzie śmiał, każdy ma inny gust przecież

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sprawy organizacyjne dygrasja
Troszke poczytałam to forum i pozwalam sobie zabrać głos nie w temacie dyskusji, ale chyba i tak nie trzymacie się drogie Panie tematu :) W każdym razie 23 września mam wesele na 140 osób. Wesele było ustalane na 120 osób jednak lista się wydłuża, a teraz kiedy jestem w trakcie proszenia gości myśle że nie zmieścimy się w 140. Moim zdaniem to zalezy od wielkości rodziny i tego jak się z nią obchodzi. W każdym razie wesele to baaaaardzo duży wydatek i na te 140 osób rachunek będzie na około 40.000!! i nikt tego nie przypuszczał ale jak robić wesele to w jakimś wydaniu. Dla mnie takie zebranie ogromnej ilości osób w nie odpowiednich warunkach (np. ścisk, mniej porcji niż gości) to obrażanie gości i przynoszenie sobie wstydu, bo w tych czasach wesele dla gości to też jest duży wydatek. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×